در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
0 نفر
40,000 تومان
فروشنده: داروبیار
0 نفر
40,000 تومان
فروشنده: داروبیار
0 نفر
40,000 تومان
فروشنده: داروبیار
0 نفر
40,000 تومان
فروشنده: داروبیار
0 نفر
40,000 تومان
فروشنده: داروبیار
0 نفر
ناموجود
فروشنده: داروبیار
جستجوی پیشرفته
Rokh Azin Roya Co

Rokh Azin Roya Co

 
 

شرکت رخ آذین رویا

 

با سابقه 20ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه کشترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع و واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است، در حال حاضر این شرکت دارای 35 نمایندگی در سراسر ایران و 1400 فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند. همچنین شرکت رخ آذین رویا با هدف گسترش فعالیت خود، صادرات محصولات لی لی نایت و ویتامول خود را در کشور های مجاور آغاز کرده است که امید به وسعت دهی دامنه صادرات و رقابت با شرکت های بین المللی گروه رخ آذین رویا را به تولید محصولات با کیفیت A، متنوع و مطابق سلایق مشتریان جهانی وا داشته است.

در دنیای مدرن امروزی تجارت، صنعت پرایوت لیبل بسیاری از شرکت های تولید کننده را به سمت خود جذب نموده است. در تعریف پرایوت لیبل می توان گفت که شرکت تولید کننده محصولاتی مشخص، با فرمولی از قبل تعین شده را با پکیج های استاندارد خود به مشتری تحت برندی که مشتری انتخاب می کند عرضه می نمایند. در واقع مشتری محصول نهایی را با برند مورد نظر خود خریداری کرده و در بازار ارائه می دهد.

به بیان دیگر لیبل خریدار بر روی محصولات درج می گردد. مشتری در اینگونه شرکت ها، اختیار و آزادی بیشتری در مورد برند اختصاصی خود خواهد داشت.

شرکت رخ آذین رویا جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد که به صورت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات تولید 30 برند (ویامول، لی لی نایت، شایما، پالمور، اگزیت، تونیکا، سانتکس، بیول، ولوم متا، سیلا، ادگارد، نوباراکس، داماسک رز، فری لاوکلاس پرفیوم، فینال، فیجوا، الیزکیتا، میستار، پاریس ولی، رزلاین، نیل آسا و …) در این صنعت فعالیت می نماید.

امید است که با برنامه ریزی طولانی مدت خود هر روز پربار تر از دیروز در راه رشد و توسعه گام برداشته و با عنایت خداوند متعال به شرکتی پیشتاز تبدیل گردد.

 
 
محدوده قیمت
برند ها
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی