در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

آفرودیت گل دارو 30 عددی Goldaru Aphrodit 30 Tablets

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: مکمل ‌دارویی
تولید کننده: GOLDARU
فروشنده: داروبیار
53,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو تهیه شده از مواد موثره گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می ‎باشد که برطرف کننده اختلالات ناشی از ناتوانی ها، کمبود تمایلات جنسی در مردان و زنان و عقیمی  مردان است

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
آفرودیت گل دارو 30 عددی Goldaru Aphrodit 30 Tablets
نقد و بررسی

قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو تهیه شده از مواد موثره گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می ‎باشد که برطرف کننده اختلالات ناشی از ناتوانی ها، کمبود تمایلات جنسی در مردان و زنان و عقیمی  مردان است

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

 
 
 
 

قرص آفرودیت Aphrodit Tablet

 

برطرف کننده اختلالات ناشی از ناتوانی ها، کمبود تمایلات جنسی در مردان و زنان و عقیمی  مردان.

Aphrodit Tablet
 
 

  

 

adult-icon

آثار فارماکولوژی

اختلال عملکرد جنسی از جمله اختلالات شایع در هر دو جنس می باشد به طوری که شیوع آن در مردان حدود 31 درصد و در زنان تقریبا 41 درصد تخمین زده می شود. از آنجا که کارکرد صحیح و واکنش مناسب میان سیستم های مختلف عروقی، عصبی، هورمونی و روانی جهت عملکرد جنسی طبیعی مورد نیاز است، پاتوفیزیولوژی ایجاد اختلال در این زمینه مولتی فاکتوریال بوده و درمان آن نیازمند بررسی دقیق و جامع، در نظر داشتن شرایط فیزیکی، روانشناختی، ارتباطی و بهره بردن از تخصص های مختلف یک تیم پزشکی می باشد. (3-1)

اختلال عملکرد جنسی در آقایان شامل اختلال نعوظ (ED[1]) (شایع ترین)، کاهش لیبیدو و انزال غیر طبیعی بوده (1) و در خانم ها نیز معمولا به نقصان در یک یا چند مرحله از سیکل طبیعی پاسخ جنسی (desire [libido], arousal, orgasm, resolution ) مربوط می شود (2). HSDD[2] با تعریف فقدان (کاهش) دائمی یا راجعه افکار و تمایلات جنسی جهت انجام فعالیت sexual ، بدون حضور بیماری های جسمی، روانی یا عدم مصرف همزمان داروها ، یکی از شایع ترین انواع اختلالات جنسی در خانم ها به شمار می رود که دلایل متعددی از جمله تغییرات هورمون ها یا نوروترانسمیترها و در نهایت کاهش عملکرد مسیرهای تحریکی (دوپامین، نور اپی نفرین، ملانوکورتین، اکسی توسین) و افزایش فعالیت مسیر های مهاری (سروتونین، اوپیوئیدها) در سیستم عصبی مرکزی را در ایجاد آن دخیل می دانند (4).

از آنجا که درمان های دارویی رایج در موارد بسیاری از اثربخشی محدودی برخوردار بوده و عمدتا عوارض جانبی مهم و آزارنده ای به همراه دارند، درمان اولیه غالبا گزینه های غیرفارماکولوژیک در نظر گرفته می شود. جهت کاهش و/یا بهبود این اختلالات می توان از پتانسیل قابل قبول داروهای گیاهی نیز بهره جست، ضمن اینکه نسبت به داروهای شیمیایی موثر در این حوزه، عوارض جانبی بسیار کمتری به دنبال دارند. قرص و قطره گیاهی آفرودیت نمونه مناسبی از این دست داروهاست که به ویژه در کاهش اختلالات یاد شده در خانم ها می تواند بسیار کمک کننده و اثربخش عمل نماید. در تهیه این داروی گیاهی از عصاره خشک Tribulus terrestris (خارخاسک)، Zingiber officinale (زنجبیل)، Cinnamomum verum (دارچین) و Crocus sativus (زعفران) استفاده شده است.

بر اساس مطالعات انجام شده در مورد تاثیر T. terrestris بر ED، در مجموع می توان گفت این گیاه عملکرد مثبتی در درمان این اختلال نشان می دهد و سبب بهبود ارزشمند معیارهای پرسشنامه معتبر و بین المللی IIEF[3] در تمامی پنج حوزه مورد ارزیابی آن (erectile function, orgasmic function, sexual desire, intercourse satisfaction, overall satisfaction) می گردد (5،6). همچنین تفاوت معنا دار آماری در پاسخ های به دست آمده بر اساس پرسشنامه GEQ[4] در گروه مصرف کنندگان T. terrestris نیز مشاهده می شود (5،6). علاوه بر اینکه این گیاه دارویی به خوبی تحمل شده و عارضه جانبی مهمی برای آن گزارش نشده است (5،6). کارایی مهم و قابل توجه دیگر T. terrestris تاثیر ارزشمند در افزایش توانایی باروری مردان دچار الیگو اسپرمی و بالا بردن کیفیت اسپرم (از لحاظ تعداد، حرکت، مورفولوژی و میزان بقا) می باشد (5،7،8). محققین معتقدند مکانیسم اثرگذاری Tribulus t.، تبدیل protodioscin (جزء غالب موجود در عصاره) به DHEA[5] و افزایش LH و به دنبال آن افزایش سطح آندروژن ها از جمله تستوسترون می باشد. در این زمینه خواص آنتی اکسیدانی ترکیبات موثره موجود در عصاره T. terrestris را نیز نباید از نظر دور داشت. در رابطه با ED، مکانیسم عملکرد این گیاه دارویی، القا relaxation در عضلات صاف سینوزوئیدهای کورپوس کاورنوزوم از طریق دخالت در مسیر NO سنتاز و تاثیر بر اندوتلیوم این ناحیه ذکر شده است. (5،7،8)

اثر هم افزایی زنجبیل و دارچین در افزایش سطح تستوسترون توتال سرمی و بالا بردن تعداد، تحرک و بقای اسپرم نیز در آزمایشات in vivo  نشان داده شده است (9). همچنین بررسی های بالینی انجام شده تا کنون، تاثیر ارزشمند زعفران در بهبود ED را مشخص نموده اند. پژوهشگران مکانیسم های این عملکرد را اثر بر فرایند های تولید NO و سیستم اوپیوئیدی، خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی ترکیبات موجود در عصاره زعفران ذکر نموده اند (10).

از سوی دیگر کارآزمایی های بالینی بیانگر عملکرد مناسب T. terrestris به عنوان دارویی ایمن، جهت کاهش علائم اختلال عملکرد جنسی در خانم ها می باشد. مکانیسم احتمالی این اثربخشی را، همانند گذشته، عملکرد protodioscin ، ساپونین استروئیدی این گیاه می دانند که با بالا بردن میزان LH از یک طرف و تبدیل آنزیمی به آندروژن های قوی از سوی دیگر، باعث افزایش ارزشمند سطح آندروژن های اندوژن (تستوسترون) آزاد و bioavailable می گردد. (9،11،12)

مصرف T. terrestris در خانم های دچار HSDD در سنین قبل و بعد از یائسگی سبب بهبود ارزشمند معیارهای مورد سنجش (desire, arousal, lubrication, orgasm, pain, satisfaction) در پرسشنامه معتبر FSFI[6] و همچنین پرسشنامه بومی شده QS-F[7] گردیده و عارضه جانبی قابل ذکری نیز به دنبال نداشته است. (11،12)

mom-ic

مصرف در دوران بارداری و شیردهی:

در دوران بارداری نبايد مصرف شود. مصرف در زنان شيرده بلامانع است.

توصیه ها و موارد منع مصرف

note

موارد منع مصرف

– مصرف دراز مدت دارو در افزايش ميزان اسپرم بسيار موثر مي‌باشد.

– در بيماران قلبی و بيمارانی که مبتلا به افت فشارخون هستند مصرف دارو بايد با احتياط انجام شود.

note

عوارض جانبی

 بيمارانی که نسبت به اسانس‌های گياهی حساسيت نشان مي‌دهند، مي‌بايستی اين دارو را با احتياط مصرف نمايند.

 
۲۱-Aphrodit Tablet3
 

اجزای فرآورده هرقرص حاوی عصاره خشک گياهان زير مي‌باشد: ميوة خارخاسک (Tribulus terrestris) 40 ميلی‌گرم، زنجبيل (Zingiber officinale) 12/27 ميلی‌گرم، زعفران (Crocus sativus) 3 ميلی‌گرم، دارچين (Cinnamomum zeylanicum) 11 ميلی‌گرم.

شکل دارویی

قرص روکش دار در بسته های ۳۰ عددی

استاندارد شده

بر حسب فلاونوئید تام به میزان 0/2-0/13 میلی گرم بر حسب کوئرستین
 
 

 

 

مشخصه ها:

- بهبود ناتوانی های جنسی (اختلال نعوظ)

- رفع انزال زودرس

- بهبود کمبود تمایلات جنسی و عقیمی مردان

- افزایش دهنده تمایلات جنسی در بانوان

موارد مصرف:

مؤثر در رفع ناتوانایی های جنسی

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید تگهداری شود.

روش مصرف:

یک قرص 3 بار در روز بعد از غذا میل شود.

آفرودیت را می توان برای حصول نتیجه بهتر به طور مستمر مصرف نمود.

هشدار مصرف:

بیماران قلبی و بیمارانی که مبتلا به کمبود فشار خون هستند باید با احتیاط مصرف کنند.

در دوران بارداری مجاز نمی باشد.

 

عوارض جانبی:

بیمارانی که نسبت به اسانس های گیاهی حساسیت نشان می دهند می بایستی این دارو را با احتیاط مصرف نمایند.

نکات قابل توصیه:

مصرف دراز مدت دارو در افزایش میزان اسپرم بسیار مؤثر می باشد.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی:

در زنان حامله نباید مصرف شود.

مصرف در زنان شیرده بلامانع می باشد.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها