در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن 400 گرمی Nutricia PRE Aptamil Premature Furmula For Preterm & Low Birth Weight Infants 400 g

شناسه محصول: DB4834
شناسه محصول: DB4834
دسته بندی: نوزادان نارس
تولید کننده: NUTRICIA MMP
فروشنده: داروبیار
27,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن ترکیبی رژیمی با مواد مغذی بیشتر است که به منظور تامین نیازهای تغذیه ای افزایش یافته نوزادان نارس تهیه شده است تا بتواند رشد و تکامل مناسب برای آن ها را تامین نماید. پره آپتامیل حاوی پروتئین و ا...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن 400 گرمی Nutricia PRE Aptamil Premature Furmula For Preterm & Low Birth Weight Infants 400 g
نقد و بررسی

شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن ترکیبی رژیمی با مواد مغذی بیشتر است که به منظور تامین نیازهای تغذیه ای افزایش یافته نوزادان نارس تهیه شده است تا بتواند رشد و تکامل مناسب برای آن ها را تامین نماید. پره آپتامیل حاوی پروتئین و انرژی بیشتری نسبت به فرمولاهای معمولی می باشد. پره آپتامیل دارای  تري گليسيريد با زنجيره متوسط (MCT) براي هضم و جذب بهتر چربي و تری گلیسیرید زنجیره طولانی از نوع AA و DHA می باشد که به تکامل مغزی و بینایی نوزادان نارس کمک می کند. پره آپتامیل با نوکلئوتيدها غنی شده که باعث تقویت رشد شده و به تکامل روده ها کمک می نماید. پره آپتامیل حاوی ایمونوفورتیس است که ترکیب منحصر به فردی از دو نوع اولیگوساکارید (scGOS/lcSOS) به نسبت 9 به 1 می باشد که باعث افزایش رشد میکروب های مفید روده شده و در تقویت سیستم ایمنی نوزاد موثر است. همچنین به تحمل تغذیه خوراکی نوزاد نارس کمک می نماید.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن

شیر خشک آپتامیل پره نوتریشیا ترکیبی با مواد مغذی است که به منظور تامین نیازهای تغذیه ای نوزادان نارس تهیه شده است، تا بتواند رشد و تکامل مناسب برای آن ها را تامین نماید. شیر خشک آپتامیل پره نوتریشیا حاوی پروتئین و انرژی بیشتری نسبت به فرمول های معمولی می باشد. پره آپتامیل دارای تری گلیسرید با زنجیره متوسط (MCT Oil) برای هضم و جذب بهتر چربی و تری گلیسرید با زنجیره طولانی از نوعAA ، DHA می باشد که به تکامل مغزی و بینایی نوزادان نارس کمک می کند. پره آپتامیل با نوکلئوتید ها غنی شده است که باعث تقویت رشد شده و به تکامل روده ها کمک می کند.

پره آپتامیل حاوی ایمیو نوفورتیس است که ترکیب منحصر به فردی از دو الیگو ساکارید (scGOS/Ic FOS) به نسبت 1/9 می باشد که باعث افزایش رشد میکروب های مفید در روده شده و در تقویت سیستم ایمنی نوزاد موثر است. همچنین به تحمل تغذیه خوراکی نوزاد نارس کمک می نماید.

به چه نوزادانی، نارس گفته می شود ؟

نوزاد نارس به نوزادی گفته می شود که با وزن کمتر از ۲۵۰۰ گرم به دنیا آمده باشد. در بیشتر موارد وزن کم نوزاد هنگام تولد، به دلیل نارسی (یعنی سن حاملگی کمتر از ۳۷ هفته بارداری) است. البته این امکان هم وجود دارد که به دلایل مشکلات بارداری نوزاد ترم (رسیده) نیز با وزن کم به دنیا بیاید که به آن تاخیر رشد داخل رحمی گفته می شود. دلایل زیادی برای تولد نوزاد نارس بیان شده است که می توان به افزایش سن بارداری (بخصوص اولین بارداری)، شیوه زندگی مدرن، اشتغال، استرس، بیماری و عفونت مادر اشاره کرد. نارسی نوزادان یکی از سه تا چهار علت مرگ و میر نوزادان هنگام تولد است.


ویژگی های شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن

 • حاوی پروتئین و انرژی بیشتر نسبت به فرمول های معمولی
 • کمک به تحمل تغذیه خوراکی نوزاد نارس
 • تکامل مغزی و بینایی نوزادان نارس
 • تقویت رشد و تکامل روده ها
 • تقویت سیستم ایمنی نوزاد

ترکیبات شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن

لاکتوز (از شیر)، شیر بدون چربی، روغن های گیاهی، شربت گلوکز، پروتئین وی (آب پنیر)، کنسانتره (از شیر)، گالاکتو- الیگو ساکارید، تری گلیسرید با زنجیره متوسط، روغن   های حیوانی (روغن ماهی، چربی تخم مرغ)، فرکتو- الیگو ساکارید، تری کلسیم فسفات، کلسیم کربنات، تری سدیم سیترات، سدیم کلراید، منیزیم کلراید، اینوزیتول، آل- اسکوربیک اسید، تری پتاسیم سیترات، کولین کلراید، لسیتین سویا،DL  -آلفا توکوفریل استات، تائورین، سولفات آهن، رتینیل استات، زینک سولفات، نیکوتین آمید، سیتیدن 5، منو فسفات، ال کارنیتین، یوریدین 5، منو فسفات سدیم نمک، کلسیم دی پانتوتنات، اینوزین 5، منو فسفات سدیم نمک، کوله کلسیفرول، آدنوزین 5، منو فسفات، کاپریک سولفات، گوانوزین 5، منوفسفات سدیم نمک، رتینیل پالمیتات، تیامین هیدروکلراید،DL  -آلفاتو کوفریل، پیریدوکسین هیدروکلراید، ریبو فلاوین، پترویل منو گلوتامیک اسید، سیانوکوبالامین، پتاسیم یوداید، منیزیم سولفات، سدیم سلنیت، فیتومنادیون، د -بیوتین


چطور مصرف کنیم

 1. دست ها را بشویید و همه ظروف را استریل کنید.
 2. آب آشامیدنی سالم را بجوشانید. آن را به مدت 30 دقیقه نگه دارید تا دمای آن تقریبا به 40 درجه سانتی گراد برسد.
 3. مقدار آب مورد نیاز را در بطری استریل اندازه گیری کنید. (به راهنمای تغذیه مراجعه کنید) از آبی که مکررا جوشیده است استفاده نکنید.
 4. همیشه از پیمانه ارایه شده استفاده کنید. برای دقت بیشتر از پشت یک چاقوی تمیز برای صاف کردن سر پیمانه استفاده کنید. پودر اضافی را به درون پیمانه فشار ندهید.
 5. مقدار صحیح از پودر را به آب اضافه کنید. کم یا زیاد کردن تعداد پیمانه می تواند برای کودک مضر باشد. (میزان دریافت روزانه شیر و تعداد وعده های تغذیه با پره آپتامیل تنها بر اساس محاسبات متخصص کودکان بر طبق نیازهای نوزاد نارس و تحمل و پذیرش وی تعیین می شود.)
 6. درپوش شیشه را بگذارید و به آرامی آن را (به مدت 10 ثانیه) تکان دهید تا حل شود. سپس درپوش شیشه را با سر پستانک جایگزین کنید.
 7. قبل از تغذیه درجه حرارت شیر را با مچ دست کنترل کنید. (37 درجه سانتی گراد)

لطفا دقت کنید

شیر را در مایکروویو گرم نکنید زیرا ممکن است باعث ایجاد نقاط داغ شده و منجر به سوختگی گردد.

آب نجوشیده، شیشه شیر نجوشیده و یا  تهیه شیر با غلظت نادرست می تواند فرزند شما را بیمار سازد.

فقط به میزان مصرف یک وعده، شیر تهیه فرمایید و بلافاصله بچه را با آن تغذیه کنید.

پیش از پایان تاریخ مصرف که در ته قوطی آورده شده است، استفاده شود.

هیچگاه شیرخوار را هنگام شیرخوردن تنها نگذارید و مراقب او باشید.

هیچگاه پیمانه شیر اضافه یا چیز دیگری به شیر اضافه نکنید.

شیر آماده شده را ظرف مدت 1 ساعت مصرف نمایید.

در قوطی را بعد از هر بار مصرف محکم ببندید.

همیشه باقی مانده شیر را دور بریزید.


شرایط نگهداری

پودر را تا 4 هفته پس از بازشدن در قوطی استفاده نکنید.

پودر را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

آن را در یخچال نگهداری نکنید.


راهنمای تغذیه

تغذیه خوراکی نوزادان نارس با وزن کمتر از حدود 1500 گرم در بیمارستان عمدتا از راه لوله بینی- معده به روش قطره ای آغاز می شود. پس از طی یک تا دو هفته اول، مقادیر تغذیه به تدریج افزایش می یابد و توصیه می شود و هر چه زود تر به روزانه 150 میلی لیتر شیر به ازای هر کیلو وزن بدن نوزاد برسد.

پس از رسیدن به وزن حدود3-5/3 کیلوگرم یا سن تصحیح شده 2 ماهگی، می توان شیر آپتامیل 1 یا 2 آپتامیلPost Discharge  را مطابق نظر پزشک و وزن نوازاد، جایگزین نمود.

پره آپتامیل تنها طبق نظر پزشک توصیه می شود و میزان دریافت روزانه شیر و تعداد وعده های تغذیه با پره آپتامیل براساس محاسبات متخصصان کودکان بر طبق نیازهای نوزاد نارس و تحمل و پذیرش وی تعیین می شود. بنابراین مقادیر توصیه شده صرفا جنبه راهنمایی دارد.


جدول ترکیبات شیر خشک پره آپتامیل نوتریشیا مخصوص نوزادان نارس و کم وزن

ترکیبات
عنوان مقدار نیاز روزانه
Energy
1985 Kj
 
Protein
15.6 g
 
Carbohydrate
49.8 g
 
DHA
87 mg
 
Sodium
415 mg
 
Potassium
474
 
Chloride
504 mg
 
Calcium
593 mg
 
Phosphorus
332 mg
 
Magnesium
47 mg
 
Zinc
6.5 mg
 
Copper
474 ug
 
Iodine
148 ug
 
Manganese
59 ug
 
Selenium
27 ug
 
Vitamin A
2134 ug
 
Vitamin D
18 ug
 
Vitamin B1
830 ug
 
Vitamin B2
86 ug
 
Vitamin B2
1186 ug
 
Vitamin B6
711 ug
 
Vitamin B12
1.4 ug
 
Vitamin K1
21 ug
 
Vitamin E
21 mg-aTE
 
Vitamin C
101 mg
 
Biotin
21 ug
 
Folic Acid
208 ug
 
Pantothenic Acid
5217 ug

 


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی