بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتکس
بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس در بزرگسالان و کودکان

همان طور که می دانید مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس باید زمانی باشد که به بهترین نحو جذب شود البته که باید این را هم در نظر داشت که با دیگر داروها تداخلی نداشته باشد از این رو اگر این شربت را پزشک برای شما تجویز نموده باید قبل از هر کار با پزشک خود مشورت کنید تا زمان مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس را به شما بگوید. در ادامه با داروخانه آنلاین داروبیار همراه باشید.

بهتر است این را بدانید که مصرف شربت ایمیونس برای کودکان و بزرگسالان باید دو بار در روز باشد زیرا در این صورت بدن در دو مرحله از روز همه ویتامین های لازم را دریافت و جذب می کند. سوالی که ممکن است برای هر مخاطبی پیش آید این است که شربت ایمیونس قبل یا بعد از غذا مصرف شود؟

آیا مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتکس در صبح صحیح است؟ برای پاسخ به چنین سوالی باید گفت ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید زیرا او از همه سیستم بدن شما مطلع است و اگر تشخیص دهد که مصرف این شربت در صبح ضرری ندارد، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

بهترین زمان برای مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس می تواند بعد از ظهر باشد؟

برخی افراد هستند که مایل هستند از شربت immunace  در زمان بعد از ظهر استفاده کنند زیرا باور دارند که چند ساعتی پس از غذای ظهر جذب این شربت بهتر است و کمی هم اشتها آور است و می توان برای شام آماده شد اما این را هم باید در نظر داشت که برخی موارد اشاره شده که از این شربت باید قبل از غذا استفاده نمود نه اینکه چند ساعتی پس از غذا.

در هر صورت باید هنگام استفاده از شربت ایمیونس ویتابیوتیکس با پزشک معالج و یا تغذیه مشورت نمود. برخی این سوال را می پرسند که آیا مناسب ترین زمان مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس شب است؟ در پاسخ به این سوال هم باید گفت بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس در نوبت دوم یعنی شب باید قبل از شام به اندازه یک قاشق سرپر برای بزرگسالان استفاده شود.

بیشتر بخوانید:  آیا کپسول مفاصل پیاسیدین چاق کننده است

شربت ایمیونس قبل یا بعد از غذا

برای این که مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس تاثیر گذار و با جذب کامل باشد بهتر است در زمان های مشخص از روز استفاده شود که ما سعی نمودیم در موارد پایین زمان مصرف درست این نوع شربت را ذکر کنیم. زیرا سوال بیشتر افراد در این مورد است که شربت ایمیونس ویتابیوتکس را چه ساعتی بهتر است مصرف کرد؟ از این رو بهتر است برای پاسخ به این سوال موارد زیر را مطالعه نمایید:

  •          مصرف یک قاشق شربت ایمیونس ویتابیوتیکس قبل از نهار (ظهر)
  •          مصرف یک قاشق شربت ایمیونس ویتابیوتیکس قبل از شام

همان طور که می ‌بینید مصرف این شربت بهتر است دو بار در روز و به صورت قبل از غذا باشد زیرا جذب آن سریع تر و بهتر خواهد بود همچنین برخی افراد هم می ‌توانند از این شربت قبل از صبحانه هم استفاده کنند البته که زیر نظر پزشک، همچنین از این شربت برای کودکان هم استفاده می شود که برای رشد و افزایش قد آنها مفید است.

شربت ایمیونس برای کودکان

شربتی که امروز خدمتتان معرفی می کنیم نه تنها برای کودکان بلکه برای افراد بزرگسال نیز مناسب است. هر ویژگی که برای کودکان می گوییم‌‌ شامل بزرگ سالان نیز می شود. لازم به ذکر است که بدن کودک در سال های اولیه ی زندگی بیش تر از بزرگسالان به ویتامین ها و مواد مغذی نیاز دارد زیرا بدن این افراد در حال رشد و تکامل است و اگر نیاز های بدن آن ها رفع نشود ممکن است در ادامه ی زندگی قطعا به مشکل برخورند.

شربت ایمیونس برای کودکان، کل ویتامین مورد نیاز بدن انسان مثل ویتامین دی، ویتامین سی،  ویتامین ب ۱، ب ۶، ب ۷ و ب ۱۲ را دارد. قطعا از اهمیت هر کدام از این ویتامین ها مطلع هستید. تا جایی که زمان اجازه بدهد باز هم این فواید را متذکر می شویم. علاوه بر این ها این شربت حاوی ال کارنیتین،  بتاکاروتن، سلنیوم، روی، مس، آهن ، منگنز، منیزیم و غیره است که هر کدام از آن ها وظیفه و نقش پر رنگی در سلامتی انسان دارند.

بیشتر بخوانید:  بهترین زمان مصرف قرص ویتامین ث

کودک خود را از سرماخوردگی نجات دهید

اولین و بارز ترین ویژگی شربت ایمیونس برای کودکان که نظر خیلی از مصرف کننده ها را به خود جلب کرده است این است که سیستم ایمنی فرد را به مقدار قابل توجهی بالا می برد. معمولا همه ی پدر و مادر ها از سرما خوردگی و ضعف بدن کودکان خود شاکی هستند و همان گونه که مطلع هستید این اتفاق بیش تر در فصل های سرد انفاق می افتد و برخی از کودکان که بدن خیلی ضعیفی دارند همیشه مریض هستند شما می توانید در  فصل سرما و این دوران کرونا که باید سیستم ایمنی بدن قوی باشد از این شربت کمک بگیرید.

قطعا می دانید که ویتامین سی چه نقش پر رنگی در کم کردن و از بین بردن سرماخوردگی دارد. این ویتامین در این شربت موجود است علاوه بر آن روی، موجب فعال شدن گلبول های سفید می شود و این گلبول ها نیز با عوامل بیگانه مبارزه می کنند و دوره ی درمان کودک شما به سرعت طی می شود. علاوه بر تمام این ها شما می توانید دوران نقاهت را کم‌ تر کنید و سطح انرژی بدن کودک خود را افزایش دهید.

اشتهای کودک خود را زیاد کنید.

کم‌ تر بچه ای پیدا می شود که به خوبی غذا بخورد و وقت خوردن غذا غر نزند. خیلی از پدر و مادر ها با شکل های مختلف و با صدای هواپیما سعی می کنند که کودک خود را به خوردن غذا تشویق کنند و یا این که غذا های گوناگون را به شکل های مختلف تزیین کنند اما متاسفانه باز هم بعضی از بچه ها از غذا فراری هستند. ما امروز به شما قول می دهیم که با این شربت کودک شما به دنبال غذا باشد. معمولا به خاطر کمبود ویتامین بی و زینک است .‌زمانی که بدن کمبود داشته باشد دیگر میلی به خوردن غذا نمی ماند. اگر این ویتامین ها و مواد مغذی تامین شود اشتهای کودک باز می گردد. شایان به ذکر است که ویتامین بی نیز موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

بیشتر بخوانید:  عوارض شربت اشتها آور باریج

بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس در کودکان

قبل از هر چیزی بهترین کار این است که با پزشک خود مشورت کنید. اما در حالت معمولی و نرمال افراد بزرگسال روزی دو بار باید از این شربت استفاده کنند و هر سری یک قاشق غذاخوری میل کنند اما اگر می خواهید به کودک خود این شربت را بدهید باید این مقدار را نصف کنید. اگر می خواهید با قطره چکان به کودک خود شربت بدهید از ۵/۲ میلی لیتر تا ۵ میلی لیتر مجاز است و اگر با قاشق بدهید می توانید یک قاشق چای خوری هر بار به کودک خود بدهید.

لازم است اضافه کنیم که باید روزانه دو وعده این شربت را به کودک خود بدهید، بعد اگر هم چنان مایل بودید که به کودک خود از این شربت بدهید دو یا سه هفته وقفه بیندازید و سپس مصرف این شربت را شروع کنید.  همین حالا این شربت را تهیه کنید و سیستم ایمنی کودک خود را قوی کنید.

همین الان سفارش خود را ثبت کنید: شربت immunace