در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی ۴۰۰ گرمی N. S. B. Truevital 2 Follow-On Milk Formula From The 6th Month 400 g

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: شیرخشک کودک
تولید کننده: Truevital
فروشنده: داروبیار
49,800 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی است. تروویتال 2 از شیر تازه گاو و فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر تهیه شده است. تروویتال 2 شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تأمین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چ...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی ۴۰۰ گرمی N. S. B. Truevital 2 Follow-On Milk Formula From The 6th Month 400 g
نقد و بررسی

شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی است. تروویتال 2 از شیر تازه گاو و فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر تهیه شده است. تروویتال 2 شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تأمین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر ترکیبات می باشد.

در فرمولاسیون تروویتال 2 علاوه بر لاکتوز از مالتودکسترین (کربوهیدرات) نیز استفاده شده است. با توجه به تغییر نیازهای تغذیه ای کودک، در تروویتال 2 در مقایسه با تروویتال 1، مقدار پروتئین بیشتر و چربی کمتر است. همچنین در تروویتال 2 نسبت به تروویتال 1، مقادیر اکثر مواد معدنی بیشتر و مقدار اکثر ویتامین ها کمتر است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی

شیر خشک تروویتال ۲ دارای مواد مغذی نیمه ضروری شامل ال-کارنیتین، تورین، کولین و اینوزیتول می باشد. فاقد گلوتن بوده و بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده کنند. از لحاظ ظاهری تروویتال طعم و بوی طبیعی و مطلوب را بعد از آماده سازی ایجاد می نماید و در زمان آماده سازی به راحتی در آب حل می شود. تمام مواد اولیه تروویتال تحت گواهی حلال تولید شده اند. شیرخوارانی که قبل از سن 6 ماهگی، از تروویتال 1 استفاده کرده اند، بعد از 6 ماهگی نیز به راحتی تروویتال 2 را خواهند پذیرفت. این شیر به دلیل طعم بسیار مطلوب، به میزان کافی توسط شیرخوار مصرف می شود و باعث وزن گیری او خواهد شد.

این محصول مورد تایید استاندارد ها و توصیه نامه ها ی علمی از قبیل Espghan و Eu Directive و Codex Alimentarius و LSRO است و این استاندارد ها را در مقادیر بهینه پوشش می دهد. وی پروتئین این محصول از وی پروتئین تازه و در فاز مایع تهیه شده است و از صنایع لبنی کشور هلند تامین می گردد. کیفیت پروتئین ها و ویتامین های تروویتال آن را در رده شیرخشک های مرغوب قرار می دهد که با دارا بودن بالاترین ارزش بیولوژیک این امکان را فراهم می آورند که بار کلیوی غیر ضروری را به کلیه های نوزاد تحمیل نکند.

شیر خشک تروویتال 2 حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا همانند رده 1 (از بدو تولد تا 6 ماهگی) است و این مقادیر در رده 3 نیز ادامه می یابد. این اسیدهای چرب جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول ها ی شبکیه چشم بسیار مفید می باشند.

اسید سیالیک

تروویتال تنها فرمولای غنی شده با اسید سیالیک می باشد. اسید سیالیک یک قند 9 کربنه است که در شیر مادر نیز وجود دارد. این ماده مغذی در ساختار الیگوساکاریدهای موجود در شیر، از طریق به دام انداختن باکتری ها و ویروس ها و انگل ها در داخل روده و دفع آن ها، مانع از ورود این عوامل بیماری زا به داخل بدن شده و باعث افزایش قدرت ایمنی شیرخوار می شود. اما مهمترین عملکرد اسید سیالیک در سیستم عصبی است. بیشترین مقادیر اسید سیالیک در قشر خاکستری مغز تجمع دارند و در ساختار گانگلیوزیدهای سلول ها ی عصبی قرار می گیرند. اسید سیالیک باعث افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی شیرخوار می شود.

نوکلئوتید

این محصول با 5 نوع نوکلئوتید غنی شده است. نوکلئوتیدها تامین کننده اجزای DNA و RNA بوده که جزیی از تمامی سلول های بدن می باشند. نوکلئوتیدها برای انتقال انرژی در بدن ضروری می باشند. علاوه بر این در متابولیسم چربی ها و پروتئین ها نقش داشته و در سلامت و ترمیم دیواره روده ای تخریب شده در اثر اسهال یا سوءتغذیه، نیز مفید هستند. نوکلئوتیدها در شیر مادر نیز وجود دارند.

ویژگی های شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی

  • حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا به جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم
  • افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی
  • حاوی پره بیوتیک ها ی FOS و GOS در مقادیر بالا
  • دارای طعم و بوی طبیعی و مطلوب
  • قابل استفاده برای بیماران سلیاکی
  • دارای مواد مغذی نیمه ضروری
  • افزایش قدرت ایمنی شیر خوار
  • بدون وجود ساکارز و گلوتن

 

ترکیبات شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی

وی پروتئین (بدون املاح معدنی)، روغن های گیاهی، شیر چربی گرفته شده، لاکتوز، املاح معدنی و انواع ویتامین ها، پره بیوتیک ها، اسید سیالیک، کولین، تورین، اسید آراشیدونیک و اسید دوکوزاهگزانوئیک، اینوزیتول، نوکلئوتیدها، آل-کارنیتین، مالتو دکسترین

چطور مصرف کنیم

1- تمام ظروف (شیشه شیر خوری، پستانک و سرپوش شیشه) را که از قبل شسته شده در آب به مدت 10 دقیقه بجوشانید.

2- آب آشامیدنی تمیز را جوشانیده، بگذارید تا ولرم شود (حدودا دمای 40 درجه سانتیگراد) و دو سوم مقدار لازم (به طور دقیق مطابق جدول تغذیه) از آب ولرم را در شیشه شیرخوری بریزید.

3- به تعداد لازم (به طور دقیق مطابق جدول تغذیه) با پیمانه داخل قوطی، پودر تروویتال را اضافه کرده، سپس در آن را ببندید و خوب تکان دهید تا کاملا حل شود، بعد از آن یک سوم باقیمانده آب را در شیشه ریخته و دوباره تکان دهید.

4- پس از پایان تغذیه، باقیمانده شیر را کاملا تخلیه نمایید. به نحوی که ته مانده در شیشه باقی نماند. سپس شیشه شیر، سرپوش شیشه و پستانک را برای تغذیه بعد، به دقت بشویید و در جای مناسب نگهداری نمایید.

لطفا دقت کنید

در قوطی را بسته آن را در جای خشک و خنک غیر از یخچال نگهداری کنید.

باقیمانده غذای کودک را در ظرف نگه ندارید و آن را دور بریزید.

پس از بازکردن قوطی، حداکثر تا 30 روز مصرف نمایید.

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک غیر از یخچال نگهداری کنید.

جدول ترکیبات شیر خشک تروویتال 2 مخصوص شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی

ترکیبات (هر 100 گرم)
عنوان مقدار نیاز روزانه
پروتئین
17 گرم
 
چربی
20 گرم
 
کربوهیدرات
57.6 گرم
 
رطوبت
2.5 گرم
 
مواد معدنی
2.9 گرم
 
انرژی
478 کیلوکالری
 
اسید لینولئیک
3100 میلی گرم
 
اسید آلفالینولنیک
328.7 میلی گرم
 
اسیدآراشیدونیک
10.3 میلی گرم
 
اسید دوگوزاهگزانوئیک
10.2 میلی گرم
 
سدیم
261 میلی گرم
 
پتاسیم
687 میلی گرم
 
کلسیم
616 میلی گرم
 
کلر
640 میلی گرم
 
فسفر
403 میلی گرم
 
منیزیم
62.1 میلی گرم
 
آهن
6 میلی گرم
 
روی
3 میلی گرم
 
مس
300 میکروگرم
 
منگنز
26 میکروگرم
 
ید
57.8 میکروگرم
 
سلنیوم
9.5 میکروگرم
 
تورین
33 میلی گرم
 
کولین
40 میلی گرم
 
اینوزیتول
19 میلی گرم
 
ال کارنیتین
9 میلی گرم
 
آ
1800 واحدبین الملل
 
ب 1
300 میکروگرم
 
ب 2
500 میکروگرم
 
ب 6
300 میکروگرم
 
ب 12
1 میکروگرم
 
نیایسن
2500 میکروگرم
 
ث
50 میلی گرم
 
د 3
300 واحدبین الملل
 
ای
5 واحدبین الملل
 
بیوتین
10 میکروگرم
 
کا
30 میکروگرم
 
اسید فولیک
57 میکروگرم
 
اسید پنتوتنیک

محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی