در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شربت کاف استاپ باریج اسانس ۶۰ میلی لیتر Barij Essence Coughstop Syrup 60 ml

شناسه محصول: DB5685
شناسه محصول: DB5685
دسته بندی: مادر و کودک
تولید کننده: Barij Essence
فروشنده: داروبیار
13,500 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شربت کاف استاپ باریج اسانس تهیه شده از عصاره گیاهان آویشن و عشقه، ضد سرفه و خلط آور می باشد و در درمان مشکلات تنفسی موثر است. این محصول با خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ موجب ضد عفونی شدن مجاری تنفسی شده و به درمان علائم سرماخورگی نیز کمک می کند.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شربت کاف استاپ باریج اسانس ۶۰ میلی لیتر Barij Essence Coughstop Syrup 60 ml
نقد و بررسی

شربت کاف استاپ باریج اسانس تهیه شده از عصاره گیاهان آویشن و عشقه، ضد سرفه و خلط آور می باشد و در درمان مشکلات تنفسی موثر است. این محصول با خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ موجب ضد عفونی شدن مجاری تنفسی شده و به درمان علائم سرماخورگی نیز کمک می کند.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

ویژگی های شربت کاف استاپ باریج اسانس

  • گشاد کننده مجاری تنفسی و کمک به رفع تنگی نفس
  • محصولی موثر و بی خطر برای کودکان
  • حاوی عصاره آویشن و گیاه عشقه
  • ضد عفونی کننده مجاری تنفسی
  • درمان سرفه سرماخوردگی
  • خلط آور و ضد سرفه

 

معرفی شربت کاف استاپ باریج اسانس

شربت کاف استاپ باریج اسانس با فرمولاسیون خاص و اتکا به روش های نوین داروسازی و نوآور در عصاره گیری و تهیه اسانس، طراحی و به بازار عرضه شد. شربت کاف استاپ باریج اسانس فاقد رنگ و طعم دهنده مصنوعی می باشد. میزان تیمول شربت کاف استاپ به گونه ای تنظیم شده است که ضمن دارا بودن خواص درمانی به خوبی مورد پذیرش شیرخواران و کودکان قرار گیرد و از این رو به عنوان شربت تسکین دهنده سرفه اطفال گزینه مناسبی خواهد بود.

التهاب دستگاه تنفسی

مکانیزم پاکسازی طبیعی راه های هوایی در بدن انسان، بسیار حساس است. چنانچه میکروب یا مواد آزار دهنده وارد سیستم تنفسی شود، می تواند موجب التهاب در دستگاه تنفسی شود. این التهاب منجر به افزایش تشکیل خلط در مسیر تنفسی شده و مژه ها قادر نخواهند بود این مقادیر اضافی خلط را به طور کامل از راه های هوایی بردارند و باعث ایجاد سرفه می شود. به علاوه چسبیدن ترشحات در دستگاه تنفس بستری مناسب برای تولید مثل میکروب های مضر ایجاد می کند.

ترکیبات شربت کاف استاپ باریج اسانس

آویشن

آویشن (Thyme) به طور گسترده ای برای درمان بیماری های تنفسی به کار می رود. مطالعات In Vitro نشان داده اند که اسانس آویشن و تیمول دارای اثرات ضد قارچ در برابر Cryptococcus Neoformans و گونه های Aspergillus،Saprolegnia و Zygorhynchus و اثرات آنتی باکتریال در مقابل Salmonella Typhimurium ،Staphylococcus Aureus ،Escherichia Coli و چند باکتری دیگر است. به عنوان یک آنتی بیوتیک، اثر تیمول 25 برابر فنول است و نسبت به آن سمیت کمتری دارد.

همچنین نشان داده شده که عصاره آویشن دارای اثر شل کننده قوی روی حلقه های نای خوکچه هندی (اثر برونکودیلاتوری) است که در مقدار به کار رفته با اثر تئوفیلین قابل مقایسه است. غالبا اثر ضد اسپاسم و ضد سرفه آویشن را به تیمول و کارواکرول موجود در آن نسبت می دهند. کارواکرول ممکن است مسئول اثر برونکودیلاتوری آویشن باشد. در مطالعات In Vitro فلاون ها و عصاره آویشن پاسخ به آگونیست های گیرنده های اختصاصی مانند استیل کولین، هیستامین و نوراپی نفرین همچنین عواملی که فعالیت آنها به گیرنده اختصاصی نیاز ندارد (مانند کلرید باریوم) را مهار می کند.

عشقه

در طب اطفال، فرآورده های حاوی برگ عشقه (Ivy) به علت داشتن اثرات اکسپکتورانت برای درمان سرفه در سرماخوردگی به کار می روند. در 2 مطالعه مستقل باز غیر مداخله ای به منظور بررسی اثربخشی و ایمنی مصرف شربت و قطره حاوی عصاره عشقه در درمان سرفه و برونشیت، 268 کودک زیر 12 سال به مدت 14 روز با یکی از دو فرآورده تحت درمان قرار گرفتند. تاثیر روی علائم مرتبط با سرفه به وسیله مقیاس درجه بندی کلامی مشخص شد. در پایان مطالعه، علائم اصلی رینیت، سرفه و خلط غلیظ در 93، 2/94 و 7/97 درصد بیماران خفیف یا برطرف شده بود. تاثیر کلی به صورت خوب یا خیلی خوب در 5/96 درصد از بیماران گزارش شد. پذیرش و تحمل مصرف دارو در 99 درصد (شربت) و 100 درصد (قطره) بیماران خوب یا خیلی خوب بود. پنج عارضه جانبی طبقه بندی شده به عنوان خفیف و غیرجدی گزارش شد (9/1 درصد) که بیشتر مربوط به سیستم گوارش بود.

محققین نتیجه گرفتند عصاره عشقه به صورت شربت و قطره در درمان سرفه کودکان موثر و بی خطر است. عصاره خشک برگ عشقه به عنوان یک اکسپکتورانت در بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی توام با سرفه های خلط دار (Productive Cough) تایید شده و دارای اثرات رقیق کننده خلط و ضد اسپاسم برونش است.

 در یک کارآزمایی بالینی دوسوکور متقاطع تصادفی با کنترل دارونما، 30 کودک (متوسط سن 07/9 سال، حداقل – حداکثر: 11-6) مبتلا به آسم آلرژیک پایدار خفیف با کنترل نسبی یا کنترل نشده علیرغم درمان طولانی  با 400 میکروگرم معادل بودزوناید (Budesonide) بررسی شدند. بعد از 4 هفته Run-In Period، بیماران به مدت 4 هفته عصاره خشک برگ عشقه یا پلاسبو را همراه با کورتیکوستروئید استنشاقی دریافت نمودند و قبل از هر بار تغییر درمان یک دوره Wash-Out وجود داشت. بعد از هر دوره درمان؛ عملکرد ریه، نیتریک اکسید جزء به جزء بازدمی هوای تغلیظ شده بازدمی (Exhaled Breath Condensate Ph) و کیفیت زندگی آنالیز گردید. بعد از درمان با عصاره خشک برگ عشقه، بهبود قابل توجه MEF75-25 ،MEF25 و VC مشاهده شد اما بعد از درمان با دارونما دیده نشد. این مطالعه نشان داد که کودکان مبتلا به آسم خفیف کنترل نشده علیرغم درمان منظم با کورتکوستروئید استنشاقی، از افزودن عصاره خشک برگ عشقه به درمان سود می برند.

تحمل پذیری بیماران به آویشن و عشقه

 به منظور بررسی اثربخشی و تحمل مصرف Bronchipretsaft (ترکیب آویشن و برگ عشقه) در بیماران مبتلا به برونشیت حاد، در یک کارآزمایی بالینی دوسوکور با کنترل دارونما، 361 بیمار سرپایی مبتلا به برونشیت حاد (حداقل 10 سرفه در روز، خلط برونشیال حداکثر 2 روز قبل از ورود به مطالعه، نمره شدت برونشیت حداقل 5) به مدت 11 روز تحت درمان با ترکیب آویشن و برگ عشقه (N=182) یا دارونما (N=179) سه نوبت در روز هر بار به میزان 4/5 میلی لیتر قرار گرفتند. ویزیت بیماران روزهای 1، 4 و 10 صورت گرفت. اثربخشی درمان با شمارش تعداد سرفه های بیمار در روز، ارزیابی علایم مرتبط با بیماری و نمره شدت برونشیت بررسی شد. تحمل مصرف با پایش عوارض جانبی و اندازه گیری علایم حیاتی سنجیده شد.

پیامد اولیه عبارت بود از تغییر در تعداد موارد سرفه طی روزهای 9-7. بر اساس نتایج این بررسی؛ نسبت به شروع مطالعه، در گروه ترکیب آویشن و برگ عشقه، متوسط کاهش سرفه در روزهای 9-7 برابر با 7/68 درصد و در گروه دارونما 6/47 درصد بود (P<0.0001). در گروه ترکیب آویشن و برگ عشقه، 50 درصد کاهش سرفه نسبت به شروع مطالعه 2 روز زودتر رخ داد. نمره شدت برونشیت در هر دو گروه به سرعت بهبود یافت اما در گروه ترکیب آویشن و برگ عشقه، رگرسیون علائم سریع تر و نرخ پاسخ در روز 4 و 10 بالاتر بود به ترتیب 83 در برابر 9/53 درصد و 2/96 در برابر 7/74 درصد.(P<0.0001) در این مطالعه هیچ عارضه جانبی شدید/ جدی گزارش نشد و شیوع و شدت عوارض جانبی برای ترکیب آویشن و برگ عشقه و دارونما در طیف مشابهی قرار داشت. محققین نتیجه گرفتند از نظر اثربخشی درمان با ترکیب آویشن و برگ عشقه بر دارونما برتری دارد و به خوبی تحمل می شود.

ترکیبات

عصاره آویشن، عصاره عشقه (استاندارد شده بر اساس وجود حداقل 13/0 میلی گرم تیمول و کارواکرول در هر میلی لیتر شربت)

چطوری مصرف کنیم

قبل از مصرف شربت را خوب تکان دهید. با استفاده از پیمانه مدرج همراه شربت، 3 بار در روز (صبح، ظهر، شب) بدون آن که آن را رقیق نمایید یا با مقداری آب، شربت را مصرف نمایید.
در صورت نیاز می توانید پس از مصرف شربت مقداری مایع ترجیحا یک لیوان آب بنوشید. شربت را می توان همراه با غذا یا مایعات یا بدون توجه به زمان خوردن غذا مصرف نمود. اگر معده حساسی دارید، شربت را ترجیحا بعد از غذا مصرف نمایید.
مدت مصرف: مدت درمان به دوره بیماری بستگی دارد. در صورت ادامه علائم بیش از یک هفته بروز تنگی نفس، تب یا خط چرکی یا خونی، فورا با پزشک تماس بگیرید.
کودکان سنین 1 تا 5 سال: 3.2 میلی لیتر
کودکان سنین 6 تا 11 سال: 4.3 میلی لیتر
بزرگسالان و کودکان سن 12 سال و بیشتر: 5.4 میلی لیتر

لطفا دقت کنید

در صورت بروز عوارض زیر، مصرف شربت را متوقف و در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگیرید. پزشک می تواند شدت عارضه و هر اقدام دیگری که لازم باشد را تعیین نماید.
به طور ناشایع: شکایات گوارشی مانند دل پیچه، تهوع و استفراغ ممکن است رخ دهد.
به طور نادر: ممکن است واکنش های حساسیتی (آلرژیک) همراه با بثورات پوستی رخ دهد. واکنش های حساسیتی شامل تنگی نفس، کهیر و تورم صورت، دهان و یا حلق نیز ممکن است رخ دهد. با بروز اولین علائم واکنش های حساسیتی، نباید مجددا از شربت استفاده نمود.
در دوران بارداری و شیر دهی و در کودکان زیر 1 سال منع مصرف دارد.
فرآورده دور از نور، در دمای 30-15 درجه سانتیگراد نگهداری شود.
فرآورده را از دید و دسترس اطفال دور نگهدارید.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها