جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

دستگاه بخور خانگی

با توجه به افزایش آلودگی‌های هوا در شهرهای بزرگ و خشکی هوا، پزشکان معمولا توصیه می‌کنند در صورت امکان یک دستگاه بخور خانگی در محیط منزل یا شرکت خود قرار دهید. در دستگاه‌های بخور خانگی، آب مایع به بخار تبدیل شده که این موضوع خشکی هوا را از بین می‌رود. از سمت دیگر بر روی دستگاه بخور خانگی فیلترهایی نصب شده که باکتری‌ها و آلودگی‌های موجود در محیط را نابود می‌سازد. این قابلیت برای محیط‌های بسته یک ویژگی مثبت به شمار می‌رود مخصوصا اگر گردش هوای زیادی در اتاق وجود ندارد.

دستگاه بخور خانگی به دو نوع مختلف تقسیم می‌شود:

  • دستگاه بخور خانگی سرد: دستگاه‌های بخور خانگی سرد برای فصول گرم مانند بهار یا تابستان طراحی شده و نکات مثبت زیادی به نسبت دستگاه های بخور گرم دارند زیرا مصرف انرژی در این مدل تا حد زیادی کاهش یافته و صدای تولید شده از آن هم کمتر از مدل بخور خانگی گرم است.
  • دستگاه بخور خانگی گرم: دستگاه بخور خانگی گرم برای پاییز و زمستان مناسب بوده و علاوه بر فیلتر هوا، به گرم‌تر شدن هوا کمک زیادی می‌کند. می‌توانید بسته به سلیقه خود از خوشبو کننده‌های هوا استفاده کنید تا محیط منزل بویی مطبوع بگیرد. این مدل نسبت به دستگاه بخور خانگی سرد، صدای بیشتری را تولید می‌کند.

استفاده از دستگاه بخور خانگی

اغلب پزشکان استفاده از دستگاه بخور خانگی سرد را توصیه می‌کنند اما برای گرم‌تر شدن محیط، می‌توانید در فصول سرد از نوع گرم آن استفاده کنید تا هوایی مطبوع در محیط جاری باشد.

پس از خرید دستگاه بخور خانگی باید به عمر فیلترهای قرار گرفته بر روی آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. هر دستگاه بخور در بازه‌های زمانی خاصی نیاز به تعویض فیلتر دارد و برای بالا رفتن طول عمر دستگاه بخور، نیاز است هر چند وقت یکبار فیلترهای آن را تمیز یا تعویض نمایید.

خرید دستگاه بخور خانگی

برای خرید دستگاه بخور خانگی از طریق داروخانه آنلاین داروبیار در همین برگه اقدام نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست