شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای کودکان

شربت ایمیونس ویتابیوتکس برای کودکان شربتی که امروز خدمتتان معرفی می کنیم نه تنها برای کودکان بلکه برای افراد بزرگسال نیز مناسب است پی هر ویژگی که برای کودکان می گوییم‌‌ شامل بزرگ سالان نیز می شود. لازم به ذکر است که بدن کودک در سال های اولیه ی زندگی بیش تر از بزرگ سالان به ویتامین ها و مواد مغذی نیاز دارد زیرا بدن این افراد در حال رشد و تکامل است و اگر نیاز های بدن آن ها رفع نشود ممکن است در ادامه ی زندگی قطعا به مشکل بر می خورند. 

این شربت کل ویتامین مورد نیاز بدن انسان مثل ویتامین دی، ویتامین سی،  ویتامین ب ۱، ب ۶، ب ۷ و ب ۱۲ را دارد. قطعا از اهمیت هر کدام از این ویتامین ها مطلع هستید  داروبیار  نیز تا جایی که زمان اجازه بدهد باز هم این فواید را متذکر می شویم.  علاوه بر این ها این شربت حاوی ال کارنیتین،  بتاکاروتن، سلنیوم، روی، مس، آهن ، منگنز،  منیزیم و غیره را نیز دارد که هر کدام از آن ها وظیفه و نقش پر رنگی در سلامتی انسان دارند.

 

کودک خود را از سرماخوردگی نجات دهید

 

اولین و بارز ترین ویژگی این شربت که نظر خیلی از مصرف کننده ها را به خود جلب کرده است این است که سیستم ایمنی فرد را به مقدار قابل توجهی بالا می برد. معمولا همه ی پدر و مادر ها از سرما خوردگی و ضعف بدن کودکان خود شاکی هستند و همان گونه که مطلع هستید این اتفاق بیش تر در فصل های سرد انفاق می افتد و برخی از کودکان که بدن خیلی ضعیفی دارند همیشه مریض هستند شما می توانید در  فصل سرما و این دوران کرونا که باید سیستم ایمنی بدن قوی باشد از این شربت کمک بگیرید. 

قطعا می دانید که ویتامین سی چه نقش پر رنگی در کم کردن و از بین بردن سرماخوردگی دارد این ویتامین در این شربت موجود است علاوه بر آن روی موجب فعال شدن گلبول های سفید می شود و این گلبول ها نیز با عوامل بیگانه مبارزه می کنند و دوره ی درمان کودک شما به سرعت طی می شود. علاوه بر تمام این ها شما می توانید دوران نقاهت را کم‌ تر کنید و سطح انرژی بدن کودک خود را افزایش دهید.

 

اشتهای کودک خود را زیاد کنید.

 

کم‌ تر بچه ای پیدا می شود که به خوبی غذا بخورد و وقت خوردن غذا غر نزند. خیلی از پدر و مادر ها با شکل های مختلف و با صدای هواپیما سعی می کنند که کودک خود را به خوردن غذا تشویق کنند و یا این که غذا های گوناگون را به شکل های مختلف تزیین کنند اما متاسفانه باز هم بعضی از بچه ها از غذا فراری هستند. ما امروز به شما قول می دهیم که با این شربت کودک شما به دنبال غذا باشد. معمولا به خاطر کمبود ویتامین بی و زینک است .‌زمانی که بدن کمبود داشته باشد دیگر میلی به خوردن غذا نمی ماند. اگر این ویتامین ها و مواد مغذی تامین شود اشتهای کودک باز می گردد. شایان به ذکر است که ویتامین بی نیز موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

 

نحوه ی مصرف این شربت چگونه است

 

 

قبل از هر چیزی بهترین کار این است که با پزشک خود مشورت کنید. اما در حالت معمولی و نرمال افراد بزرگسال روزی دو بار باید از این شربت استفاده کنند و هر سری یک قاشق غذاخوری میل کنند اما اگر می خواهید به کودک خود این شربت را بدهید باید این مقدار را نصف کنید. اگر می خواهید با قطره چکان به کودک خود شربت بدهید از ۵/۲ میلی لیتر تا ۵ میلی لیتر مجاز است و اگر با قاشق بدهید می توانید یک قاشق چای خوری هر بار به کودک خود بدهید.

  لازم است اضافه کنیم که باید در دوره این شربت را به کودک خود بدهید بعد اگر هم چنان مایل بودید که به کودک خود از این شربت بدهید دو یا سه هفته وقفه بیندازید و سپس مصرف این شربت را شروع کنید.  همین حالا این شربت را تهیه کنید و سیستم ایمنی کودک خود را قوی کنید.