بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  کمربندطبی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کمربندطبی نرم

  Lumbosacral Corset with Soft Bar کمربندطبی نرم, دارای ۴ عدد آتل پلاستیکی برای جلوگیری از حرکت و جابجایی مهره های کمر می باشد . این آتل ها از جنس نوعی پلاستیک بادوام می باشد که به جای آتل فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. این آتل ها متناسب با فرم انحناهای ستون فقرات می باشند . از مزایای استفاده این آتل عدم ایجاد آثار زنگ زدگی بعد از شستشو ، امکان استفاده در هنگام رادیولوژی و همچنین سبکی محصول می باشد .

  کمربندطبی سخت

  Lumbosacral Corset with Hard Bar کمربندطبی سخت, اورتزي كه تحت عنوان كمر بند طبي سخت (با آتل پلي آميد) در اختيارشماست براحتي در كمر محكم شده و با انتقال وزن و نيرو به مفصل قوي لگن اندام تحتاني ، حركات اضافي كمر را نيز محدود مينمايد بدين ترتيب با حمايت از عضلات ستون فقرات كمري ضمن داشتن آزادي عمل نسبي و مناسب در فعاليتهاي روزانه موجب كاهش درد و جلوگيري از بروز صدمات بيشتر به ستون فقرات كمري ميگردد .به خاطر داشته باشيد دردها و آسيب هاي ستون فقرات كمري حتما رير نظر پزشك متخصص تحت درمان قرار گيرد.

  کمربندطبی سخت باکش پهن

  Lumbosacral Corset with Hard Bar wide Strap کمربندطبی سخت باکش پهن, دارای چهار آتل مطابق با فرم انحنای ستون فقرات است که با انتقال وزن بالاتنه به روی مفصل لگن، فشار روی دیسک‌های بین مهره‌ای را کاهش می‌دهد و موجب کاهش دردهای با منشأ دیسکی و آرتروزیک و تسریع روند درمان آن‌ها می‌شود. در مواردی مثل شکستگی مهره‌های کمر که نیاز به حرکتی نسبی کمر است، می‌توان از این کمربند استفاده کرد. کش پهن دور کمر، توسط پارچه چسبی روی شکم محکم می‌شود. در ساخت این محصول از ابر و کش و پارچه‌ی ضد حساسیت استفاده شده که امکان استفاده طولانی بدون ایجاد عوارض پوستی را فراهم می‌کند. برای شست‌وشوی کمربند از آب سرد استفاده شود و از چنگ زدن و فشردن هنگام آبکشی خودداری کنید. توجه داشته باشید که مشکلات ناحیه کمر، مخصوصاً ستون فقرات کمری، حتماً زیر نظر پزشک متخصص تحت درمان قرار گیرد.

  کمربندطبی کار

  Job Lumbar Support کمربندطبی کار, موارد استفاده: پشتیبانی از قسمت پایینی کمر در طول انجام فعالیت های سنگین، محافظت از مهرها و دیسک کمر در طول انجام کار، دردهای کمر بدلیل نشستن و ایستادن های مداوم ، ویژگی ها: دو آتل نرم در قسمت پشتی جهت حمایت کنندگی بیشتر، پشتیبانی از ناحیه پایینی کمر و استخوان خاجی،در حالیکه حرکات کافی را فراهم می کند، بندهای الاستیکی دوگانه جهت تنظیم آسان، قابل استفاده در طول فعالیت های روزانه و کارهای سنگین، قابل تنظیم برای سایزهای مختلف.

  کمربندطبی سخت نئوپرنی

  Neoprene Lumborsacral Corset with Hard Bar کمربندطبی سخت نئوپرنی, به راحتي برناحيه كمر استقرار يافته،حركات اضافي كمر را محدود نموده و با انتقال وزن مفصل لگن ،فشار بر روي ديسك هاي بين مهره اي را كاهش مي دهد.

  شکم بندلاغری نئوپرنی

  Neoprene Slimming Belt شکم بندلاغری نئوپرنی, براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص ، حرارت ناشي از فعاليتهاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايجاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شكم كمك مي نمايد.

  کمربندطبی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  تولید کنندگان