مکمل افزایش قدرت
بهترین مکمل افزایش قدرت

حتماً می دانید که قدرت عضلات در میان ورزشکاران و حتی مردم غیر ورزشکار بسیار اهمیت دارد زیرا اکنون آن قدر فعالیت های بدنی زیاد شده است که افراد احساس ضعف در عضلات را حس می کنند. اما در این میان مکمل هایی وجود دارند که قدرت بدن را از حالت ضعیف افزایش داده و سبب تقویت آن می شوند. به همین خاطر تنوع مکمل های افزایش دهنده قدرت بسیار زیاد است از این رو ما سعی نمودیم که در این مطلب انواع آنها را به شما معرفی کنیم تا شما بهترین مکمل افزایش قدرت رو بیابید و به راحتی خریداری نمایید. پس اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید ادامه این مطلب را دریابید.

کراتین یکی از بهترین مکمل ها برای افزایش قدرت

کراتین از آن دسته مکمل هایی است که از ترکیبات مختلفی تشکیل شده و برای افزایش قدرت بدن و همچنین افزایش حجم عضلات بسیار مفید می باشد. به طور کلی کراتین در بدن تولید می شود اما مقدار آن کم است به همین خاطر با افزایش و انجام فعالیت ‌های بدنی ممکن است سطح آن کم شده و دچار ضعف شوید به همین خاطر مصرف مکمل کراتین در بلند مدت و به هنگام انجام فعالیت های ورزشی می تواند باعث افزایش حجم عضلات و هم چنین افزایش قدرت بدنی شود. قطعاً شما هم می دانید که کراتین در گوشت و مرغ و حتی ماهی یافت می‌ شود اما قطعاً شما نمی توانید همه این مواد غذایی را به صورت روزانه استفاده کنید به همین خاطر باید از مکمل آن برای کمبود وضعیت استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:  فواید گلوتامین برای لاغری

بهترین مکمل ها برای افزایش قدرت

پروتئین وی بهترین مکمل افزایش قدرت

حتماً می دانید که پروتئین یکی از عوامل مورد نیاز برای بدن است به همین خاطر بدن باید حتماً به صورت روزانه مقدار معینی پروتئین دریافت نماید اما این مقدار برای افرادی که ورزشکار هستند و فعالیت بدنی بسیار زیادی دارند باید بیش تر باشد. پروتئین وی که به عنوان پروتئین زود جذب هم شناخته می ‌شود از جمله بهترین مکمل ها برای افزایش قدرت بدنی است؛ از این رو توصیه معین است که حتماً برای مصرف روزانه و در هنگام روز از پروتئین وی به مقدار معین استفاده کنید. بهتر است این موضوع را بدانید که پروتئین وی می تواند باعث باز جذب مواد مفید بدن و در نهایت افزایش حجم عضلات و تقویت آن ها شود. مواردی که در زیر می بینید همگی از دیگر مکمل هایی هستند که باعث تقویت و افزایش قدرت می ‌شوند:

  • کافئین از جمله مکمل های مورد نیاز بدن است.
  • سیترولین مالات راه می توان از جمله مکمل های تقویت قدرت نام برد.
  • البته که مکمل روغن ماهی هم افزایش دهنده قدرت بدن می باشد.

استفاده از مکمل کافئین و سیترولین مالات برای افزایش قدرت

بر اساس تحقیقات صورت گرفته سیترولین مالات و کافئین از دسته مکمل های تقویت و حجم دهنده عضلات و در نهایت افزایش قدرت بدن می باشد. کافئین باید حتما به صورت روزانه به بدن ورزشکاران و دیگر افرادی که به فکر افزایش قدرت بدن خود هستند استفاده شود. در واقع کافئین می تواند انرژی بدن را تامین نموده و از هرگونه ایجاد درد و خستگی جلوگیری کند به همین خاطر قدرت بسیار زیادی به بدن می دهد. سیترولین مالات نیز یکی دیگر از مواردی است که می تواند انرژی لازم برای بدن را فراهم نماید در این میان حتماً از سیترولین مالات به صورت مکمل استفاده کنید زیرا می ‌تواند درد و کوفتگی را از بین ببرد و باعث افزایش ست های ورزشی و قدرت بدنی شود. پس هرگز از چنین مکمل ‌هایی غافل نشوید.

بیشتر بخوانید:  مکمل بی سی ای ای برای خانم ها مفید است یا مضر

بهترین مکمل ها برای افزایش قدرت

مکمل روغن ماهی برای افزایش قدرت

مکمل روغن ماهی سرشار از امگا ۳ است حتماً می ‌دانید که امگا ۳ ارزش بسیار زیادی برای بدن دارد، بنابراین تمام کارشناسان تغذیه و متخصصین توصیه می کنند که حتماً مکمل روغن ماهی را در مصرف روزانه خود قرار دهید. حتی اگر شما هم یکی از ورزشکاران هستید، باید حتما از مکمل روغن ماهی استفاده نمایید. البته که روغن ماهی در مصرف ماهی و جگر هم قرار دارد اما قطعاً شما نمی توانید هر روز ماه مصرف کنید پس بهترین کار ممکن برای رساندن امگا ۳ مورد نیاز بدن استفاده از مکمل روغن ماهی است. از این رو شما عزیزان می توانید انواع مکمل افزایش قدرت بدن را از داروخانه آنلاین داروبیار خریداری کنید.