در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

پروتئین کازئین گلد دوبیس 1000 گرم DooBis Casein Gold 1000 gr

شناسه محصول: DB4644
شناسه محصول: DB4644
دسته بندی: پروتئین
تولید کننده: Doobis
فروشنده: داروبیار
467,844 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

پروتئین کازئین گلد دوبیس پروتئین کازئین گلد دوبیس حاوی پروتئین اصلی شیر یعنی کازئین و اسید آمینه‌های ضروری برای بدن است که موجب افزایش عملکرد و حجم عضلات و باز توانی آنها خواهد شد. تامین پروتئین در طول شب و هنگام استراحت حاوی 100% پروتئین کازئین...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
پروتئین کازئین گلد دوبیس 1000 گرم DooBis Casein Gold 1000 gr
نقد و بررسی

پروتئین کازئین گلد دوبیس

پروتئین کازئین گلد دوبیس حاوی پروتئین اصلی شیر یعنی کازئین و اسید آمینه‌های ضروری برای بدن است که موجب افزایش عملکرد و حجم عضلات و باز توانی آنها خواهد شد.

 • تامین پروتئین در طول شب و هنگام استراحت
 • حاوی 100% پروتئین کازئین، مخلوط آنزیمی
 • جلوگیری از تحلیل عضلانی
 • هضم و جذب طولانی
 • مناسب برای مصرف قبل از خواب به خاطر خواص دیر جذب بودن
 • افزایش حجم عضلات
ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

پروتئین کازئین گلد دوبیس

پودر کازئین گلد دوبیس یک پودر پروتئین بسیار باکیفیت برای افرادی است که می‌خواهند در خواب و بیداری عضله سازی کنند. شیر از دو پروتئین تشکیل شده است که 80% آن را کازئین و 20% دیگر را پروتئین وی تشکیل می‌دهد. کازئین یک پروتئین لبنی با سرعت هضم پایین است که افراد اغلب به عنوان مکمل از آن استفاده می‌کنند. کازئین اسیدهای آمینه را به آرامی آزاد می‌کند، بنابراین اغلب آن را قبل از خواب مصرف می‌کنند تا به ریکاوری بعد از تمرینات کمک کرده و از تجزیه عضلات حین خواب جلوگیری کند. پروتئین کازئین گلد دوبیس در هر سروینگ حاوی  24 گرم پروتئین ۱۰۰% کازئین است که به خوبی نیاز بدن به پروتئین جهت عضله سازی و جلوگیری از تحلیل عضلات را فراهم می‌کند. مطالعات متعدد نشان داده‌اند که کازئین مانند سایر پروتئین‌های حیوانی یک منبع پروتئین کامل است و می‌تواند رشد عضلات را تقویت کند.

کازئین همچنین حاوی پروتئین‌های بی‌نظیر و ترکیبات فعال زیستی است که برخی از آن‌ها برای سلامتی بدن مفید هستند. کازئین به دلیل سرعت جذب پایین در روده‌ها کاملاً شناخته شده است و همین مسئله باعث می‌شود که سلول‌های بدن را با سطح پایین آمینواسیدها برای یک مدت طولانی تغذیه کند. پروتئین کازئین گلد دوبیس پس از مصرف، در معده به حالت توده ژله‌ای درآمده و آرام‌آرام هضم می‌شود و آمینواسیدها را وارد جریان خون می‌کند تا همواره بدن را در حالت پروتئین سازی قرار دهد. در دسترس بودن همیشگی آمینواسیدها باعث می‌شود حتی در مواقعی که بدن برای تغذیه سلول‌ها پروتئین عضلات را تجزیه می‌کند مثل مواقع خواب یا زمانی که به مدت طولانی چیزی نمی‌خورید در وضعیت آنابولیک بماند. به همین دلیل به کازئین و مکمل‌هایی مثل پودر کازئین گلد دوبیس (DooBis Casein Gold Powder 1000 gr) آنتی کاتابولیک می‌گویند. این مکمل‌ها از تجزیه عضلات جلوگیری کرده و برعکس باعث رشد آن‌ها می‌شوند. شما می‌توانید مکمل کازئین دوبیس را هم پس از تمرین و هم پیش از خواب مصرف کنید. در هر دو روش این مکمل با کیفیت نیاز بدن شما به پروتئین را تا ساعت‌ها تأمین می‌کند. جذب آهسته این پروتئین در بدن و حفظ بالانس نیتروژن در خون از ویژگی‌های مثبت این پودر پروتئین برای افراد ورزشکار است تا بدن آن‌ها همواره در حالت آنابولیک باقی بماند. با خرید کازئین دوبیس در هنگام خواب و فعالیت‌های طولانی توده عضلانی خودتان را حفظ و تقویت کنید.

 

مزایای مصرف پودر کازئین گلد دوبیس

پروتئین یک درشت مغذی بسیار مهم در تغذیه انسان‌هاست که به ویژه برای ورزشکاران و بدن سازان جهت افزایش حجم و توده عضلانی از اهمیت بالایی برخوردار است. این افراد نسبت به سایرین به پروتئین بیشتری برای افزایش قدرت و همچنین ریکاوری نیازمندند و همواره در پی منابع عالی پروتئین هستند. یکی از منابع آلی پروتئینی شیر است که می‌توان از پروتئین‌های موجود در آن برای عضله سازی استفاده کرد. بدن‌سازان و ورزشکاران برای چندین دهه است که از کازئین که فراوان‌ترین پروتئین شیر است، استفاده می‌کنند. کازئین مانند سایر پروتئین‌های حیوانی، حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری است که بدن شما قادر به تولید آن نیست. کازئین دیر هضم است و این یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود زیرا می‌تواند ساعت‌های طولانی آمینواسیدهای مورد نیاز بدن جهت عضله سازی را تأمین کند. این پروتئین مانند سایر منابع پروتئینی به سرعت جذب بدن نمی‌شود و تحقیقات نشان داده که هضم و جذب کازئین حدود 7 ساعت به طول می‌انجامد. مهم‌تر از همه اینکه کازئین مقدار زیادی اسیدآمینه لوسین را در اختیار بدن قرار می‌دهد که سنتز پروتئین را در عضلات تشدید می‌کند. لوسین مهم‌ترین آمینواسید برای افزایش حجم توده عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی است. این آمینواسید رشد عضله را تحریک کرده و از تحلیل عضلات به هر دلیلی جلوگیری می‌کند. اگر شما از طریق رژیم غذایی مقدار کم یا متوسطی پروتئین دریافت می‌کنید مصرف پودر کازئین گلد دوبیس با افزایش جذب پروتئین به راحتی باعث رشد عضلات شما می‌شود. تحقیقات همچنین نشان داده است که کازئین می‌تواند رشد عضلات را دو برابر کرده و به چربی سوزی نیز کمک می‌کند. برخی از مطالعات سلولی نشان داده است که مصرف کازئین می‌تواند فواید آنتی باکتریایی و ایمنی داشته باشد و فشار خون بالا را کاهش دهد. برخی از پپتیدهای موجود در پودر پروتئین کازئین ممکن است دارای اثرات آنتی‌اکسیدانی بوده و با تولید رادیکال‌های آزاد مضر مبارزه کنند.

با توجه به موارد فوق می‌توان به اطمینان گفت که پودر کازئین گلد دوبیس (DooBis Casein Gold Powder 1000 gr) یکی از مهم‌ترین مکمل‌های موردنیاز همه ورزشکاران برای حفظ و تقویت توده عضلانی است. تحقیقات صورت گرفته نشان داده است افرادی که از مکمل کازئین استفاده می‌کنند قدرت عضلات پا، سینه و شانه‌ آن‌ها نسبت به افرادی که پروتئین وی مصرف می‌کنند دو برابر بیشتر است که علت آن اثرات ضد کاتابولیکی این مکمل است. پودر کازئین دوبیس برای تمامی ورزشکاران قابل استفاده است و تنها حاوی یک گرم چربی و 3 گرم کربوهیدرات می‌باشد. این پروتئین شیک دیر جذب را می‌توانید قبل از خواب یا پس از تمرینات برای جلوگیری از عضله سوزی مصرف کنید. مصرف پودر کازئین دوبیس قبل از خواب شما را تا صبح سیر نگه‌داشته و پروتئین مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند تا شما در حین خواب نیز عضله سازی کنید. فقط توجه داشته باشید که افراد دارای حساسیت به شیر نباید از پروتئین کازئین گلد دوبیس استفاده کنند. پروتئین کازئین گلد دوبیس به صورت پودر طعم دار و در بسته بندی‌های 1000 گرمی موجود است. هر پیمانه این مکمل معادل 30 گرم است و حاوی 24 گرم کازئین، 3 گرم کربوهیدرات، 120 کالری و 1 گرم چربی می‌باشد.

 

ترکیبات پروتئین کازئین گلد دوبیس

 

ترکیبات مقدار در هر وعده درصد نیاز روزانه
کالری 120 Kcal  
چربی کل  1 g 2%
چربی اشباع شده 0.5 g 3%
چربی ترانس 0 **
کلسترول 15 g 5%
سدیم 190 g 8%
کربوهیدرات کل 3 g 1%
فیبر رژیمی 1 g 4%
شکر 1 g **
پروتیئن 24 g 48%
کلسیم * 50%

 

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

** درصد مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

g = گرم  /  mg = میلی‎گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی

 

ترکیبات

مالتودکسترین، شکر (دکستروز)، پروتئین وی کنستانتره، پروتئین وی ایزوله، پروتئین وی هیدرولیز شده، ویتامین‌ها و مینرال‌ها

 

مزایا و خواص پودرکازئین گلد دوبیس

 • دریافت پروتئین مناسب در هنگام استراحت
 • حاوی کمترین مقدار چربی و کربوهیدرات
 • مناسب برای مصرف پیش از خواب
 • افزایش سنتز پروتئین
 • افزایش حجم عضلات
 • حفظ توده عضلانی

 

روش مصرف

یک پیمانه در 250 میلی لیتر آب مخلوط شده و قبل از خواب میل شود.
مهم ترین زمان مصرف پروتئین کازئین قبل از خواب می باشد. یک سروینگ از این محصول را قبل از خواب در آب حل نموده و مصرف نمایید. لازم به ذکر است که مصرف این محصول در روزهای پر مشغله که زمان کافی برای مصرف میان وعده وجود ندارد به شدت به حفظ توده عضلانی و ریکاوری بدن شما کمک می نماید.

عوارض پروتئین کازئین گلد دوبیس

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این کرم گزارش نشده است.

هشدار مصرف

 • در بیماری‌های رینیت آلرژیک، آسم، سرطان سینه، سنگ کلیه و سرطان مثانه منع مصرف دارد.
 • مصرف این مکمل برای افراد مبتلا به فنیل کتونوری و نارسایی کلیه توصیه نمی‌شود.
 • در افراد دارای حساسیت به شیر نباید استفاده گردد.

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی