در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شربت برونشی پرت بیونوریکا 100 میلی لیتری Bionorica Bronchipret Syrup 100 ml

شناسه محصول: 4029799164621
شناسه محصول: 4029799164621
تولید کننده: Bionorica
فروشنده: داروبیار
123,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شربت برونشی پرت بیونوریکا گیاهی برای رفع سرماخوردگی‌های دستگاه تنفسی است. این دارو برای درمان برونشیت حاد همراه با سرفه به دنبال سرماخوردگی، که با احتقان مخاطی بیش از حد مشخص می‌شود، کاربرد دارد.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شربت برونشی پرت بیونوریکا 100 میلی لیتری Bionorica Bronchipret Syrup 100 ml
نقد و بررسی

شربت برونشی پرت بیونوریکا گیاهی برای رفع سرماخوردگی‌های دستگاه تنفسی است. این دارو برای درمان برونشیت حاد همراه با سرفه به دنبال سرماخوردگی، که با احتقان مخاطی بیش از حد مشخص می‌شود، کاربرد دارد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

1 .شربت برونشی پرت چیست و در چه مواردی استفاده می شود:

شربت برونشی پرت فرآورده دارویی گیاهی است که در درمان برونشیت حاد همراه با سرفه، که به دنبال سرماخوردگی ایجاد می شود کاربرد دارد. این برونشیت با احتقان مخاطی بیش از حد همراه است. مورد مصرف شربت برونشی پرت در کودکان از یک سال به باال، نوجوانان و بزرگساالن می باشد.

 

 

ویژگی های شربت برونشی پرت بیونوریکا

  • رفع سرما خوردگی دستگاه تنفسی
  • حاوی عصاره مایع گیاه آویشن
  • حاوی عصاره مایع برگ پیچک

 

2 .مواردی که لازم است پیش از مصرف شربت برونشی پرت بدانید:

موارد عدم مصرف:

در صورت حساسیت به پیچک، گیاهان تیره آرالیا، آویشن و یا گیاهان تیره البیاسه )نعناعیان( و یا هر یک از مواد جانبی، از مصرف دارو خودداری نمایید. )به اطالعات تکمیلی در بخش 6 مراجعه شود.(

هشدارها و موارد احتیاط:

قبل از مصرف شربت برونشی پرت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید. در صورت ادامه یافتن علایم بیماری به بیش از یک هفته و همچنین وجود تنگی نفس، تب یا وجود خلط چرکی، در اسرع وقت به پزشک مراجعه نمایید. در صورت ابتلا به التهاب و زخم معده قبل از مصرف برونشی پرت با پزشک مشورت نمایید. در صورت بدتر شدن علایم در طول دوره استفاده از دارو، با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید. 

مصرف در کودکان :

شربت برونشی پرت نباید در کودکان زیر یک سال مصرف شود. ً با پزشک مشورت نمایید.

مصرف شربت برونشی پرت و سایر داروها:

پزشک یا داروساز را از سوابق مصرف داروی دیگر مطلع نمایید. تا کنون هیچ مطالعه ای روی تداخل های دارویی بالینی انجام نشده است.

 

بارداری و شیردهی:

در صورتی که باردار و یا شیرده هستید و یا قصد بارداری دارید، قبل از مصرف دارو با پزشک و یا دکتر داروساز مشورت کنید. به دلیل عدم وجود اطالعات کافی، شربت برونشی پرت نباید در دوران بارداری و شیردهی مصرف گردد.

 

اطلاعات مهم در مورد برخی از اجزای شربت برونشی پرت:

شربت برونشی پرت حاوی 7 درصد حجمی/حجمی الکل است. این فرآورده نباید در افراد مبتلا به الکلیسم )حتی پس از درمان موفق آن( استفاده شود. میزان الکل فرآورده باید در کودکانی که بیش از مقدار مجاز از دارو دریافت کرده اند و بیمارانی که در ریسک بالا هستند، مانند بیماران با مشکلات کبدی و مبتلایان به صرع در نظر گرفته شود. این فرآورده دارویی حاوی محلول مالتیتول است، بنابراین در صورتی که می دانید دچار عدم تحمل به برخی قندها هستید، قبل از مصرف برونشی پرت با پزشک مشورت نمایید.

 

3 .مقدار و نحوه مصرف شربت برونشی پرت :

همواره طبق دستورالعمل شرح داده شده در این برگه راهنما و یا مطابق با دستور پزشک و یا دکتر داروساز از دارو استفاده نمایید. در صورت وجود هر گونه ابهامی با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.

دوز توصیه شده به شرح ذیل است:


مصرف در کودکان و نوجوانان:

شربت برونشی پرت نباید در کودکان زیر یک سال مصرف شود.

روش مصرف:

با استفاده از پیمانه موجود در جعبه دارو، روزانه 3 بار به میزان متناسب با سن بیمار از شربت میل شود. ً یک لیوان آب( میل شود. نیازی به رقیق کردن شربت نمی باشد. پس از مصرف دارو، مقداری مایعات )ترجیحا قبل از مصرف، بطری را خوب تکان دهید.

طول دوره مصرف:

دوره مصرف به مدت زمان بیماری فرد بستگی دارد، در صورت عدم بهبود علایم پس از یک هفته، هرچه سریعتر به پزشک مراجعه نمایید.

مصرف بیش از حد مجاز شربت برونشی پرت:

در صورتی که بیش از حد مجاز از شربت برونشی پرت استفاده کردید، بروز مشکالت معده، استفراغ و اسهال محتمل است. در این شرایط پزشک خود را مطلع سازید تا در صورت نیاز تصمیمات و اقدامات لازم را اتخاذ نماید.

فراموش کردن مصرف شربت برونشی پرت:

چنانچه مصرف یک دوز را فراموش کردید، به منظور جبران دوز فراموش شده، در نوبت بعدی مصرف دارو، دوز دارو را دوبرابر نکنید. استفاده از دارو را مطابق با تجویز پزشک خود و یا توضیحات ارائه شده در این برگه راهنما ادامه دهید.

قطع مصرف شربت برونشی پرت:

قطع مصرف شربت برونشی پرت اغلب بی ضرر است. در صورتی که در مورد استفاده از این دارو سوالات بیشتری دارید، با پزشک و یا دکتر داروساز مشورت نمایید

4 .عوارض جانبی احتمالی:

همانند سایر داروها، این دارو نیز می تواند منجر به ایجاد عوارض جانبی شود. اگرچه این عوارض در همه افراد بروز نخواهد کرد. مشکلات گوارشی نظیر کرامپ، تهوع، استفراغ و اسهال غیرشایع است. )1 تا 10 مورد از 1000 نفر(. در موارد نادر )1 تا 10 مورد از 10000 نفر(، واکنش های حساسیتی همراه با راش پوستی ممکن است بروز کنند.

واکنش های ازیاد حساسیت نظیر تنگی نفس، کهیر، راش، تورم صورت، دهان و/یا گلو نیز ممکن است رخ دهد. )برآورد تناوب عارضه های مذکور بر اساس داده های موجود امکان پذیر نیست.( با مشاهده اولین علایم از فرآورده استفاده نکنید. واکنش های آلرژیک، مصرف دارو را قطع نمایید و مجددا گزارش

عوارض جانبی:

در صورت بروز هر گونه عارضه ای، پزشک یا داروساز خود را مطلع سازید. این عوارض ممکن است شامل مواردی باشد که در این برگه راهنما ذکر نشده است.

 

5 .شرایط نگهداری شربت برونشی پرت:

دارو را دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنید. به منظور حفاظت دارو در برابر نور، بطری را در جعبه نگهداری نمایید. دارو را دور از دید و دسترس کودکان قرار دهید. دارو را پس از سپری شدن تاریخ انقضا که بر روی جعبه و بطری درج شده است، مصرف نکنید. تاریخ انقضا به آخرین روز آن ماه اشاره می نماید.

عمر قفسه ای دارو پس از باز کردن درب بطری:

دارو تا 6 ماه پس از باز نمودن درب بطری قابل استفاده است.

6 .اطلاعات تکمیلی:

 

شربت برونشی پرت حاوی:

مواد موثره در 100 میلی لیتر )معادل 112 گرم( مایع خوراکی: 8/16 گرم عصاره مایع گیاه آویشن (%10 : (zygis Thymus, vulgaris Thymus((5/2-2:1 ،)عامل استخراج کننده: محلول آمونیوم )m/m (%90 :آب )109:70:20:1 )و 68/1 گرم عصاره مایع برگ پیچک (%85 :اتانول )v/v گلیسرول )m/m (%70 (helix Hedera((1:1 ،)عامل استخراج کننده: اتانول )v/v مواد جانبی: سیتریک اسید مونوهیدرات، آب خالص سازی شده، پتاسیم سوربات، محلول مالتیتول. فرآورده حاوی %7 حجمی/حجمی الکل است

 

نکته برای افراد دیابتی:

هر واحد دوز )4/5 میلی لیتر( شربت بطور متوسط حاوی 9/1 گرم کربوهیدرات می باشد.

مشخصات ظاهری برونشی پرت و محتویات جعبه:

یک جعبه شامل یک بطری شیشه ای قهوه ای رنگ حاوی 100 میلی لیتر شربت می باشد. شربت برونشی پرت مایعی شفاف به رنگ قهوه ای روشن است.

تولید کننده و دارنده پروانه:

SE Bionorica ،کشور آلمان. 15-11 Kerschensteinerstraße Neumarkt 92318

واردکننده و دارای مجوز بسته بندی:

 

بیونوریکا پارس درمان نیکان

 


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی