بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  شکم بند

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شکم بندلاغری

  Slimming Belt شکم بندلاغری, اورتزی که تحت عنوان شکم بندلاغري در اختیار شماست براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص حرارت ناشي از فعاليت هاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايحاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شكم كمك مي نمايد.

  شکم بندتمام کش

  Adjustable Abdpminal Support شکم بندتمام کش, این محصول با بافت ریز خاص خود ، استحکام و خاصیت کششی که دارد ، از افتادگی عضلات شکم به دلیل حجم احشاء شکمی و ضعف عضلات شکمی در حد معمول جلوگیری مینماید و در عین حال پشتیبان مناسبی جهت حفظ سلامت کلیه ها بدلیل نگهداری گرما در خود میباشد . کاربرد این محصول در موارد ذیل میباشد: ۱- پشتیبانی از عضلات ضعیف شده شکمی، ۲- حمایت مناسب از دردهای خفیف کمری با منشاء عضلانی، ۳- گرم نگه داشتن ناحیه ستون فقرات و محل استقرار کلیه ها در راستای حفظ سلامتی آنها در هوای سرد، ۴- حفظ و نگهداری احشاء شکمی و پیشگیری از افتادگی و برآمدگی شکم، ۵- مناسب استفاده در سالمندان بویژه در انجام فعالیت های روزانه، ۶- در افرادی که مایل به کوهنوردی در هوای سرد میباشند .

  شکم بندحوله ای

  Towel Tummy supportشکم بندحوله ای, این محصول با بافت ریز خاص خود ، استحکام و خاصیت کششی که دارد ، از افتادگی عضلات شکم به دلیل حجم احشاء شکمی و ضعف عضلات شکمی در حد معمول جلوگیری مینماید و در عین حال پشتیبان مناسبی جهت حفظ سلامت کلیه ها بدلیل نگهداری گرما در خود میباشد . کاربرد این محصول در موارد ذیل میباشد: ۱- پشتیبانی از عضلات ضعیف شده شکمی، ۲- حمایت مناسب از دردهای خفیف کمری با منشاء عضلانی، ۳- گرم نگه داشتن ناحیه ستون فقرات و محل استقرار کلیه ها در راستای حفظ سلامتی آنها در هوای سرد، ۴- حفظ و نگهداری احشاء شکمی و پیشگیری از افتادگی و برآمدگی شکم، ۵- مناسب استفاده در سالمندان بویژه در انجام فعالیت های روزانه، ۶- در افرادی که مایل به کوهنوردی در هوای سرد میباشند .

  شکم بندساده

  Elastic TuMMY support شکم بندساده, این محصول با بافت ریز خاص خود ، استحکام و خاصیت کششی که دارد ، از افتادگی عضلات شکم به دلیل حجم احشاء شکمی و ضعف عضلات شکمی در حد معمول جلوگیری مینماید و در عین حال پشتیبان مناسبی جهت حفظ سلامت کلیه ها بدلیل نگهداری گرما در خود میباشد . کاربرد این محصول در موارد ذیل میباشد: ۱- پشتیبانی از عضلات ضعیف شده شکمی، ۲- حمایت مناسب از دردهای خفیف کمری با منشاء عضلانی، ۳- گرم نگه داشتن ناحیه ستون فقرات و محل استقرار کلیه ها در راستای حفظ سلامتی آنها در هوای سرد، ۴- حفظ و نگهداری احشاء شکمی و پیشگیری از افتادگی و برآمدگی شکم، ۵- مناسب استفاده در سالمندان بویژه در انجام فعالیت های روزانه، ۶- در افرادی که مایل به کوهنوردی در هوای سرد میباشند.

  شکم بندتمام کش پل دار

  Abdominal Support with Soft Bar شکم بندتمام کش پل دار, اورتزی که تحت عنوان شکم بندتمام کش پل دار در اختیار شماست براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن خاصيت ارتجاعي (Elasticity)مناسب همچنين قابليت تنظيم آن در موارد زيادي مانند :دوران بعد از زايمان و سزارين ،بعد از اعمال جراحي شكم و كمر ،سالمنداني كه به دليل كهولت دچار ضعف عضلات شكم مي باشند و افراد چاق كاربرد موثر دارد.

  شکم بندتمام کش سگک دار

  Adjustable Abdominal Support with Buckle شکم بندتمام کش سگک دار, اورتزی که تحت عنوان شکم تمام كش سگك دار پاك سمن در اختیار شماست براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن خاصيت ارتجاعي (Elasticity)مناسب همچنين قابليت تنظيم آن در موارد زيادي مانند :دوران بعد از زايمان و سزارين ،بعد از اعمال جراحي شكم و كمر ،سالمنداني كه به دليل كهولت دچار ضعف عضلات شكم مي باشند و افراد چاق كاربرد موثر دارد.