جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

 بطری آبمیوه خوری کودک

سایت داروبیار در این مقاله قصد دارد به معرفی بطری آبمیوه خوری کودک  و بررسی تمام ابعاد مختلف   بطری آبمیوه خوری کودک  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی بطری آبمیوه خوری کودک  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

انتخاب بهترین بطری برای نوزاد تازه متولد شده می ‌تواند دشوار باشد. مقاله ی ما را بررسی کنید تا در مورد اشکال مختلف بطری، اندازه ها، مواد و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید.

هنگام بازدید از فروشگاه لوازم کودک، به راحتی می ‌توانید با تمام گزینه های موجود در راهروی عرضه ی غذا درگیر شوید. بیش تر والدین سوالات زیادی می ‌پرسند بهترین شیشه برای نوزادان چیست؟ آیا باید به دنبال ویژگی یا شکل خاصی باشید؟ آیا کارشناسان جنس پلاستیکی، شیشه ای یا سیلیکونی را توصیه می ‌کنند؟ برای دریافت توصیه های مادران واقعی و متخصصان در مورد انتخاب شیشه نوزاد به خواندن ادامه دهید.

ویژگی های بطری نوزادی که باید بدانید

قبل از رفتن به فروشگاه، این مقاله به درک انواع بطری های موجود برای نوزادان کمک می ‌کند. در این جا چند تفاوت کلیدی برای تشخیص بهترین گزینه وجود دارد.

نوک بطری

نوک بطری ها در سطوحی برای نرخ های جریان متفاوت هستند. کند ترین نوک بطری ها برای نوزادان ساخته شده اند و معمولا سطح یک هستند. معمولاً چنان چه به شدت مکیدن یا در هنگام شیر خوردن ناامید به نظر می ‌رسد، بهتر است نوک بطری را تعویض کنید (چنان چه جریان مایع زیاد است، ممکن است به اندازه ی نوک بطری کوچک تری نیاز داشته باشید). علاوه بر این هر زمان که نوک بطری ها ترک خوردند، تغییر رنگ دادند یا نازک شدند، آن ها را تعویض کنید.

والدین علاوه بر این می ‌توانند جنس نوک بطری را انتخاب کنند؛ این نکته را در نظر بگیرید که جنس سیلیکون محکم و بادوام است. لاتکس نرم تر است و دوام زیادی ندارد. به این موضوع نیز توجه داشته باشید که برخی از نوزادان به لاتکس حساسیت دارند.

 بطری آبمیوه خوری کودک

شکل

برخی از شیشه ها استوانه ای هستند، در حالی که برخی دیگر زاویه دار هستند که از قورت دادن هوا به وسیله ی کودک جلوگیری می ‌کند. به این نکته توجه داشته باشید که بطری با گردن پهن تر، راحت تر تمیز می ‌شود.

اندازه ی بطری

شما به طور کلی می ‌توانید شیشه ی بچه را در اندازه های کوچک تر و اندازه های بزرگ تر پیدا کنید. نوزادان تازه متولد شده فقط چند اونس در یک زمان مصرف می ‌کنند، اما نوزادان به سرعت غذا خوردن خود را افزایش می ‌دهند، بنابراین رفتن مستقیم به سمت شیشه های بزرگ تر می ‌تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه ی شما شود.

ویژگی های تهویه

بطری‌ هایی با ویژگی‌ های تهویه ی ویژه می ‌توانند مقدار هوای دریافتی کودک را محدود کنند. این ممکن است گاز و تف کردن را کاهش دهد که به نوبه ی خود می ‌تواند به از بین بردن وزوز کمک کند. بطری های هواکش مخصوصاً برای نوزادان مبتلا به قولنج مفید است.

چگونه یک بطری نوزاد را انتخاب کنم؟

هالی شولتز، مادر سه فرزند و بنیان گذار BabyGizmo.com، یک سایت بررسی محصولات، می ‌گوید: «تا زمانی که فرزندتان آن را امتحان نکند، نمی ‌دانید چه چیزی را دوست دارد. او توصیه می ‌کند برای دریافت سه پیشنهاد از دوستان والدین خود نظرسنجی کنید. شولتز می ‌گوید: «سپس یکی از هر کدام را بخرید و زمانی که نوزادتان آمد آزمایش خود را انجام دهید». در این جا چند نکته بیش تر برای انتخاب بهترین شیشه ی نوزاد برای نوزادان آورده شده است.

به سراغ بطری های بزرگ تر بروید یا آن هایی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های اضافی هستند. خرید بطری‌ های بزرگ‌ تر می ‌تواند باعث صرفه‌ جویی در هزینه شود، چرا که می ‌توانید از این بطری‌ ها نیز در جاده استفاده کنید. جنیفر شو، پزشک معالج می ‌گوید: «بهتر است بطری‌ هایی با ویژگی‌ هایی بخرید که حباب‌ های هوا را به حداقل می ‌رساند، مانند دریچه‌ های فرو رفته، دریچه‌ های هوا، یا قسمت بالای زاویه‌ دار، چرا که ممکن است بعداً مجبور شوید این بطری‌ ها را بخرید.

برای هر کودک روی بطری های جدید سرمایه گذاری کنید. اریکا لاندو، پزشک متخصص اطفال در شهر نیویورک و نویسنده ی کتاب The Essential Guide to Baby’s First Year، می ‌گوید چنان چه این فرزند دوم یا سوم یا چهارم شماست، بهتر است روی شیشه‌ های جدید برای او سرمایه‌ گذاری کنید. بطری‌ های قدیمی ‌تر و استفاده ‌شده ممکن است استاندارد های ایمنی یا محیطی فعلی را رعایت نکنند؛ برای مثال، برخی از بطری‌ های پلاستیکی قدیمی ‌تر ممکن است حاوی BPA باشند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که همیشه نوک بطری های جدید بخرید.

آیا کودک من به شیشه متفاوتی نیاز دارد؟

چنان چه کودک شما در حین شیردهی دمدمی مزاج است، ممکن است تعجب کنید که آیا او به انواع مختلف شیشه نیاز دارد یا خیر. قطعا امکان پذیر است، اما مشکلات دیگری وجود دارد که ابتدا باید عیب یابی کنید. دکتر لاندو می ‌گوید: چنان چه بچه ی شیرین شما طوری به نظر می ‌رسد که به شدت در حال مکیدن می باشد و نا امید شده اند، ممکن است لازم باشد تا سطح نوک بطری را بالا ببرید که باعث می ‌شود شیر سریع‌ تر جریان یابد. از طرف دیگر، چنان چه آن قدر مایع از شیشه جاری است که از دهان کودک شما خارج می ‌شود، ممکن است به یک نوک بطری با سوراخ کوچک تر نیاز داشته باشند.”

دکتر لاندو می گوید گاز یکی دیگر از دلایل سر و صدا کردن نوزادان است. برای کاهش آن، کودک خود را طوری در آغوش بگیرید که سر او بالاتر از شکمش باشد و اطمینان حاصل کنید که نوک بطری همیشه از مایع پر می باشد. مکیدن با صدای بلند می ‌تواند نشان ‌دهنده ی این باشد که آن ها هوای زیادی وارد بدن می ‌کنند.

چنان چه هر یک از این سناریو ها را بررسی کرده اید و نوزاد هنوز در بیش تر شیردهی‌ ها سر و صدا دارد، ادامه دهید و نوع دیگری از شیشه را امتحان کنید.

آماده کردن بطری نوزاد برای تغذیه

اکنون زمان تمیز کردن آن قبل از اولین تغذیه است. دکتر لاندو می  گوید: «قسمت ها و نوک بطری های جدید را قبل از اولین استفاده به مدت پنج دقیقه در آب جوش استریل کنید. پس از آن، شستشوی کامل با آب گرم و صابون خوب است. مطمئن شوید که با یک قلم موی جزیی وارد تمام گوشه های کوچک می ‌شوید. تمیز کردن بطری ها در ماشین ظرفشویی نیز عملیاتی می باشد. سپس اجازه دهید بطری ها و تمام اجزای آن در هوا کاملاً خشک شوند.

 بطری آبمیوه خوری کودک

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی   بطری آبمیوه خوری کودک

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   بطری آبمیوه خوری کودک  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   بطری آبمیوه خوری کودک  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که برای هر کودک روی بطری های جدید سرمایه گذاری کنید. اریکا لاندو، پزشک متخصص اطفال در شهر نیویورک و نویسنده ی کتاب The Essential Guide to Baby’s First Year، می ‌گوید چنان چه این فرزند دوم یا سوم یا چهارم شماست، بهتر است روی شیشه‌ های جدید برای او سرمایه‌ گذاری کنید. بطری‌ های قدیمی ‌تر و استفاده ‌شده ممکن است استاندارد های ایمنی یا محیطی فعلی را رعایت نکنند؛ برای مثال، برخی از بطری‌ های پلاستیکی قدیمی ‌تر ممکن است حاوی BPA باشند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که همیشه نوک بطری های جدید بخرید.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   بطری آبمیوه خوری کودک  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست