در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شربت بی بی سد گل دارو 60 میلی لیتر Goldaru Babysed Syrup 60 ml

شناسه محصول: DB5782
شناسه محصول: DB5782
دسته بندی: خواب آور
تولید کننده: GOLDARU
فروشنده: داروبیار
35,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شربت بی بی سد گل دارو محصولی عالی با ترکیبات گیاهی و سالم مناسب برای رفع بی خوابی و بی قراری نوزادان و کودکان می باشد که آرام بخش و خواب آور است.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شربت بی بی سد گل دارو 60 میلی لیتر Goldaru Babysed Syrup 60 ml
نقد و بررسی

شربت بی بی سد گل دارو محصولی عالی با ترکیبات گیاهی و سالم مناسب برای رفع بی خوابی و بی قراری نوزادان و کودکان می باشد که آرام بخش و خواب آور است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

بی خوابی و بی قراری نوزادان وکودکان از مشکلات شایع این دوره سنی می باشد. چنانچه شرایط محیط خواب آنها از نظر دما، نور و صدا مناسب باشد و از طرفی مشکلات جسمانی مانند کولیک، رفلاکس معده، سرماخوردگی و یا سرفه نداشته باشند، خواب شیرینی خواهند داشت، ولی در غیر این صورت نوزاد و یا کودک دچار بی قراری و بی خوابی خواهد شد. اضطراب جدایی از والدین، نیز از علل مهم بی قراری کودکان می باشد. شربت بی بی سد، فرآورده ای است که از مجموعه 6 گیاه بادرنجبویه، عناب، گل ساعتی، نعنا، بابونه و زنجبیل تهیه شده است. اثر هم افزایی گیاهان موجود در این فرآورده باعث رفع اضطراب، کاهش نفخ و علائم کولیک می شود و خواب نوزاد یا کودک را بهبود می بخشد.

بادرنجبویه گیاهی است که دارای خواص ضد نفخ، ضد اسپاسم، ضد درد و خواب آور می باشد. این گیاه حاوی مقادیر زیادی فلاونوئیدها، تانن ها، رزمارینیک اسید و کافئیک اسید است.

اثر بخشی و تحمل پذیری ترکیب گیاه بادرنجبویه و سنبل الطیب در بچه های کمتر از 12 سال مورد مطالعه قرار گرفته است. نتایج ثابت کرده است مصرف بادرنجبویه در بچه هایی که از بی خوابی رنج می برند به طور قابل قبولی موثر می باشد. رزمارینیک اسید و ترپنوئیدهای موجود در عصاره بادرنجبویه سبب مهار انتقال گابا آمینوبوتیریک اسید شده و در نتیجه میزان GABA در مغز افزایش می یابد و به همین دلیل سبب بهبود اضطراب و خواب می شود.

اثر ضد درد بادرنجبویه از طریق اثر بر رسپتورهای موسکارینیک و نیکوتنیک و مسیر ال-آرژنین نیتریک اکسید می باشد. در مطالعه ای بر 88 کودک شیرخوار که دچار کولیک شده بودند، مصرف یک هفته عصاره بادرنجبویه سبب بهبود درد کولیک نوزادان شد.

عناب موجود در این شربت حاوی فلاونوئیدها، ساپونین ها و پلی ساکارید ها می باشد.

مطالعات جدید اثرات سودمند عناب را در بی خوابی و افسردگی ثابت نموده است. میوه عناب حاوی مقادیر زیادی گابا می باشد. فلاونوئیدها و ساپونین های موجود در عناب اثر هیپنوتیک و خواب آور دارد که از طریق تحریک رسپتورهای گابا در نرون های هیپوکامپ مغز می باشد. طی مطالعه ای مقدار 17g⁄kg از عصاره این گیاه در مقایسه با سدیم باربیتال به موش ها داده شد. نتایج نشان داد که ساپونین ها و فلاونوئیدهای موجود در عناب سبب کاهش چشمگیر زمان راه رفتن و توانایی حرکت موش ها شد و به طور با اهمیتی زمان خواب آنها طولانی گردید.

گل ساعتی حاوی آلکالوئید هارمالن و ترکیبات گامابنزوپیرون می باشد مطالعات اثر خواب آور و ضد درد آن را ثابت نموده است. استفاده از 17g⁄kg عصاره گل ساعتی در موش ها بر درد القا شده ناشی از استیک اسید و التهاب ایجاد شده توسط کاراژینان اثرات ضد درد و ضد التهاب این گیاه را ثابت نموده است. گل ساعتی به علت خواص گاباارژیک دارای خواص ضد اضطراب و خواب آور نیز می باشد. مطالعات اثر درمانی گل ساعتی را بر کاهش توجه ناشی از بیش فعالی در کودکان، ثابت نموده است.

نعنا موجود در این شربت دارای خواص ضد اسپاسم و ضد درد می باشد. عصاره نعنا به علت بلوک کانال های کلسیمی بر عضلات صاف معده اثر گذاشته و اسپاسم معده را کاهش می دهد و با فعال کردن رسپتورهای کا اپیوئیدی سبب مهار انتقال درد می ­شود.

بابونه موجود در شربت بی بی سد، دارای خواص ضد اضطراب، خواب آور، ضد نفخ و ضد کولیک می باشد.

فلاونوئیدهای موجود در بابونه از طریق اثر بر رسپتورهای GABA-A دارای اثر خواب آور می باشد. طی دو مطالعه بالینی اثر بابونه برای درمان کولیک نوزادان مورد بررسی قرار گرفته است، این مطالعه ثابت نموده است که عصاره بابونه در 57% کودکان (2-8 هفته سن) مبتلا به کولیک موثر بوده است و درد آنها را کاهش داده است. جینجرول و شوگااول موجود در زنجبیل نیز سبب مهار انقباضات و کاهش اسپاسم عضلات صاف دستگاه گوارش می شود که به علت اثر آنتاگونیستی رسپتورهای سروتونین می باشد و از این طریق سبب کاهش درد می گردد.

اثرات هم افزائی این 6 گیاه سبب رفع اضطراب و بی خوابی، کاهش نفخ و اسپاسم دستگاه گوارش می شود و به این طریق بی قراری کودک را بهبود می بخشد. مصرف شربت بی بی سد خواب شیرینی رابرای نوزادان وکودکان رقم خواهد زد.

مشخصات شربت بی بی سد گل دارو

آرامش بخش

بهبود خواب کودک

موارد مصرف شربت بی بی سد گل دارو

درمان نا آرامی و بی خوابی نوزادان و کودکان

شرایط نگهداری شربت بی بی سد گل دارو

  • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود.
  • قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.

 

روش مصرف شربت بی بی سد گل دارو

  • با استفاده از پیمانه همراه (۲/۵ و ۵ سی سی) برابر دستور پزشک و جدول پیشنهادی زیر استفاده شود.
  • از بدو تولد تا ۱ ماهگی ۱/۲ قاشق مرباخوری (۲/۵ سی سی)
  • از یک ماهگی تا شش ماهگی یک قاشق مرباخوری (۵ سی سی)
  • شش ماهگی به بالا دو قاشق مرباخوری (۱۰ سی سی)

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی