جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

شیر دوش

سایت داروبیار در این مقاله قصد دارد به معرفی شیر دوش  و بررسی تمام ابعاد مختلف   شیر دوش  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   شیر دوش  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

بسیاری از مادران نیازی به شیر دوش ندارند، اما چنان چه متوجه شدید که به شیر دوش نیاز دارید و اکنون زمان تصمیم گیری در مورد شیر دوش است، ممکن است احساس خستگی کنید. تصمیم گیری می ‌تواند استرس زا باشد، به خصوص در مرحله ی آخر بارداری.

با چنین طیف گسترده ای در بازار، تصمیم گیری برای انتخاب شیر دوش می ‌تواند دلهره آور باشد. نگران نباشید، این مقاله در مورد نحوه ی انتخاب شیر دوش به شما کمک می ‌کند تا شیر دوش را پیدا کنید که برای شما و کودکتان مناسب می باشد.

هنگامی که باردار هستید، انتخاب شیر دوش ممکن است در اولیت لیست کار های شما نباشد.Nania Schärer-Hernández، مدیر دپارتمان آموزش جهانی در Medela، توضیح می ‌دهد: «در حالی که احتمالاً قبل از تولد نوزاد، تجهیزات و لوازم جانبی زیادی برای نوزاد خریداری خواهید کرد، زمانی که نوبت به انتخاب شیر دوش می ‌شود. می ‌تواند زمانی را از شما بگیرد.

“البته، آماده بودن مهم می باشد و این ایده ی خوبی است که از قبل با شیر دوش های مختلف آشنا شوید، اما فقط زمانی که کودک شما اینجاست و می ‌دانید وضعیت شیردهی خود در چه وضعیتی است.”

هر مادر و نوزادی نیاز های متفاوتی دارند و این نیاز ها می ‌توانند در طول شیردهی و زندگی خود تغییر کنند. بنابراین بیایید با نگاهی به طیف سینه‌پمپ‌ های پیشنهادی شروع کنیم، و سپس عمیق‌ تر بررسی کنیم که کدام پمپ برای هر موقعیتی مناسب است.

شیر دوش چیست؟

شیر دوش یک وسیله ی پزشکی در نظر گرفته می ‌شود و FDA آن را به عنوان یک منبع قابل اعتماد تعریف می ‌کند که به زنان کمک می ‌کند تا شیر خود را حفظ یا افزایش دهند. آن ها می ‌توانند دستی یا برقی باشند و می ‌توانند تک مکشی (پمپ زدن یک سینه در یک زمان) یا دوگانه (پمپ زدن هر دو سینه به طور همزمان) باشند. آن ها علاوه بر این می ‌توانند سیستم بسته یا باز در نظر گرفته شوند.

کدام نوع شیر دوش را انتخاب کنم؟

تا آن جا که به فناوری شیر دوش مربوط می ‌شود، شما سه انتخاب اصلی دارید. هنگامی که تصمیم می ‌گیرید از شیر دوش چه می ‌خواهید، درک این موارد به شما کمک می ‌کند.

شیر دوش

شیر دوش دستی یا برقی؟

شیر دوش های دستی ارزان‌ تر از مدل‌ های برقی هستند و گهگاهی بی‌صدا و مفید هستند. اما چنان چه به طور مکرر استفاده شوند، می ‌توانند کار سختی باشند، چرا که برای ایجاد خلاء باید دسته را پمپاژ کنید. استفاده از شیر دوش های برقی آسان‌ تر و راحت‌ تر است، چرا که موتور پمپاژ را برای شما انجام می ‌دهد.

فناوری 2-Phase Expression رفتار طبیعی کودک در مکیدن را تقلید می ‌کند. در شروع هر شیردهی، کودک شما از مکیدن کوتاه و سریع برای تحریک رفلکس بی‌حالی شما استفاده می ‌کند. هنگامی که شیر شروع به جریان می ‌کند، مکیدن آهسته‌ تر و قوی‌ تر تغییر می ‌کند که تا حد امکان شیر را می ‌گیرد. مدلا فناوری 2 فاز را توسعه داد تا این الگوی تغذیه را تکرار کند و روشی موثر و طبیعی برای بیان ایجاد کند.

به‌ راحتی، تمام شیر دوش های الکتریکی Medela می ‌توانند با باتری کار کنند، چه با یک بسته باتری قابل شارژ یا باتری‌ های استاندارد AA.

شیر دوش تک یا دوتایی؟

شیر دوش تکی برقی برای دوشیدن ایده ال است. شیر دوش دوتایی که به طور همزمان از هر دو سینه شیر می ‌گیرد برای پمپ منظم راحت‌ تر است؛ چه به دلایل پزشکی و چه به دلیل این که به سر کار برگشته اید.

علاوه بر نصف کردن مدت زمانی که برای دوشیدن سینه صرف می ‌کنید، شیر دوش دوتایی به طور مبه وسیله ی 18 درصد شیر بیش تری نسبت به پمپاژ کردن از هر سینه به نوبه خود می ‌دهد. این باعث می ‌شود برای مادران پر مشغله گزینه ای عالی باشد و شیری که با دو بار پمپاژ به دست می ‌آورید، چربی و کالری بیش تری نیز دارد.

چرا یک شیردوش Medela Symphony در بیمارستان اجاره کنیم؟

چنان چه به طور مکرر هر روز شیر می ‌گیرید یا برای شروع و تولید شیر خود به شیر دوش تکیه می ‌کنید، به خاطر داشته باشید که پمپ سینه Medela Symphony در بیمارستان را می ‌توان برای مدت زمانی که به آن نیاز دارید اجاره کرد. Symphony دارای الگو های مکش منحصر به فرد مبتنی بر تحقیق است که از نظر بالینی برای شروع، ساخت و حفظ تولید شیر آزمایش شده است و به ویژه توصیه می ‌شود در صورتی که در پنج روز اول پس از تولد نوزاد خود پمپاژ می ‌کنید، از آن استفاده کنید.

چرا شیر دوش مدلا را انتخاب کنید؟

نانیا توضیح می ‌دهد: «با Medela ما معتقدیم که با تقلید از طبیعت تا حد امکان بهترین نتایج را به دست می ‌آورید. ما سابقه چشمگیر سرمایه گذاری در همکاری های علمی و تحقیقاتی داریم که اکتشافات جدید مهمی در مورد آناتومی پستان و علم شیردهی انجام داده است.

او ادامه می ‌دهد: “درک نحوه عملکرد طبیعت به ما کمک می ‌کند تا محصولات بهتری برای حمایت از مادران و نوزادان بسازیم.” به همین دلیل است که شیر دوش برقی ما دارای فناوری مکش ۲ فاز هستند و به همین دلیل است که شیر دوش های دوتایی بیمارستانی ما دارای یک برنامه شروع هستند که نحوه تغذیه نوزادان را تقلید می ‌کند.

انتخاب شیر دوشی که متناسب با نیاز و سبک زندگی شما باشد

این که کدام شیر دوش مناسب برای شماست بستگی به این دارد که شما انتظار دارید چند بار پمپاژ کنید و در کجای مسیر شیردهی خود قرار دارید این مسیر به سه مرحله تقسیم می ‎شود:

  • شروع: پنج روز اول
  • ساخت: روز شش تا 30
  • نگه داری: بیش از 30 روز

انتخاب یک شیر دوش مناسب بستگی به این دارد که در چه مرحله ای هستید و علاوه بر این به شرایط شخصی شما، نیاز های کودک و نگرش شما نسبت به شیردهی و ابراز وجود بستگی دارد.

شیر دوش

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی شیر دوش

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   شیر دوش  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   شیر دوش  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که شیر دوش یک وسیله ی پزشکی در نظر گرفته می ‌شود و FDA آن را به عنوان یک منبع قابل اعتماد تعریف می ‌کند که به زنان کمک می ‌کند تا شیر خود را حفظ یا افزایش دهند. آن ها می ‌توانند دستی یا برقی باشند و می ‌توانند تک مکشی (پمپ زدن یک سینه در یک زمان) یا دوگانه (پمپ زدن هر دو سینه به طور همزمان) باشند. آن ها علاوه بر این می ‌توانند سیستم بسته یا باز در نظر گرفته شوند.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   شیر دوش  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست