آیا پروتئین چربی سوز است
آیا پروتئین وی چربی سوز است

آیا می دانستید که پروتئین وی همان آب پنیر جدا شده است؟ اگر تا به حال چیزی درباره آب پنیر و یا همان پروتئین وی نشنیده اید و یا این که اطلاعات کمی در این باره دارید با ما همراه باشید تا با یک دیگر  صحبت کنیم که آیا پروتئین وی چربی سوز است؟ لازم به ذکر است که آب پنیر مقدار زیادی آمینه اسید دارد که خیلی فوری جذب بدن می شود و خیلی هم برای بدن مفید است. پروتئین وی موجب بالا رفتن قدرت و با از دست دادن چربی ها موجب افزایش عضله می شود. همان گونه که می دانید هر چه فرد مسن تر می شود، میزان عضله های آن کم تر و ضعیف تر می شود و گاهی چربی جایگزین این عضلات می شود و چربی ها منجر به بیماری های زیادی می شوند. اگر نمی خواهید به چنین حالتی دچار شوید، بهتر است مصرف پروتئین و تمرین را جدی بگیرید.

برای مشاهده انواع مکمل بدنسازی در داروخانه آنلاین داروبیار کلیک کنید.

آیا پروتئین چربی سوز است

پروتئین وی مصرف کنید و فشار خون خود را کنترل کنید

قطعا برای یک بار هم که شده است آبی که روی ماست وجود دارد را دیده اید، باید خدمتتان عرض کنیم که این مایع روی ماست همان آب پنیر است که در گذشته افراد غافل از این که این مایع چه خواصی دارد، آن را دور می انداختند. شایان ذکر است که فشار خون موجب بیماری قلبی می شود و شما می توانید برای کنترل آن از پروتئین وی استفاده کنید. پروتئین وی حاوی لاکتوکینین است که در واقع مهار کننده ی ACE است و تاثیرات مثبتی بر روی فشار خون می گذارد‌. طبق تحقیقاتی که ما در این باره داشته ایم، افرادی که اضافه وزن داشتند و نزدیک به ۱۲ هفته از آب پنیر استفاده کردند، توانستند که فشار خون خود را تا ۴ درصد کاهش دهند و این رقم برای فشار خون یک رقم قابل تاملی است .

نقش پروتئین وی در لاغری

اگر به دنبال این هستید که لاغر شوید و به تناسب اندام برسید ما به شما پروتئین وی که چربی سوز خوبی است را پیشنهاد می کنیم. زیرا تحقیقات ما ثابت کرده است کسانی که کلسترول دارند و به مدت ۱۲ هفته از این پروتئین استفاده کرده اند، میزان کلسترولشان به طور باور نکردنی پایین آمده است. پروتئین وی چربی سوز است و مصرف آن اشتها را سرکوب می کند و این سرکوب اشتها منجر به کاهش کالری می شود. علاوه بر این ها زمانی که شما پروتئین وی مصرف می کنید، سوخت و ساز بدنتان بالا می رود و به این شکل شما مقدار زیادی کالری می سوزاند. افراد زیادی از ما می پرسند که آیا این پروتئین برای بدنسازی مفید است؟ درست است که این پروتئین ها برای مرد و زن مفید است و خواص زیادی دارد اما کافی نیست. شما نمی توانید با کمک این پروتئین به تنهایی کل مسیر را بروید و لازم است که از دیگر پروتئین های گیاهی و حیوانی نیز بهره مند شوید.

لیست پرفروش ترین پروتیین وی در داروخانه آنلاین داروبیار

آیا پروتئین چربی سوز است

پروتئین وی مصرف کنید تا به تناسب اندام برسید

اگر قصد دارید به تناسب اندام برسید همین حالا یک لیست بلند بالا از پروتئین هایی هم چون پروتئین وی تهیه کنید. این پروتئین در کنار دیگر پروتئین ها موجب می شود که شما کالری بیش تری بسوزانید و چربی های خود را بسوزانید. یک رژیم غذایی مناسب در کنار ورزش و تمرین های مناسب و منظم به شما برای تناسب اندام کمک می کند. علاوه بر این شما می توانید با مصرف پروتئین میزان استرس خود را کم کنید و یک زندگی بدون تنش و آرامی داشته باشید. شاید اگر بدانید که مصرف پروتئین موجب می شود که بیماری مزمن کم تر شود مصرف آن را جدی تر بگیرید؛ ‌پس همین حالا نسبت به مصرف این پروتئین ها جدی تر برخورد کنید. شما می توانید به یک پزشک برای دریافت برنامه غذایی مراجعه کنید تا او متناسب با بدن شما پروتئین های مورد نیازتان را در این برنامه جای دهد. از آن جایی که ممکن است مصرف زیاد و نا به جای این پروتئین ها موجب بروز بیماری هایی شود بهتر است که حتما این کار زیر نظر پزشک انجام شود پس به هیچ عنوان در این امر کوتاهی نکنید. هم چنین می توانید با مشاورین متخصص داروخانه آنلاین داروبیار ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در مورد اینکه آیا پروتئین وی چربی سوز است یا خیر بپرسید.