شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای چه خوب است

شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای چه خوب است دارو بیار امروز با شما همراه هستیم تا با یک دیگر بخوانیم که  شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای چه خوب است؟ لازم به ذکر است که ما مواد تشکیل دهنده ی این شربت را خدمتتان عرض کنیم و متناسب با هر ویتامین و یا املاحی که در آن است خدمت شما عرض کنیم که شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای چه خوب است.

اگر بخواهیم جواب این سوال در یک کلمه خلاصه کنیم باید بگوئیم که این شربت برای تقویت سیستم ایمنی بدن و عملکرد بهتر آن مفید است.  اگر چند وقتی است گمان می کنید که بدنتان ضعیف شده است و دیگر مانند قبل قوی نیست باید به فکر تقویت آن باشید. 

قطعا می دانید که با مصرف خیلی از مواد غذایی و  خوراکی های مقوی می توان این کمبود و یا ضعف را جبران کرد اما خب مشکل اینجا است رژیم غذایی ما هر روزه جوابگوی نیاز های بدن ما نیست مثلا اگر نیاز بدن ما به ویتامین دی ۲۰۰ میلی گرم است باید هر روز این ویتامین را در اختیار بدن خود قرار دهیم و گاهی ممکن است که غذای ما آن ویتامین مورد نیاز را نداشته باشد حال چه باید کرد؟

 

شربت بهتر است یا قرص

 

 

چنان چه نتوانستید مواد مورد نیاز بدن خود را به طور طبیعی دریافت کنید باید به کمک قرص یا شربت این کار را انجام بدهید.  حال خیلی از کاربران از ما سوال می پرسند که شربت بهتر است یا قرص.  شربت خیلی بهتر از قرص جذب می شود و برای خیلی از افرادی که با بلع قرص مشکل دارند شربت بهترین گزینه است. اگر بار دیگر از ما سوال بپرسید که شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای چه خوب است باید خدمتتان عرض کنیم که این شربت در مقابل ویروس ها مبارزه می کند. 

علاوه بر آن در مقابل میکروب های بدن و خارج از آن، آلودگی ها و عفونت نیز مقاومت می کند. 

 

شربت ایمیونس ویتابیوتکس از چه چیز هایی ساخته شده است

 

 

اگر بدن شما سلنیوم کمی تولید می کند شما می توانید با کمک این شربت آن را دریافت کنید. این شربت حاوی مقداری روی است که موجب تولید گلبول سفید می شود و به دنبال آن سیستم عامل تقویت می شود.

ویتامین دی یکی دیگر از ویتامین های موجود در شربت است این ویتامین محلول در چربی است و باعث افزایش عملکرد گلبول های سفید می شود. علاوه بر این ها این ویتامین التهابات را کم می کند و رشد ویروس ها را نیز تا مقدار قابل توجهی کم می کند. بتاکاروتن یکی دیگر از مواد مغذی داخل شربت ایمیونس ویتابیوتکس است. این طبیعی است که هر فرد با توجه به فعالیت هایی که دارد و این‌ که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرد رادیکال های آزاد در بدن فعال می شوند و انتی اکسیدان موجود در آن این رادیکال ها را کم می کند.

مس یکی دیگر از مواد مورد نیاز بدن است که موجب تولید گلبول های قرمز می شود و به دنبال آن نیز کارکرد سیستم عصبی را بهتر می کند کمبود این ماده سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند و بدن فرد مورد نظر نیز عفونت کند.

 

کلام آخر

 

 

منگنز، ویتامین سی، ویتامین ب ۱، ویتامین ب ۶، ویتامین ۱۲، کرومیوم ، زینک و چند ماده مغذی دیگر در این شربت به کار رفته اند. ال کارنیتین نیز در این شربت به کار رفته شده است که باعث تولید پروتئینی می شود که به طور معمول در بدن انسان خیلی کم تولید می شود.

این شربت بافت های آسیب دیده ی بدن را ترمیم می کند.  عفونت های موجود در بدن را از بین می برد.  سلنیومی که در این شربت وجود دارد و برای بدن نیز ضروری است کمک می کند که سلول های خونی تشکیل شوند.

علاوه بر تمام این نکات ذکر شده این شربت می تواند بیماری های قلبی و عروقی را کنترل کند. لازم به ذکر است که هیچ دارو و یا مکملی با یک بار مصرف جواب نمی دهد و شما باید برای یک مدت مشخص آن را مصرف کنید تا جواب بگیرید. حتما قبل از مصرف این شربت با پزشک خود مشورت کنید و نحوه ی مصرف آن را از او بپرسید.