جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

شیر خشک بدون لاکتوز

سایت داروبیار در این مقاله قصد دارد به معرفی شیر خشک بدون لاکتوز LF  و بررسی تمام ابعاد مختلف   شیر خشک بدون لاکتوز LF  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   شیر خشک بدون لاکتوز LF  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید.

خرید شیر خشک بدون لاکتوز

چنان چه به نظر می رسد که کودک شما نسبت به شیر خشک نوزاد واکنش بدی نشان می ‌دهد، احتمالاً تعجب می ‌کنید که چرا این اتفاق می ‌افتد. شاید فکر کنید که این حساسیت به شیر گاو یا عدم تحمل لاکتوز است. بسیاری از مردم فکر می ‌کنند این مشکلات یکسان هستند، اما این طور نیست. برخی از علائمی که ایجاد می ‌کنند ممکن است مشابه باشند، بنابراین ممکن است گیج کننده باشد. یا ممکن است هیچ کدام از این موارد نباشد. پزشک عمومی به شما کمک می ‌کند تا بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

عدم تحمل لاکتوز چیست؟

کودک شما ممکن است واکنش متفاوتی به شیر گاو یا شیر خشک ساخته شده از آن داشته باشد که به آن عدم تحمل لاکتوز می ‌گویند. این زمانی است که بدن آن ها نمی ‌تواند لاکتوز را که نوعی قند طبیعی موجود در شیر است، هضم کند.

حدود 70 درصد از مردم جهان به عدم تحمل لاکتوز مبتلا هستند. این بیماری در میان افراد از گروه‌ های قومی آسیایی، آفریقایی و اسپانیایی رایج‌ تر است. نوزادان و کودکان خردسال نیز ممکن است پس از ابتلا به ساس شکم یا بیماری دیگر، به طور موقت نسبت به لاکتوز حساسیت نداشته باشند.

علائم عدم تحمل لاکتوز

برخی از علائم عدم تحمل لاکتوز مشابه ی علائم حساسیت به شیر گاو است. این ها ممکن است شامل مشکلات گوارشی مانند درد شکم، نفخ و باد باشد. اسهال نیز می تواند یک علامت باشد.

شیر خشک های ویژه ی آن هایی هستند که در آن ها یکی از مواد مغذی اساسی (معمولاً پروتئین و یا کربوهیدرات) به یک ماده ی مغذی جایگزین تغییر داده شده است که ممکن است یک نوزاد بهتر تحمل کند. هنگام خرید شیر خشک، مطمئن شوید که این شیر خشک های تخصصی را بدون نظر پزشک خود تغییر ندهید. شیر خشک های تخصصی:

  • معمولاً بسیار گران تر هستند
  • معمولاً طعم تلخ تا بدی دارند چرا که فناوری مورد نیاز برای پیش هضم (هیدرولیز) پروتئین به واحد های آسان هضم تر منجر به پروتئینی با طعم تلخ‌ تر می ‌شود.
  • کیفیت تغذیه ای ماده ی مغذی تغییر یافته یا غایب ممکن است کم تر از شیر خشک های استاندارد باشد.
  • در مورد اثرات طولانی مدت تغذیه ی نوزادان با این شیرخشک های خاص شناخته شده است. به عبارت دیگر، همه ی شیر خشک ها آزمایشی هستند، اما برخی از آن ها آزمایشی تر از بقیه هستند.

شیر خشک بدون لاکتوز LF

موارد زیر محبوب‌ ترین شیر خشک های تخصصی در این مقاله هستند:

شیر خشک های بدون لاکتوز نمونه ای از محصولات شیر خشک جدید هستند که بیش تر بر اساس تقاضای بازار هستند تا حس علمی. بسیاری از نوزادانی که با شیر خشک تغذیه می ‌شوند و علاوه بر این نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می ‌شوند دچار سرگیجه می ‌شوند و نتیجه ی آن چیزی است که ما آن را رژه ی شیر خشک می ‌نامیم؛ جا به جایی از یک شیر خشک به دیگری تا زمانی که چیزی کار کند یا روده ی کودک بالغ شود و او مشکل را از بین ببرد.

هر شیر خشکی که در آن زمان استفاده می ‌کنید، با بدن نوزاد منطبق می ‌شود. واقعیت این است که اغلب اوقات عصبانیت کودک به دلیل شیر خشک نیست، بلکه به دلایل نا مرتبط دیگری است. با این وجود، شیر خشک سرزنش می ‌شود، بنابراین کارخانه ها با انواع جدید گام بر می ‌دارند تا با تقاضا مطابقت داشته باشند.

به راحتی می ‌توان شیر خشک و در نتیجه لاکتوز را به خاطر بی قراری کودک سرزنش کرد. یک لحظه فکر کنید. چنان چه تعداد زیادی از نوزادان به لاکتوز حساسیت دارند، چرا لاکتوز قند موجود در شیر انسان است؟ درست است، شیر انسان علاوه بر این حاوی آنزیم لاکتاز است که به نوزادان کمک می ‌کند لاکتوز را جذب کنند، در حالی که شیر خشک اینطور نیست. به نظر می ‌رسد که طبیعت تقریباً برای همه ی نوزادان لاکتوز کافی برای تغذیه ی حداقل یک سال یا بیش تر با شیر را فراهم می ‌کند.

تفاوت اصلی در شیر خشک بدون لاکتوز این است که قند لاکتوز با قند های دیگر جایگزین شده است؛ ترکیب پروتئین و چربی، مانند شیر خشک های مبتنی بر شیر گاو است. لاکتوز در نهایت مانند ساکارز به گلوکز تجزیه می ‌شود، بنابراین مهم نیست. در واقع، روده ها لاکتوز را به دو قند گالاکتوز و گلوکز تجزیه می ‌کنند. هر دوی این قند ها در جریان خون جذب می ‌شوند. هیچ کس واقعا نمی ‌داند که گالاکتوز چه کاری انجام می ‌دهد یا چرا مفید است، همان طور که هیچ کس کل داستان واکنش بدن به قند های ساکارز را نمی ‌داند. چنان چه نوزاد انسان مانند همه ی پستانداران با گالاکتوز بهتر عمل نمی ‌کرد، در وهله ی اول وجود نداشت.

ما علاوه بر این می ‌دانیم که لاکتوز، چیزی بیش تر از تامین انرژی است. لاکتوزی که در قسمت فوقانی روده هضم نمی ‌شود، به چیزی که به آن اکولوژی دوستانه ی روده گفته می ‌شود کمک می ‌کند. لاکتوز به رشد باکتری های سالم کمک می ‌کند. شیرخشک های بدون لاکتوز نه تنها کودک را از لاکتوز محروم می ‌کند، بلکه تریلیون ها باکتری های دوستانه را که در روده ها زندگی می ‌کنند و کار های خوبی برای بدن انجام می  دهند نیز محروم می ‌کند. لاکتوز علاوه بر این جذب کلسیم را در روده تسهیل می ‌کند، به طوری که نوزادانی که از شیر خشک بدون لاکتوز استفاده می ‌کنند ممکن است در معرض خطر عدم دریافت کلسیم کافی باشند.

شیر خشک های بدون لاکتوز (از جمله شیر خشک های سویا) اغلب زمانی امتحان می ‌شوند که کودک علائم عدم تحمل لاکتوز مانند نفخ بیش از حد، گاز، اسهال، بثورات قرمز مانند سوختگی در اطراف مقعد و گرفتگی شکم داشته باشد. آن ها برای نوزادانی که بیماری های متابولیک نادری دارند که در آن آنزیمی  که لاکتوز را متابولیزه می ‌کند را از دست داده اند، مفید هستند. این فقط در حدود یکی از شصت و پنج هزار نوزاد رخ می ‌دهد. شیرخشک های بدون لاکتوز را نیز می ‌توان در نوزادانی که از یک بیماری تولید کننده ی اسهال بهبود می ‌یابند و در حالی که پوشش روده در حال بهبود است و از کمبود لاکتاز موقت رنج می ‌برند، امتحان کرد.

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی شیر خشک بدون لاکتوز LF

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   شیر خشک بدون لاکتوز LF  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   شیر خشک بدون لاکتوز LF  آشنا سازیم .

شیر خشک بدون لاکتوز LF

به طور کلی باید اظهار کرد که کودک شما ممکن است واکنش متفاوتی به شیر گاو یا شیر خشک ساخته شده از آن داشته باشد که به آن عدم تحمل لاکتوز می ‌گویند. این زمانی است که بدن آن ها نمی ‌تواند لاکتوز را که نوعی قند طبیعی موجود در شیر است، هضم کند.

حدود 70 درصد از مردم جهان به عدم تحمل لاکتوز مبتلا می باشند. این بیماری در میان افراد از گروه‌ های قومی آسیایی، آفریقایی و اسپانیایی رایج‌ تر می باشد. پس بهتر است که از شیر خشک بدون لاکتوز استفاده کنید.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   شیر خشک بدون لاکتوز LF  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست