در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتری Vitabiotics Feroglobin PLUS Syrup 200 ml

شناسه محصول: 6261832300612
شناسه محصول: 6261832300612
دسته بندی: تقویتی و رشد
تولید کننده: VITABIOTICS
فروشنده: داروبیار
57,700 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شربت فروگلوبین پلاس، تخصصی ترین مکمل خون ساز، و فرم پیشرفته‌تری از شربت فروگلوبین می‌باشد. مهم‌ترین وجه تمایز این محصول با شربت فروگلوبین و سایر محصولات آهن‌دار، فرم آهنی است که در آن استفاده شده است، که از نوع فروس بیس-گلیسینات می‌باشد.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتری Vitabiotics Feroglobin PLUS Syrup 200 ml
نقد و بررسی

شربت فروگلوبین پلاس، تخصصی ترین مکمل خون ساز، و فرم پیشرفته‌تری از شربت فروگلوبین می‌باشد. مهم‌ترین وجه تمایز این محصول با شربت فروگلوبین و سایر محصولات آهن‌دار، فرم آهنی است که در آن استفاده شده است، که از نوع فروس بیس-گلیسینات می‌باشد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس

این شربت تمام فواید شربت اصلی آهن ما را به علاوه ریز مغذی‌هایی شامل ویتامین D، جینسینگ سیبری، آنتی‌اکسیدان کوآنزیم Q10 و… داراست. طعم خوشایند عسل و پرتقال، از ویژگی‌های منحصر به فرد شربت آهن فروگلوبین پلاس است.

ویژگی های شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس

  • دارای پیشرفته ترین فرم آهن
  • بیشترین اثربخشی و کمترین عارضه ی گوارشی
  • مناسب جهت خون سازی، رشد و نمو و کارکرد بدن
200 میلی لیتر
 

کودکان 1-8 سال: روزانه 5 میلی لیتر
افراد 9-18 سال: 2 بار در روز هربار 5 میلی لیتر
افراد 19 سال و بالاتر: 3 بار در روز هربار 5 میلی لیتر
(1 قاشق مرباخوری معادل 5 میلی لیتر می باشد.)

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک یا داروساز استفاده شود.

حاوی پیشرفته ترین فرم آهن به همراه مجموعه کاملی از ریز مغذی ها
شربت فروگلوبین پلاس، تخصصی ترین مکمل خون ساز، و فرم پیشرفته‌تری از شربت فروگلوبین می‌باشد. مهم‌ترین وجه تمایز این محصول با شربت فروگلوبین و سایر محصولات آهن‌دار، فرم آهنی است که در آن استفاده شده است، که از نوع فروس بیس-گلیسینات می‌باشد.
فروس بیس‌گلیسینات، فرم پیشرفته‌ای از آهن می‌باشد. متاسفانه آهن باوجود اهمیت فراوان در بدن، جذب سختی از دستگاه گوارش دارد؛ بنابراین در شناخت فرم‌های مختلف آهن و مقایسه‌ی ملح‌های مختلف، باید 2 موضوع را مدنظر قرار داد: 1- جذب و اثرگذاری 2- عوارض گوارشی.
از نظر جذب و اثرگذاری، فروس بیس-گلیسینات جزو موفق‌ترین انواع آهن موجود می باشد. این فرم از آهن، جزو دسته ی ارگانیک طبقه بندی می گردد و کمترین تداخل را با مواد غذایی پیدا می نماید. در واقع با مصرف شربت فروگلوبین پلاس، غذای خورده شده باعث کاهش جذب آهن نمی گردد.
آهن بدست آمده از فروس بیس-گلیسینات، سطح ذخایر آهن بدن را با سرعت بیشتری افزایش داده و به صورت پایدارتری در سطح مطلوب نگه می دارد.
با مصرف شربت فروگلوبین پلاس نگران عوارض گوارشی آهن نیز نباشید، زیرا ساختمان پیشرفته ی فروس بیس-گلیسینات، این عارضه ی شایع را نیز به حداقل رسانده است.
اصلی ترین نیاز موجودات زنده اکسیژن می باشد. تمام سلول های بدن ما نیز به اکسیژن نیاز دارند ولی بدون آهن، بدن قادر به تأمین اکسیژن برای سلول های خودش نمی باشد. گلبول های قرمز، وظیفه نقل و انتقال اکسیژن در خون را بر عهده دارند و آهن در ساختار گلبول های قرمز نقش اساسی ایفا می می کند.
شربت فروگلوبین پلاس، نه تنها آهن مورد نیاز بدن را بطور کامل تامین می نماید، بلکه با فرمولاسیون تخصصی، سایر ریز مغذی های مورد نیاز جهت فرآیند خون سازی و سلامت عمومی بدن را نیز فرآهم می کند.
 
نقش شربت فروگلوبین پلاس در کم خونی:
کم خونی یا آنمی (Anemia) اختلال خونی شایعی است که در آن گلبول‌های قرمز به تعداد کافی و یا کیفیت مناسب در خون وجود ندارد. شربت فروگلوبین پلاس با تقویت ساخت و ساختمان گلبول های قرمز، از کم خونی جلوگیری می کند. بسیاری از مردم، به کم خونی تشخیص داده نشده مبتلا هستند و نشانه‌های بیماری مبهم است. اغلب افراد مبتلا به کم خونی از احساس سستی یا خستگی همیشگی یا هنگام فعالیت، احساس کسالت عمومی و گاهی ناتوانی تمرکز شکایت دارند.
افراد مبتلا به شکل‌های شدیدتر کم خونی بیشتر تنگی نفس خود را در هنگام فعالیت بدنی اعلام می‌کنند. کم خونی مزمن طول کشیده (مزمن) در کودکان سبب اختلالات رفتاری می‌شود که نتیجه ی تکامل نامناسب سیستم عصبی در دوران نوزادی است و در کودکان سنین مدرسه موجب افت تحصیلی می‌شود. بنابراین پیشگیری از ابتلا به کم خونی از طریق شربت فروگلوبین پلاس اهمیت می یابد.
کم خونی فقر آهن (Iron deficiency anemia) شایع ترین نوع کم خونی بوده و همانطور که از نامش پیداست، ناشی از کمبود آهن می باشد. این نوع کم خونی می تواند به دلیل تغذیه ناکافی آهن، دفع بیش از حد خون در بلندمدت (مانند خونریزی گوارشی و قاعدگی) و یا سوء جذب آهن دهد.
فقر آهن یکی از شایع ترین اختلالات تغذیه ای در کشور های در حال توسعه و مهم ترین نوع کم خونی تغذیه ای در کودکان و زنان، در سنین باروری است که با ایجاد گلبول های قرمز کوچک و کاهش میزان هموگلوبین مشخص می شود.
 
نیاز به آهن در سنین رشد:
فرآیند “خون سازی” در کودکان نسبت به بزرگسالان با شدت و وسعت بیشتری انجام می شود و به تبع آن، در اختیار قرار آهن مورد نیاز جهت تولید گولبول های قرمز توسط شربت فروگلوبین پلاس برای کودک از اهمیت زیادی برخوردار است.
سن رشد، از مهم ترین دوره های زندگی هر شخص می باشد. تامین مقادیر کافی از ریز مغذی های لازم در این دوره، سلامت آینده ی فرد را تضمین می کند. فرد در حال رشد، به واسطه ی تقسیمات سلولی سریع و سوخت و ساز بالا، نیازمند اکسیژن رسانی کافی به تمامی بافت های بدن خود می باشد که این مهم، بدون مقادیر کافی از آهن حاصل نمی گردد.
شربت فروگلوبین پلاس با تامین آهن مورد نیاز کودکان و نوجوانان، تضمین کننده ی رشد حداکثری آنان در سنین طلایی رشد می باشد.
در کنار آهن، سایر ریز مغذی های موجود در شربت فروگلوبین پلاس مانند روی و مس، علاوه بر تضمین خون سازی سالم، به تولید هورمون رشد، سلامت دستگاه ایمنی و دستگاه عصبی نیز کمک می کنند. از طرفی مصرف شربت فروگلوبین با تقویت دستگاه ایمنی از بیماری های شایع در سنین پایین مانند سرماخوردگی و اسهال پیشگیری می کند و اشتهای کودکان را نیز افزایش می دهد.
 
ترکیبات محصول
ترکیبات (به ازاي 10 ميلي ليتر)
عنوان مقدار نیاز روزانه
Iron
24 mg
 
Biotin
10 µg
 
Choline Bitartrate
20 mg
 
Vitamin C
60 mg
 
Vitamin B1
10 mg
 
Vitamin B2
2 mg
 
Vitamin B3
20 mg
 
Vitamin B6
2 mg
 
Folic Acid
300 µg
 
Vitamin B12
10 µg
 
Pantothenic Acid
4 mg
 
Calcium Glycerophosphate
20 mg
 
Zinc
10 mg
 
Copper
0.4 mg
 
Manganese
0.5 mg
 
L- Lysine Hydrochloride
80 mg
 
Malt Exract
1000 mg
 
 
  • نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
  • مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

 

عناصر:

آهن (Iron)

در بدن انسان، آهن در ساختار ترکیبی به نام هموگلوبین در گلبول های قرمز وجود دارد. هموگلوبین در انتقال اکسیژن از ریه ها به سلول های بدن نقش دارد، بنابراین آهن نقش مهمی در انتقال اکسیژن در بدن و نهایتا رشد و نمو سلول ها دارد. کمبود آهن سبب محدود شدن انتقال اکسیژن به سلول ها شده، سبب خستگی، پایین آمدن سطح ایمنی بدن و کاهش توانایی در انجام کارها می شود.

آهن موجود در شربت فروگلوبین پلاس، بیشترین جذب و اثرگذاری و کمترین عارضه ی گوارشی را به ارمغان می آورد.

وجود مقادیر کافی از آهن در بدن انسان علاوه بر خون سازی، برای فعالیت دستگاه ایمنی، عملکرد غده ی تیروئید، فعالیت های مغزی، انقباض ماهیچه ها و تنظیم دما نیز ضروری می باشد.

ویتامین های گروه B

فولیک اسید (ویتامین B9) و B12: ویتامین های گروه B در بدن عامل تولید انرژی می باشند. کمبود شدید ویتامین B9 (فولیک اسید) و B12، نهایتا به انواع کم خونی منجر خواهد شد که این مسئله، اهمیت و نقش این دو ویتامین را در فرآیند تقسیم سلولی و خون سازی نشان می دهد. کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B12 و فولیک اسید، کم خونی مگالوبلاستیک (Megaloblastic anemia) نام دارد.

ویتامین B6

جهت ساخت هموگلوبین و اثرگذاری آهن ضروری و حیاتی است. در کمبود آهن، معمولاً کمبود ویتامین B6 نیز دیده می شود.

ویتامین B7 (بیوتین)

بطور تخصصی در سلامت پوست و مو و ناخن نقش ایفا می نماید.

ویتامین های گروه B بخصوص B6، فولیک اسید (B9) و B12 بطور اختصاصی در فرآیند خون سازی نقش داشته و کمبود آن ها با ابتلا به انواع کم خونی همراه هواهد بود. شربت فروگلوبین پلاس با تامین این ویتامین ها در کنار آهن، باعث بهبود هرچه بیشتر فرآیند خون سازی می گردد.
ویتامین های B1، B2، B3 و B5 (Dexapanthenol): سایر ویتامین های گروه B علاوه بر نقش حیاتی در تولید انرژی، در کارکرد دستگاه های بدن از جمله فعالیت های مغزی، کارکرد دستگاه ایمنی، سلامت قلب و عروق و پوست نقش دارند.

شربت فروگلوبین پلاس، تماس ویتامین های گروه B را شامل B1، B2، B3، B5، B6، B7، B9 و B12 تامین می نماید.
روی (Zinc): روی از جمله مواد معدنی می باشد که رابطه ی تنگاتنگی با فرآیند خون سازی دارد. کمبود روی سبب استعداد فرد به ابتلا به کم خونی می شود. مصرف روی برای افزایش سطح هموگلوبین بسیار ضروری است. کمبود روی به طور همزمان با کمبود آهن وجود دارد، که خود سبب خستگی ذهنی تحریک پذیری، حساس شدن و کاهش فعالیت تیروئید می شود.

مس (Cooper)

مواد معدنی از جمله مس نقش مهمی در سوخت و ساز بدن ایفا می کنند. مس به جذب بهتر آهن می نماید و در بسیاری از واکنش های متابولیسمی بدن، نقش کمکی دارد.

منگنز (Manganese)

منگنز ماده ای معدنی است که در بدن در متابولیسم چربی و کربوهیدرات و در رشد و نمو و ترمیم زخم ها موثر و مفید می باشد.

ویتامین C

ویتامین C یک از موثرترین و قوی ترین عوامل در افزایش جذب آهن می باشد. علاوه براین، به واسطه ی نقش پررنگ آنتی اکسیدانی و نقش کوفاکتوری در بسیاری از مسیرهای آنزیمی، در سلامت عمومی بدن نیز موثر می باشد.

شربت فروگلوبین پلاس با تامین هم زمان ویتامین C در کنار آهن، بطور موثر جذب آهن را افزایش داده باعث بهبود اثرگذاری آن می گردد.
کلسیم گلیسروفسفات (Calcium glycerophosphate): نقش کلسیم در سلامت استخوان و دندان بطور کامل شناخته شده است و کلسیم مهم ترین ماده ی معدنی در بافت استخوانی و دندان می باشد. کلسیم گلیسروفسفات شکل خاصی از کلسیم می باشد. مقالات نشان داده اند کلسیم گلیسروفسفات بطور تخصصی باعث سلامت بافت دندانی می گردد؛ بنابراین در نوزادان و کودکانی که به سرعت در حال رشد دندانی هستند مصرف این ماده بسیار کمک کننده می باشد.

لیزین (Lysine)

لیزین از لحاظ شیمیایی در دسته ی اسید آمینه ها قرار می گیرد؛ اسید آمینه ها در ساختمان پروتئین های بدن نقش دارند بنابراین لیزین باعث ساخت پروتئین می گردد. اصطلاحا لیزین را اسید آمینه ی ضروری می نامند، بدین معنی که بدن خود قادر به ساخت آن نیست و حتما باید از طریق رژیم غذایی دریافت گردد. این اسید آمینه نقش های متنوعی در سلامت عمومی بدن، تحریک تولید هورمون رشد و اکسیژن رسانی به عضلات بازی می کند.

عصاره مالت (Malt extract)

عصاره مالت از جوانه ی جو بدست می آید. این ماده تاثیرات متنوعی در کارکرد دستگاه گوارش و سلامت عمومی بدن دارد.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها