در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شکم بندلاغری نئوپرنی Neoprene Slimming Belt

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: کمربندطبی
تولید کننده: Paksaman
سایز:
S M L XL XXL XXXL
فروشنده: داروبیار
367,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

Neoprene Slimming Belt شکم بندلاغری نئوپرنی, براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص ، حرارت ناشي از فعاليتهاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايجاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شك...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شکم بندلاغری نئوپرنی Neoprene Slimming Belt
نقد و بررسی

Neoprene Slimming Belt شکم بندلاغری نئوپرنی, براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص ، حرارت ناشي از فعاليتهاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايجاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شكم كمك مي نمايد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

توضیحات:

تنه از بخش های قفسه سینه ، شکم و لگن تشکیل یافته است . شكم ناحيه اي از تنه ميباشد كه بين ديافراگم در بالا و دهانه ورودي لگن در پايين قرار دارد كه در حقيقت حد وسط بين قفسه سينه و لگن است . ديواره فوقاني شكم را ديافراگم و ديواره فدامي آن را عضلات مايل خارجي ، عضلات مايل داخلي ، عضلات مايل عرضي و مستقيم شكمي تشكيل ميدهند كه از محتويات و احشاء شكمي حفظت نموده و آنها را در جاي خود نگه ميدارند . يك بافت چربي وسيع عضلات ناحيه قدامي شكم را ميپوشاند ، اين لايه چربي ميتواند بسيار ضخيم گردد كه در افراد چاق حتي به بيش از هشت سانتيمتر نيز ميرسد.
بدلايل متعددي نظير افزايش سن ، پرخوري ، بي تحركي و داشتن استعداد افزايش وزن ، بعضي از افراد دچار چاقي ميگردند. يكي از بخشهاي بدن كه چاقي را بصورت ذخيره نمودن چربي بروز ميدهد ناحيه شكم و چربي موجود در ديواره قدامي عضلات اين قسمت ميباشد كه در افراد چاق مرتبا بر ضخامت و مقدار آن افزوده گشته و به تدريج باعث افزايش محسوس حجم شكم ميگردد. در اين حالت به دليل تغيير مركز ثقل از محل صحيح خود به سمت جلو و پايين در دراز مدت موجب افزايش قوس ستون فقرات كمري و بهمراه آن درد كمر و ضايعات عمده ديگر ميشود كه تاثير ناخوشايندي نيز بر زيبايي و تناسب ظاهري اندام خواهد گذاشت.

اورتزی که تحت عنوان شکم بند لاغري پاك سمن در اختیار شماست يك از انواع توليدات و طرحهاي تحقيقاتي پاك سمن ميباشد كه براحتي در ناحيه شكم محكم شده و به لحاظ داشتن يك لايه پارچه مخصوص ، حرارت ناشي از فعاليتهاي روزانه و ورزشي را در خود حفظ نموده و با ايجاد تعرق و سوخت و ساز بيشتر در اين ناحيه به از بين رفتن چربيهاي اطراف شكم كمك مي نمايد.

توصيه ميشود همراه با استفاده از شكم بندهاي لاغري پاك سمن ، تمرينات مخصوص تقويت عضلات شكم را نيز انجام دهيد
1- به پشت خوابيده ، زانوها را خم كنيد ، كف پا ها را روي زمين بگذاريد ، حال با بلند كردن سرو گردن عضلات شكم را منقبض نموده و دستها را به سر زانو برسانيد
2- به پشت خوابيده همزمان هر دو پا را به طرف داخل شكم جمع كنيد ، حداقل پانزده مرتبه اين حركت را انجام دهيد.
3- به پشت خوابيده ، تك تك پاها را به طرف داخل شكم جمع كنيد ، اين حركت را به تناوب انجام دهيد.

 توجه :
- استفاده از الياف پنبه اي  در ساخت اين محصول ، همچنين تهويه مناسبي كه در بستر آن وجود دارد ، امكان استفاده طولاني از آن را بدون بروز عوارض و ضايعات پوستي فراهم مي سازد .
- بهترين حالت براي بستن شكم بند ، خوابيدن به پشت مي باشد ، به نحوي كه عضلات شكم و محتويات آن به سمت عقب كشيده شده باشد .
- حتي الامكان هنگام دراز كشيدن و خوابيدن ، خصوصا بعد از اعمال جراحي شكم ، شكم بند را باز نموده يا كلا شل نماييد.
- شست و شو با آب سرد انجام شود ، از چنگ زدن و فشردنت در هنگام آبكشي خودداري نماييد .


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها