عوارض شربیت اشتها آورباریج
آیا شربت اشتها آور باریج چاق می کند؟

همان طور که می دانید برخی از افراد از کمبود وزن رنج می برند و دغدغه آن ها این است که از لاغری نجات پیدا کنند و کمی چاق شوند از این رو از شربت اشتها آور باریج استفاده می ‌کنند شربت اشتها آور باریج هم یکی از بهترین شربت های موجود در بازار است که در این زمینه نقش بسیار موثری داشته است.

اما سوالی که ممکن است برای برخی افراد پیش آید این است که آیا شربت اشتها آور باریج باعث چاقی می شود؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت در واقع این شربت باعث افزایش اشتها می شود و کسی که اشتهای بیش تری پیدا کند میل بیش تری به خوردن غذا خواهد داشت.

در چنین مواقعی با افزایش خورد و خوراک بیش تر کالری بیش تری به بدن خود می رساند و در نهایت هم این کالری زیاد باعث چاقی می شود در این صورت می توان گفت که این شربت باعث چاقی می شود. در ادامه با داروخانه آنلاین داروبیار همراه باشید.

میزان مشخص مصرف شربت اشتها آور باریج برای چاقی

اگر قصد چاق شدن با شربت اشتها آور باریج را دارید بهتر است برای مصرف نرمال آن با پزشک مشورت نمایید زیرا به مصرف شربت اشتها آور باریج بستگی به مواردی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود اما در هر صورت این پزشک است که بهتر از هر کسی تشخیص می دهد برای چاقی باید چه میزان از این شربت را استفاده کرد به موارد زیر توجه فرمایید تا منظور ما را متوجه شوید:

  •          مصرف شربت اشتها آور باریج به سن شما بستگی دارد
  •          همچنین به میزان وزن شما نیز بستگی دارد
  •          البته که به مرد و یا زن بودن شما نیز بستگی دارد
بیشتر بخوانید:  عوارض قرص هیرویت که به شما نمی گویند

برخی افراد زمانی که به پزشک مراجعه می کنند سوال می پرسند که مصرف چه مقدار از شربت اشتها آور باریج در ماه باعث چاقی می شود؟ حد نرمال استفاده از شربت اشتها آور باریج در روز یک بار است حال اگر این مقدار را افزایش دهید در ماه مقدار بیش تری شربت استفاده کرده اید و همین ممکن است باعث چاقی شود.

شربت اشتها آور باریج باعث کاهش وزن یا افزایش وزن؟

همان طور که می دانید این شربت اشتها آور باریج باعث افزایش اشتها می شود و سوالی که در این باره ذهن افراد را مشغول می کند این است که چرا شربت اشتها آور باریج چاق نمی کند؟ در واقع شربت اشتها آور باریج به تنهایی باعث چاقی و یا لاغری نمی شود بلکه تنها بر روی اشتها اثر می گذارد.

اما این را هم باید بدانید که این خود شما هستید که با کنترل تغذیه خود برای چاقی و لاغری اقدام می کنید یعنی هر چه با افزایش اشتها، مقدار بیش تری کالری به بدن خود برسانید افزایش وزن خواهید داشت و هر چه میزان خورد و خوراک خود را کنترل کنید به میزان کم تری غذا بخورید کالری کم تری به بدن می رسد و در نتیجه چاق نمی شوید، پس می توان گفت که شربت اشتها آور باریج چنین تاثیری دارد.