در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

تست بارداری ویور Vivere Pregnancy Test

شناسه محصول: DB4625
شناسه محصول: DB4625
فروشنده: داروبیار
6,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

تست بارداری ویور اگر تاکنون تستر های بارداری شما نتیجه واضح و سریع به شما نداده‌اند نیاز نیست به آزمایشگاه و پزشک مجددا مراجعه کنید، بلکه کافیست از بی بی چک فوق دقیق مدیکور به راحتی در منزل استفاده کنید. قیمت بالای این محصول نسبت به سایر رقبا باعث ش...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
تست بارداری ویور Vivere Pregnancy Test
نقد و بررسی

تست بارداری ویور

اگر تاکنون تستر های بارداری شما نتیجه واضح و سریع به شما نداده‌اند نیاز نیست به آزمایشگاه و پزشک مجددا مراجعه کنید، بلکه کافیست از بی بی چک فوق دقیق مدیکور به راحتی در منزل استفاده کنید. قیمت بالای این محصول نسبت به سایر رقبا باعث شده که افراد ابتدا بی بی چک های بارداری دیگر رو امتحان کنند و گاهی اوقات نتیجه واضح و مطلوبی رو مشاهده نکنند و سردرگم یا موجب استرس گردنند و مجبور شوند به آزامایشگاه و پزشک مراجعه کنند، اما بی بی چک یا تستر بارداری ویور از دقت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

تست بارداری ویور

بی بی چک، وسیله ای ساده اما کاربردی برای تشخیص اولیه بارداری یا عدم بارداری بانوان می باشد که قبل از مراجعه به آزمایشگاه می توانند با تستی ساده، از بارداری خود مطمئن شوند. بی بی چک یک تست حاملگی خانگی است که جهت تشخیص وجود هورمون بارداری B-HCG در ادرار استفاده می‌شود. این محصولات میزان هورمون بارداری در ادرار شما را شناسایی کرده و آن را با ایجاد خط قرمز به شما نشان می‌دهند. میزان حساسیت بی بی چک بر اساس حداقل میزان غلظت (hCG برحسب میلی واحد در یک میلی‌لیتر از ادرار) که تست قادر به تشخیص دادن آن است تعیین می‌شود.

هورمون اچ سی ‌جی که توسط سلول‌های جفت تولید می‌شود، ابتدا هنگامی که تخمک بارور شده در رحم جای می‌گیرد (تقریباً شش روز پس از باردار شدن)، در جریان خون وارد می‌شود. زودترین زمانی که ممکن است هورمون بارداری داخل خون و ادرار شود، 8 تا 9 روز بعد از تخمک گذاری است؛ اما توجه کنید که این زمان «زودترین» زمان است. معمولا 10-7 روز پس از لقاح سطح این هورمون در خون به حدی می‌رسد که قابل‌ تشخیص است، اما در صورت منفی شدن حاملگی رد نمی‌شود و در صورت شک به حاملگی چند روز بعد باید مجدد چک شود. برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید از اولین ادرار در صبح استفاده شود، زیرا ادرار در آن زمان بیشترین غلظت را دارد. ابتدا تاریخ انقضای محصول را نگاه کنید. اگر محصول را در محل مرطوب یا گرم مانند حمام نگهداری کرده باشید، ممکن است فاسد شده و دیگر امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد.
در اکثر این تست‌‌ها باید نمونه ادرار خود را در یک ظرف بریزید و سپس نوار کاغذی مخصوص را در آن فروکنید، اما در تست بارداری ویور از قطره چکانی که در کنار محصول داده شده، چند قطره از آن را در سوراخی که روی دستگاه تعبیه شده است، بریزید.

ویژگی های محصول:

  • تست سریع بارداری
  • تست ساده
  • حساسیت بالا در تشخیص
  • همراه با قطره چکان

 

روش استفاده:

مقداری ادرار داخل ظرف یکبار مصرف تمیز بریزید. تست را از بسته بندی خارج نموده و کاست را روی سطحی صاف قرار دهید. به وسیله قطره چکان تنها 2 تا 3 قطره ادرار به آرامی داخل حفره با علامت فلش بریزید و حتما بین 5 تا 7 دقیقه بعد از ریختن نمونه ادرار، جواب تست را مطابق شکل بخوانید.

 

تست بارداری

 

تفسیر بی بی چک:
بی بی چک مثبت یعنی، علاوه بر خط C، خط T نیز مشخص شود. نیاز نیست همرنگ باشند.
حتی اگر خط دوم کمرنگ باشد بی بی چک مثبت در نظر گرفته می‌شود. کمرنگ بودن خط دوم به خاطر کم بودن میزان هورمون است.
بی بی چک منفی یعنی فقط یک خط و آن هم خط C نمایان شود.
اگر اصلاً هیچ خطی آشکار نگردد. یا فقط یک خط T نمایان شود، بی بی چک بی اعتبار است و باید از بی بی چک دیگری استفاده کنید.

منفی‌های کاذب:
گاهی ممکن است نتیجه تست منفی باشد اما بارداری وجود داشته باشد (یعنی نتیجه منفی کاذب به دست بیاید)؛ در این موارد، در صورتی که هنوز دوره ماهانه‌‌ آغاز نشده، باید چند روز یا یک هفته دیگر صبر کرده و مجدداً از تست استفاده گردد.

هشدار مصرف:

از مرطوب شدن بی بی چک قبل از استفاده جدا خودداری فرمایید.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها