بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  محصولات زناشویی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کاندوم ریلکس پرولانگ تاخیری Relax Prolong

  کاندوم ریلکس پرولانگ تاخیری Relax Prolong,حاوی بنزوکائین 5% جهت ایجاد تاخیر در ( ا ن ز ا ل ) و کنترل در روابط ( ج ن س ی ) و آمیزشی تهیه شده از لاتکس طبیعی بسیار چرب و روان و دارای مواد بی حسی

  کاندوم سوپر پرو لانگ خاردار و شیاردار ریلکس - Relax Super Prolong - dotted & ribbed

  کاندوم سوپر پرو لانگ خاردار و شیاردار ریلکس - Relax Super Prolong, تهیه شده از لاتکس طبیعی, خاردار و حلقوی که موجب تحریک ( ج ن س ی ) بیشتر بانوان می گردد, محتوی بنزوکائین جهت رفع زود ( ا ن ز ا ل )ی, مناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند.

  اسپری تاخیری پاورمن Delta Power Man Delay Spray

  اسپری تاخیری پاورمن Delta Power Man Delay Spray, اسپری های تاخیری پاورمن دلتازکس برای ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان ساخته شده است. با ایجاد تاخیر در انزال و ارضاء آقایان و با افزایش مدت زمان نزدیکی سبب بالا رفتن حس لذت و ارضاء کامل بویژه در بانوان می شود.فضای بسیار رمانتیک و معطر و از همه مهمتر متفاوت تر از گذشته و جدید به مقاربت شما هدیه می کند. روش مصرف: مقدار مناسبی از اسپری تاخیری را بر روی کلاهک و قسمت تحتانی آلت تناسلی اسپری کنید. میزان جذب سطحی پوست افراد با یکدیگر متفاوت است و اندازه ی مصرفی بستگی به میزان جذب سطحی پوست شما دارد اما به طور عام پیشنهاد می شود به مدت چهار تا شش ثانیه عمل اسپری کردن بر روی الت تناسلی انجام شود بعد از گذشت مدت زمان پنج دقیقه تاثیرات اسپری تاخیری قابل احساس می باشد که البته با در نظر گرفتن به موقعیت واقع عمل نزدیکی می تواند پس از مدت بیست دقیقه نیز انجام شود، که این مورد پس از چند بار استفاده مداوم از اسپری تاخیری برای مصرف کننده قابل تشخیص می باشد. شما می توانید بعد از استفاده از اسپری های تاخیری پاورمن دلتازکس از کاندوم های متفاوت (خاردار، میوه ای، حلقوی و . . . ) نیز استفاده کنید.

  اسپری تاخیری پاورمن تافی Delta Power Man Delay Spray

  اسپری تاخیری پاورمن تافی Delta Power Man Delay Spray, توضیحات کالا: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان افزایش مدت زمان مقاربت و درنتیجه بالابردن حس لذت. با رایحه های متنوع نحوه مصرف اسپری: 1-محلول به مدت 4 تا 6 ثانيه به كلاهك و قسمت زير آلت اسپري گردد. 2-دقت شود محلول به داخل مجاري يا روي بيضه ها اسپري نشود. 3-براي ايجاد حداكثر لذت و زمان انزال ؛توصيه مي شود بيست دقيقه بعد از اسپري نمودن (قبل از نزديكي) آلت با آب سرد و صابون شسته شود. بي حسي معمولا در عرض 4 تا 6 دقيقه ايجاد مي شود. 4-عوارض جانبي اين دارو به ندرت ديده شده اما در صورت بروز علائم حساسيت نظير خارش شديد؛ قرمزي پوست يا ساير علائم به پزشك خود مراجعه نماييد. 5-در صورت ابتلا به هرگونه ناراحتي سيستم اعصاب مركزي ؛ قلبي؛ عروقي؛ كليوي يا كبدي ابتدا با پزشك خود مشورت نماييد.

  ژل افزایش میل جنسی ایموشن Emotion Desire Pink

  ژل افزایش میل جنسی ایموشن Emotion Desire Pink, بانوان گرامی اگر با مشکل سردمزاجی در رابطه مواجه هستند ، ژل افزایش دهنده میل جنسی بانوان ایموشن صورتی Desire مناسب شماست. ایموشن صورتی با فرمولی Water Base (آب پایه) تولید شده و عوارضی برای فرد استفاده کننده نخواهد داشت. این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان بوده و در خانم هایی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد . نحوه ی استفاده : 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد نکات مهم : ژل صورتی صرفا برای افزایش میل بانوان در مدت زمان انجام رابطه است ، بنابراین این گونه نخواهد بود که تاثیر دائمی داشته باشد ، و هر بار پیش از انجام رابطه مطابق دستورالعمل می بایست از آن استفاده شود. طبق مجوز فروش و استفاده از این فرآورده نیاز به نسخه ی پزشک ندارد (فروش به صورت آزاد است)

  ژل ایموشن نارنجی Emotion Hot Night Orange

  ژل ایموشن نارنجی Emotion Hot Night Orange, بانوان گرامی اگر با مشکل سردمزاجی در رابطه مواجه هستید ، دچار اختلال در ارگاسم می باشید و مدت زیادی طول می کشد تا به ارگاسم برسید ، ژل گرم کننده ایموشن نارنجی Hot Night مناسب شماست. ایموشن نارنجی با فرمولی Water Base (آب پایه) تولید شده و عوارضی برای فرد استفاده کننده نخواهد داشت. این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد. نحوه ی استفاده : 30 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید. نکات مهم : ژل نارنجی صرفا برای رفع مشکلات سردمزاجی و اختلال ارگاسم در بانوان مانند دیرارگاسمی در “مدت زمان انجام رابطه” است ، بنابراین این گونه نخواهد بود که تاثیر دائمی داشته باشد ، و هر بار پیش از انجام رابطه مطابق دستورالعمل می بایست از آن استفاده شود. طبق مجوز فروش و استفاده از این فرآورده نیاز به نسخه ی پزشک ندارد (فروش به صورت آزاد است)

  محصولات زناشویی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  تولید کنندگان