در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
جستجوی پیشرفته
GOLAFSHAN ARAYESH

GOLAFSHAN ARAYESH

تولید اقلام متنوعی از محصولات مورد مصرف هموطنان و بیماران از بهترین مواد اولیه جهان همگام با معتبرترین لابراتوارهای تولیدی دنیا در برندهای ثمین، مدیلن، مدیسان، مدیپن، لامینین، مدیپیور، فیتو وان، مارا در زمره صاحب نام ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی آرایشی ایران و جهان قرار داده است.

تولیدات ما در زمینه های تامین و حفظ طراوت پوست با محصولات برند ثمین از حدود سه دهه پیش معرفی و عرضه شده است.

در ادامه فعالیت با تولید محصولات متنوع تری در برند مدیلن، سعی شد تا زیبایی و جوانسازی در کنار تامین طراوت و شادابی پوست مورد توجه قرار گیرد.

تولید و عرضه شوینده های نوین موسوم به سیندت بار یا پن های درماتولوژیک در برند مدیپن، نیز کمک شایانی به حفظ سلامت پوست در سالهای اخیر کرده است.

تولید شامپوهای تخصصی،شوینده های غیر صابونی مایع، محلول های تقویت کننده مو بر پایه عصاره های گیاهان شفا بخش در برند لامینین، نیز افتخاری دیگر برای ما محسوب میشود.

محصولات برند مدیسان نیز با توجه ویژه به تولید ضد آفتابهای متنوع و مناسب انواع پوست به شکلهای رنگی و کرم پودری در عیارهای حفاظتی مختلف بر حسب نیاز افراد خانواده تولید و عرضه شده است.

برند های جدید مدیپیور و فیتو وان، نیزبا تولید شوینده های غیر صابونی بر پایه عصاره گیاهان جهت بهبود زیبایی و تامین سلامت پوست صورت و بدن توانسته بخش عمده ای از نیاز ها را بر طرف سازد.

فرمولاسیون و تولید تمام محصولات زیر نظر متخصصین پوست، داروسازان ، کارشناسان و مهندسان تولید و صنعت بهداشتی آرایشی تا کنون با موفقیت پیشرفت کرده و توسعه یافته است.

 

دریافت گواهینامه های متعدد داخلی و بین المللی از جمله گواهینامه تولید محصولات حلال و ایزوهای مختلف نیز در همین راستا است.

این مجموعه تولیدی که بطور مستمر مورد نظارتهای مختلف قرار دارد پیوسته توسط کارشناسان و مسئولان  وزارت بهداشت، مورد تایید قرار گرفته،بارهابه عنوان تولید کننده نمونه نیز انتخاب شده است.

شرکت گل افشان آرایشبر اساس استراتژی  از ابتدای فعالیت ، حمایت همه جانبه از مصرف کنندگان، پیشنهاد دهندگان و شرکاء تجاری  محصولات خود را بطور جدی در برنامه کاری داشته است.

به منظور بهره گیری از امکانات فضای مجازی در اطلاع رسانی سریع، کاتالوگ ها و بروشورهای علمی محصولات بصورت گزیده در کانال تلگرامی، وبسایت، اینستاگرام درج شده و برخی دیگر از برشورها بصورت پوستر نیز چاپ شده و در زمان برگزاری کمپین های تبلیغاتی در مراکز فروش و داروخانه های سطح شهر و کشور توزیع و نصب گردیدهتا همزمان به پرسشهای هموطنان پاسخ داده شود.

به منظور دسترسی سریع و حداکثری هموطنان به انواع محصولات تولیدی، سامانه فروش آنلاین از طریق وبسایت اختصاصی شرکت ، راه اندازی شده است .

در راستای گسترش تولیدات و رفع نیاز بیماران و مصرف کنندگان محصولات، تولید کرم و سرم ویتامین سی، ژل مرطوب کننده اوره 30درصد ثمین، بوم لب ثمین، ضد تعریق لامینین و شوینده های غیر صابونی مدیپیور و فیتو وان، هم اکنون به خانواده محصولات تولیدی شرکت افزوده شده است.

در راستای بهبود فرایندهای تولید تا مصرف، تلاشهاتداوم دارد.

محدوده قیمت
برند ها
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی