شربت مولتی سانستول
شربت مولتی سانستول برای افزایش قد

حتماً می دانید که نسل جدید انسان ها کمی قد کوتاه تر شده اند که البته برخی از افراد به خاطر ژنتیک شان است و برخی دیگر به خاطر تغذیه نامناسب می باشد یعنی اگر کودک و یا نوجوانی در سن رشد باشد با ویتامین ‌های لازم به بدن او نرسد قطعا رشد خوبی نخواهد داشت و قد او نسبتاً کوتاه خواهد ماند.

بنابراین توصیه می‌کنیم که به فرزندان خود و تغذیه آن ها رسیدگی کنید ما هم در این راستا به شما عزیزان شربتی را معرفی می کنیم که هورمون های رشد و افزایش قد کودک شما را تحریک کرده و موجب افزایش قد او می شود. این شربت چیزی نیست جز شربت مولتی سانستول.

حال ممکن است این سوال ذهن افراد را مشغول کند که آیا شربت مولتی سانستول باعث افزایش قد می شود؟ بله دقیقا این شربت می تواند محرکی برای افزایش قد افراد در حال رشد باشد همانطور که میدانید کودکان و نوجوانان بدنی در حال رشد دارند که به مرور زمان با تاثیر پذیری از این شربت پیشرفت خواهد داشت برای کسب اطلاعات بیش تر از شما عزیزان می خواهیم که با داروخانه اینترنتی داروبیار همراه باشید.

میزان مشخص مصرف شربت مولتی سانستول برای قد

با توجه به اینکه شربت مولتی سانستول باعث افزایش قد می شود نباید در مصرف آن زیاده ‌روی نمود بلکه باید در حد و حدود اعتدال و زیر نظر پزشک مصرف شود تا خطرناک و دارای عوارض نباشد. افرادی که می‌ خواهند افزایش رشد تدریجی خود را ببینند این سوال را می پرسند که چه مقدار از شربت مولتی سانستول در ماه باعث افزایش قد می شود؟

بیشتر بخوانید:  عوارض مصرف کراتین برای بانوان+ نحوه عملکرد آن

این که چه مقدار از این شربت می تواند در ما باعث افزایش قد شما شود بستگی به سن و جنسیت شما دارد زیرا همان طور که می دانید معمولاً دخترها و پسرها در سن بلوغ بیش ترین رشد قد را دارند حال با توجه به این که سن بلوغ دخترها و پسرها متفاوت است بنابراین باید میزان مصرف آن ها در زمان های مختلف نیز متفاوت باشد. البته که این پزشک معالج است که می‌تواند مقدار مصرف شربت مولتی سانستول را برای شما تعیین کند:

  • اینکه شما این شربت را هر روز استفاده کنید
  • یا اینکه روزی چند بار در ما از آن استفاده کنید

مواد موجود در شربت مولتی سانستول برای افزایش قد

شربت مولتی سانستول با توجه به مواد و ویتامین هایی که دارد موجب افزایش قد می شود حال برخی افراد می پرسند که چه موادی در این شربت وجود دارد ما به شما خواهیم گفت که شربت مولتی سانستول حاوی ویتامین های A, B, C, E, D, کلسیم و زینک است که بیش از هر یک زینک و کلسیم می‌ توانند موجب افزایش قد شوند زینک می تواند بر هورمون های رشد و استخوان ها تاثیر گذاشته و همچنین کلسیم هم با توجه به تقویت و تأثیری که بر روی استخوان ها دارد موجب بلند تر شدن استخوان ها و در نهایت افزایش تدریجی قد می شود پس هر چه سریع تر برای خرید این شربت اقدام کنید.