جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

دستگاه قند خون و کنترل دیابت

برای افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، یکی از ملزومات درمان این بیماری، بررسی دائم قند خون به وسیله دستگاه قند خون و کنترل دیابت است. با داشتن دستگاه قند خون در خانه، می‌توانید به صورت مرتب قند خون را اندازه گیری کرده و در صورت بالا یا پایین رفتن، سریعا اقدامات لازم را انجام دهید. در برخی شرایط تغییرات زیاد قند خون نگران کننده است و لازم است به اورژانس مراجعه کنید.

برای چک کردن قند خون باید یک برنامه منظم داشته باشید. گاهی اوقات پزشک به شما توصیه می‌کند تنها یک بار در روز و پیش از صبحانه قند خون خود را اندازه گیری نمایید اما در برخی شرایط و بسته به وضعیت بیماری هر شخص، تعداد یا زمان انجام آن می‌تواند تغییر کند. سعی کنید این دستگاه را همیشه همراه خود داشته باشید تا بتوانید در هر شرایطی از آن استفاده کنید.

طرز کار دستگاه قند خون

دستگاه‌های قند خون در انواع مختلفی به بازار عرضه شده است اما معمولا دستگاه‌های سنجش قند خون خانگی، از یک سوزن و نوار تست بهره می‌برند. برای اندازه گیری قند خون، باید ابتدا دست‌های خود را شسته و خشک کنید. سپس یک سوزن تمیز در داخل دستگاه قرار می‌دهید تا با کمک آن بتوانید آزمایش قند خون را انجام دهید. یک نوار تست آماده کنید و مطمئن شوید که با هیچ جا برخوردی ندارد. انگشت خود را به سوزن دستگاه نزدیک کرده و به آرامی با آن تماس دهید تا یک قطره خون از دست شما خارج شود؛ قطره خون را بر روی نوار تست گذاشته و دقت کنید که میزان خون قرار گرفته بر روی نوار تست کافی باشد. کمی صبر کنید تا دستگاه قند خون و کنترل دیابت، عدد اندازه گیری را نمایش دهد؛ این عدد را می‌توانید در دفترچه خود یادداشت کنید و سپس با قرار دادن یک پنبه بر روی انگشت، از خونریزی بیشتر جلوگیری نمایید.

خرید دستگاه قند خون و کنترل دیابت

برای خرید دستگاه قند خون و کنترل دیابت از طریق داروخانه آنلاین داروبیار در همین برگه اقدام نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست