در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

تن لس سلامت گستر آرتیمان 60 عددی S.G.Artiman Tan Less Weight Less 60 Capsules

شناسه محصول:
شناسه محصول:
تولید کننده: S.G.ARTIMAN
فروشنده: داروبیار
54,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. این کپسول از طریق افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب کالری در بدن باعث چری سوزی خصوصا در ناحیه شکم و پهلو شده و ضمن کاهش اشته...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
تن لس سلامت گستر آرتیمان 60 عددی S.G.Artiman Tan Less Weight Less 60 Capsules
نقد و بررسی

کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. این کپسول از طریق افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب کالری در بدن باعث چری سوزی خصوصا در ناحیه شکم و پهلو شده و ضمن کاهش اشتها در کاهش چربی خون نیز موثر است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

ویژگی های کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان

 • چربی سوز خصوصا در نواحی شکم و پهلو
 • دفع سریع غذا و کاهش جذب کالری
 •  استفاده از ترکیبات کاملا گیاهی
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • کاهش وزن و چربی خون
 • برطرف کننده چاقی
 • کاهنده چربی خون
 • کاهش اشتها

معرفی کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان

کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود که شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز می باشد؛ باعث کاهش وزن، کاهش چربی خون، چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز بدن، کاهش اشتها و کاهش جذب کالری در بدن می گردد.

ترکیبات گیاهی کپسول تن لس آرتیمان:

زیره سیاه:

یکی از گیاهان قدیمی است که از سالیان دور در ملل مختلف مصرف دارویی داشته است. در اکثر منابع علمی معتبر از زیره به عنوان گیاه موثر در درمان چاقی نام برده شده است. در مکاتب طب سنتی از جمله هند، از زیره سیاه در ترکیبات کاهش دهنده وزن استفاده شده و عقیده بر آن است که زیره دارای اثرات ترموژنیک می باشد؛ یعنی با افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن موجب شکسته شدن مولکول های چربی (Lipolysis) می شود. همچنین تحقیقات جدید انجام شده نشان می دهد که دو ماده شیمیایی کارون و کارول در زیره، کار عضلات صاف دستگاه گوارش را تسهیل می کنند و برای درمان سوءهاضمه مفیدند.

گیاه زنیان:

گیاه زنیان اعمال ماهیچه ای موجود در معده را افزایش داده و باعث کنترل جذب کالری می گردد که به صورت ازدیاد حجم ادرار و ومدفوع قابل تشخیص است. به عبارت دیگر، از طریق دفع سریع غذا و غیر قابل دسترس کردن غذا برای جذب توسط بدن، به کاهش وزن کمک می کند.

بذر کرفس:

بذر کرفس حاوی اسانس های لیمونن و پتاسلین و فلاونوئیدهایی مانند آپی ئین و ایزوکوثئرستین می باشد. مطالعات بالینی نشان داده است که اسانس کرفس، دارای اثر مثبت بر روی مرکز اشتها در مغز بوده و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی به مغز می شود.

چای سبز:

چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات فنلی مانند کاتچین و اپی گالوکاتشین، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد. همچنین این ترکیبات مانع از فعالیت آنزیم لیپاز پانکراس می شود؛ در نتیجه شکستن چربی با سرعت بسیار کمی صورت می گیرد که باعث می شود چربی برای بدن غیرقابل جذب شده و دفع گردد. به همین دلیل می تواند موجب کاهش وزن، کاهش سایز، کاهش دور کمر و کاهش تری گلیسیرید خون مبتلایان به چاقی شود. علاوه بر این، چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات پلی فنلی و کافئین، باعث القای ترموژنز شده و متابولیسم (سوخت و ساز) بدن را بالامی برد.

کاربردها

ویژگی های کپسول لاغری تن لس آرتیمان

 • چربی سوز خصوصا در نواحی شکم و پهلو
 • دفع سریع غذا و کاهش جذب کالری
 •  استفاده از ترکیبات کاملا گیاهی
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • کاهش وزن و چربی خون
 • برطرف کننده چاقی
 • کاهنده چربی خون
 • کاهش اشتها

کپسول لاغری تن لس آرتیمان

کپسول لاغری تن لس آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود که شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز می باشد؛ باعث کاهش وزن، کاهش چربی خون، چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز بدن، کاهش اشتها و کاهش جذب کالری در بدن می گردد.

ترکیبات گیاهی کپسول لاغری تن لس آرتیمان

زیره سیاه:

یکی از گیاهان قدیمی است که از سالیان دور در ملل مختلف مصرف دارویی داشته است. در اکثر منابع علمی معتبر از زیره به عنوان گیاه موثر در درمان چاقی نام برده شده است. در مکاتب طب سنتی از جمله هند، از زیره سیاه در ترکیبات کاهش دهنده وزن استفاده شده و عقیده بر آن است که زیره دارای اثرات ترموژنیک می باشد؛ یعنی با افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن موجب شکسته شدن مولکول های چربی (Lipolysis) می شود.

همچنین تحقیقات جدید انجام شده نشان می دهد که دو ماده شیمیایی کارون و کارول در زیره، کار عضلات صاف دستگاه گوارش را تسهیل می کنند و برای درمان سوءهاضمه مفیدند.

گیاه زنیان:

گیاه زنیان اعمال ماهیچه ای موجود در معده را افزایش داده و باعث کنترل جذب کالری می گردد که به صورت ازدیاد حجم ادرار و ومدفوع قابل تشخیص است. به عبارت دیگر، از طریق دفع سریع غذا و غیر قابل دسترس کردن غذا برای جذب توسط بدن، به کاهش وزن کمک می کند.

بذر کرفس:

بذر کرفس حاوی اسانس های لیمونن و پتاسلین و فلاونوئیدهایی مانند آپی ئین و ایزوکوثئرستین می باشد. مطالعات بالینی نشان داده است که اسانس کرفس، دارای اثر مثبت بر روی مرکز اشتها در مغز بوده و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی به مغز می شود.

چای سبز:

چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات فنلی مانند کاتچین و اپی گالوکاتشین، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد. همچنین این ترکیبات مانع از فعالیت آنزیم لیپاز پانکراس می شود؛ در نتیجه شکستن چربی با سرعت بسیار کمی صورت می گیرد که باعث می شود چربی برای بدن غیر قابل جذب شده و دفع گردد.

به همین دلیل می تواند موجب کاهش وزن، کاهش سایز، کاهش دور کمر و کاهش تری گلیسرید خون مبتلایان به چاقی شود.

 علاوه بر این، چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات پلی فنلی و کافئین، باعث القای ترموژنز شده و متابولیسم (سوخت و ساز) بدن را بالا می برد.

ترکیبات

زیره سیاه، مرزنگوش، کرفس، سداب چای سبز

چطوری مصرف کنیم

۲ نوبت در روز، هر نوبت ۱ کپسول قبل از غذا با آب ولرم (در صورت داشتن مشکلات گوارشی بعد از غذا) میل شود.

لطفا دقت کنید

مصرف بیش از حد گیاه سداب به علت داشتن Furiquinoline می تواند آسیب ساز باشد؛ لذا از مصرف بیش از اندازه کپسول خودداری شود.
در صورت استفاده از داروهای ضد انعقاد خون و داروهای کلیوی و ادرار آور از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.
در صورت ملاحظه سر درد، تهوع، استفراغ، ناراحتی معده و اضطراب، مصرف دارو را قطع کنید.
استفاده این کپسول برای کسانی که به گیاهان به کار رفته حساسیت دارند، توصیه نمی شود.
در دوران حاملگی و شیردهی از مصرف این دارو خودداری شود.
برای کودکان زیر ۱۲ سال مصرف نشود.
بیش از ۳ ماه مصرف نشود.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها