بهترین پروتئین وی برای حجم
بهترین پروتئین وی برای حجم گیری کدام است؟

پروتئین وی یکی از مهم ترین پروتئین ها است که در مواد لبنی وجود دارد. مقدار زیادی  از پروتئین وی در ماست، پنیر شیر گاو و بز وجود دارد. پروتئین وی محصول تولید پنیر است،مدت ها تصور میشد که ماده شفافی که روی پنیر وجود دارد غیر قابل استفاده و زائد است. اما این ماده همان پروتئین وی است که در بدن سازی کاربرد زیادی دارد. پروتئین وی در بین ورزشکاران بسیار مجبوب و پر طرفدار است و در کاهش وزن، افزایش عضله و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش موثری دارد. مکمل پروتئین وی در آزمایشگاه ها تولید می شود. در ادامه به بهترین پروتئین وی برای حجم و افزایش عضلات بیشتر اشاره می شود. با ما همراه باشید.

بهترین پروتئین وی برای حجم گیری کدام است؟

آیا پروتئین وی به عضلات حجم می دهد؟

شنیده ایم که پروتئین وی برای حجم دادن به عضلات مناسب است، اما آیا واقعا اینگونه است؟ آیا مطالعات و مشاهدات اثبات می کنند که پروتئین وی به عضلات حجم می دهند؟ مطالعات و مشاهدات زیادی نشان می دهند که پروتئین وی باعث افزایش حجم عضلات می شود. به منظور عضله سازی و حجم دهی به عضلات یکی ازپروتئین  هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، پروتئین وی است. این پروتئین تمام آمینو اسید های ضروری بدن و همچنین ویتامین ها، ریز مغذی ها و مواد معدنی زیادی را در خود دارد که نفش مهمی در سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن دارند. یکی دیگر از پروتئین هایی که از شیر به دست می آید کازئین است که همچون پروتئین وی بسیار مغذی و مفید است و فوائدی همچون فوائد پروتئین وی دارد. تنها تفاوت کازئین با پروتئین وی در این است که کازئین سریع تر در بدن جذب می شود لذا محوبیت بیشتری دارد.برای عضله سازی و حجم گیری بیش از هر چیز به پروتئین ها نیاز دارید. اما سوال مهم این است که بهترین پروتئین وی برای حجم گیری کدام است؟ در ادامه به این سوال جواب می دهیم.

بیشتر بخوانید:  چرا مزه پروتئین وی شیرین است؟

بهترین پروتئین برای افزایش حجم کدام است؟

از میان انواع متعدد پروتئین ها، پروتئین وی ایزوله بیشترین مقدار پروتئین و کمترین مقدار کربو هیدرات و چربی را دارا می باشد. از مزیت های مهم پروتئین وی ایزوله این است که به راحتی جذب بدن می شود و مدت زمان موردنیاز برای هضم آن بسیار اندک است. این نمونه ی فوق العاده از پروتئین وی حاوی همه ی انواع آمینو اسید های ضروری بدن است و ریز مغذی های زیادی دارد. از آنجایی که پروتئین وی ایزوله بیشترین مقدار پروتئین را دارا می باشد، به عنوان بهترین پروتئین برای حجم گیری شناخته می شود. به ویژه اگر شما تازه کار هستید و مدت کوتاهی است که شروع به بدن سازی نموده اید و قصد کاهش وزن دارد، بهترین مکملی که می توانید در جهت عضله سازی و حجم گیری مورد استفاده قرار دهید، پروتئین وی ایزوله است که در مدت کوتاهی می تواند عضلات شما را قوی کند.

بهترین پروتئین وی برای حجم گیری کدام است؟

زمان و نحوه ی مصرف پروتئین وی ایزوله چگونه است؟

برای کسب بهترین نتیجه بسیار اهمیت دارد که بدانید پروتئین وی ازوله را کی و چگونه مصرف کنید؛ بهترین زمان مصرف پروتئین وی ایزوله 30 دقیقه قبل از شروع تمرینات ورزشی و بعد از پایان ورزش  است. برای مصرف پروتئین وی ایزوله طبق مراحل زیر پیش بروید:

  • یک یا دو پیمانه از پروتئین وی را مطابق با دستور مربی و یا تجویزی که روی روی محصول نوشته شده است با آب یا شیر مخلوط کنید. از نوع نوشیدنی دیگیزی نیز می توانید استفاده کنید.
  • به منظور کسب بهترین نتیجه پروتیین را در کنار وعده صبحانه مصرف کنید تا انرژی لازم برای ورزش کردن به بدن شما برسد.
  • زمان بعدی که باید مجدد پروتئین وی مصرف کنید 30 دقیقه قبل از شروع تمرینات ورزشی است.
  • برای اینکه ریکاوری بدن شما بعد از ورزش با سرعت بیشتری انجام شود بلا فاصله بعد از تمرین نیز مجدد پروتئین وی مصرف کنید؛ این کار از تحلیل عضلات جلوگیری می کند.
  • قبل از خواب نیز زمان مناسبی برای مصرف پروتئین وی ایزوله است زیرا باعث می شود در طول شب مواد مغذی به عضلات برسند و از تحلیل ماهیچه ها ئر طول شب جلوگیری می شود.
بیشتر بخوانید:  بهترین زمان مصرف ال کارنیتین

معرفی بهترین پروتئین وی برای حجم

برندهای مختلف پروتئین وی در بازار موجود است که ما در ادامه بهترین پروتئین وی برای حجم را معرفی خواهید کرد:

ایزو وی دوبیس

مکمل ایزو وی دوبیس توسط شرکت داروسازی صنایع غذایی ایلیا پارس تولید و بسته بندی می شود. این محصول در هر قوطی حاوی 1500 گرم پودر پروتئینی می باشد که به طور کلی 48 سروینگ دارد. هر سروینگ از این محصول معادل 1 پیمانه (31 گرم) است. نوع پروتئین وی که در این محصول استفاده شده است، نوع ایزوله (WPI)می باشد که در هر 100 گرم پودر، 81 گرم پروتئین و 6 گرم کربوهیدرات تشکیل شده است. هم چنین مواد معدنی به کار رفته در آن، در بهبود عملکرد ورزشی نقش مهمی دارد.

برای مشاهده لیست محصولات پروتئین وی دوبیس کلیک کنید.

 

 

ایزو وی شکلات دوبیس 1500 گرم DooBis Iso Whey Chocolate Flavor 1500 g
ایزو وی شکلات دوبیس 1500 گرم DooBis Iso Whey Chocolate Flavor 1500 g

پروتئین وی 1818 گرمی فانتوم نوتریشن

پروتئین فانتوم نوتریشن شامل پروتئین وی کنسانتره می‌باشد که سبب افزایش حجم عضلات و جلوگیری از تجزیه عضلات ورزشکاران می‌شود. پروتئین وی یک پروتئین کامل و حاوی هر 9 آمینو اسید ضروری برای سنتز پروتئین است. پروتئین وی یکی از بهترین مکمل ها برای کمک به ساختن عضلات و از بین بردن چربی ها است. چگونه پروتئین وی (آب پنیر) آنقدر قدرتمند است. در نظر بسیاری از افراد، پروتئین وی را می‌ توان مانند غذاهای هم گروه خود دانست.علیرغم مصرف طولانی مدت پروتئین وی ، تحقیقات همچنان ادامه دارد. پرسش های بسیاری در مورد آنچه که پروتئین وی را اینقدر عالی می سازد، بهترین فرم دریافت پروتئین وی و زمان بندی مطلوب برای مصرف آن وجود دارد. لازم است بیان شود که پروتئین وی فانتوم نوتریشن حاوی 62 سروینگ می‌باشد که شما رو در طول یک دوره همراهی می‌ کند.

لیست محصولات فانتوم نوتریشن

پروتئین وی 1818 گرمی فانتوم نوتریشن | 62 سروینگ Phantom Nutrition Whey Protein 1818 g

پروتئین وی 2270 گرمی ترک نوتریشن  حـاوی پروتئیـن کنسـانتره ، ایزوله و هیدرولیز شده اسـت. ایـن مکمل بدنسازی منبعـی غنـی از پروتئیـن هـا بـا ارزش غذایـی کامـل بـوده و سرشـار از تمـام اسـید آمینـه هـای ضـروری از جملـه BCAA و Glutamine-L مـی باشـد. لازم اسـت بدانیـم که ایـن محصـول بـا سـرعت بسـیار زیـادی حـل شـده و پروتئیـن هـای موجـود در آن بـه افزایـش و حفـظ تـوده های عضلانی کمـک شایانی مـی کنـد. ایــن محصــول در طعــم هــای مــوز ، تــوت فرنگــی ، بیســکوییت ، شــکالت و شــکالت-نارگیل بــرای ورزشــکاران ارائــه مــی گــردد.

لیست محصولات ترک نوتریشن

پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک Gold Core Protein Whey 100 Powder
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک Gold Core Protein Whey 100 Powder

پودر پروتئین وی پگاه با طعم شکلات

پودر وی پروتئین و پرمیکس ویتامین پگاه حاوی پروتئین و ترکیبی از چندین ویتامین، تائورین، ال کارنیتین، اینوزیتول و کولین برای برای بهبود عملکرد ورزشی به شمار می رود. البته پروتئینی که در این مکمل بدنسازی وجود دارد به شکل کنسانتره است که به راحتی در بدن هضم و جذب میشود. درضمن مقادیر قابل توجهی آمینو اسید های شاخه دار در این پودر پروتئین پگاه موجود می باشند. تقویت سیستم ایمنی، افزایش حجم عضلات بدون و توده چربی و ارتقا توانایی جسمانی  از کاربرد های این مکمل محسوب میشود. شما می توانید طعم های مختلف و قیمت پروتئین وی پگاه را در داروخانه آنلاین داروبیار مشاهده نمایید.

لیست مکمل های بدنسازی پگاه

پودر پروتئین وی پگاه با طعم شکلات
پودر پروتئین وی پگاه با طعم شکلات

سخن پایانی

همه انواع پروتئین وی برای حجم، عضله سازی و رشد عضلانی مفید هستند، اما پروتئین وی ایزوله به دلیل محتوای پروتئین بالایی که دارد، دارای بهترین عملکرد است. پروتئین وی ایزوله از تحلیل عضلانی جلوگیری کرده و ریکاوری را تسریع می کند. علاوه بر این ایزوله پروتئین وی، سریع حل شده و به سرعت جذب بدن می شود؛ به همین دلیل می توان آن را بهترین پروتئین وی برای حجم دهی دانست. آیا هنگام ورزش از پودر پروتئین استفاده می کنید؟