جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

نمایش 1 - 11 کالا از 11

بطری شیر خوری

سایت ما در این مقاله قصد دارد به معرفی بطری شیر خوری  و بررسی تمام ابعاد مختلف   بطری شیر خوری  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   بطری شیر خوری  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

یکی از چیز هایی که هنگام بچه دار شدن به آن نیاز خواهید داشت بطری شیر خوری بچه است. حتی چنان چه قصد دارید به کودک خود به طور انحصاری با شیر مادر تغذیه کنید، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید کمی از آن دور شوید و از شریک زندگی خود برای شیر دادن کمک بگیرید. هنگام برنامه ریزی برای تولد نوزاد، بطری شیر خوری نوزاد یک ضرورت است. اما با وجود تعداد زیادی بطری در بازار و کودکانی که ترجیحات متفاوتی دارند، چگونه می ‌دانید که بطری های مناسب را انتخاب می ‌کنید؟ چندین چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بنابراین، قبل از این که اینترنت یا راهروی شیشه ی کودک را در فروشگاه محلی خود جستجو کنید، از قبل برنامه ریزی کنید و بدانید که قبل از خرید به دنبال چه چیزی هستید. این لیست به شما کمک می ‌کند حداقل یک یا دو شیشه ی شیر خوب را قبل از آمدن کودک خود انتخاب کنید. سپس، هنگامی که کودک شما به دنیا آمد، می ‌تواند انتخاب کند که کدام یک را بیش تر دوست دارد.

چگونه یک شیشه ی شیر برای کودک خود انتخاب کنید؟

جنس بطری

شیشه ی شیر کودک از مواد مختلفی ساخته شده است؛ پلاستیک، سیلیکون، شیشه و فولاد ضد زنگ از جمله ی این موارد اند. در حالی که به گزینه های مختلف نگاه می ‌کنید، اطمینان حاصل کنید که مارک و بطری هایی که انتخاب می ‌کنید ایمن و عاری از مواد بالقوه ی مضر و مواد شیمیایی سمی هستند. به عنوان مثال، عاری از BPA (بیسفنول A)، فتالات، سرب و PVC باشند.

بطری شیرخوری

بطری های پلاستیکی

متوجه خواهید شد که بسیاری از شیشه های کودک از پلاستیک ساخته شده اند. بطری های پلاستیکی گزینه های خوبی هستند. آن ها برای والدین ارزان و راحت هستند چرا که سبک وزن هستند و نمی ‌شکنند. با این حال، به مرور زمان باید تعویض شوند، به خصوص چنان چه قصد دارید به طور منظم از بطری ها برای تغذیه استفاده کنید. شاید با خود بپرسید که چه زمانی باید تعویض شوند؟ به دنبال نشتی، ترک، خراش، تغییر رنگ، ظاهر کدر باشید و بوی بد را بررسی کنید.

بطری شیشه ای

بطری های شیشه ای به والدین آرامش خاطر می ‌دهند چرا که شیشه به طور طبیعی عاری از مواد شیمیایی سمی است، از مواد طبیعی ساخته شده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. آن ها نسبت به بطری‌ های پلاستیکی خراش‌ های کم تری را می ‌گیرند و هنگام شستشو یا جوشاندن برای ضد عفونی کردن، می ‌توانند در دمای بالا مقاومت کنند. شیشه علاوه بر این می  ‌تواند تغییرات سریع دما را تحمل کند، مانند گرم شدن مستقیم پس از خارج کردن از یخچال. مزیت دیگر این است که شیشه ی آلاینده ها را به شیر مادر یا شیر خشک داخل آن نفوذ نمی ‌کند.

حتی چنان چه بطری های شیشه ای کودک بادوام و محکم هستند، سنگین و شکستنی هستند. آن ها علاوه بر این می ‌توانند هنگام تمیز کردن لغزنده شوند. برای رفع این مشکل، می ‌توانید آستین های سیلیکونی محافظ را برای چسبندگی بهتر و محافظت در برابر شکستن خریداری کنید.

بطری های سیلیکونی

این بطری ها به دلیل سبک بودن، شکستنی نبودن و انعطاف پذیری و احساس طبیعی تر بودن، محبوب شده اند. آن ها از سیلیکون مواد غذایی ساخته شده اند و فاقد BPA هستند. بطری های سیلیکونی وسیله ای بین بطری های شیشه ای و بطری های پلاستیکی هستند. آن ها به اندازه ی شیشه ی استریل، سنگین یا شکستنی نیستند. با این حال، آن ها به اندازه ی پلاستیک متخلخل و مستعد لک نیستند. چنان چه به دنبال قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به بطری های شیشه ای کودک هستید، اما همچنان ویژگی های ایمنی مانند غیر سمی بودن طبیعی را می ‌خواهید، بطری های سیلیکونی گزینه ای عالی برای شما هستند.

بطری های فولادی ضد زنگ

این بطری ها غیر سمی، سبک وزن، بادوام هستند، مانند بطری های شیشه ای نمی ‌شکنند، برای مدت طولانی دوام می ‌آورند و مواد شیمیایی را وارد غذای کودک شما نمی ‌کنند. با این حال، آن ها گران تر هستند. آن ها حتی از بطری های شیشه ای کودک گران تر هستند. یکی دیگر از مواردی که والدین را نا امید می ‌کند این است که نمی ‌توانید از بیرون ببینید چه مقدار شیر یا شیر خشک در بطری‌ های فولادی ضد زنگ کودک وجود دارد. این باعث می ‌شود اندازه گیری و آماده سازی بطری دردسر بیش تری داشته باشد. این ها مواردی هستند که باید قبل از خرید شیشه ی شیر بچه از جنس استیل در نظر بگیرید.

بطری شیرخوری

شکل بطری

  • بطری های کوتاه تر و پهن تر بچه: این ها علاوه بر این با نوک پتسانک های کوتاه و پهن برای شبیه سازی پستان طراحی شده اند. بطری‌ های پهن راحت‌ تر تمیز می ‌شوند.
  • زاویه دار: این بطری ها در گردن خم می ‌شوند، بنابراین شیر در پایین بطری جمع می ‌شود. این ممکن است از قورت دادن هوا توسط کودک شما جلوگیری کند. نقطه ی ضعف این شکل این است که ممکن است تمیز کردن آن دشوار تر باشد.

اندازه ی بطری

وقتی صحبت از اندازه به میان می ‌آید، بطری‌ های کودک در اندازه‌ های کوچک (در حدود ۴ تا ۵ اونس) و بزرگ (در حدود ۸ تا ۹ اونس) هستند. اندازه های کوچک در چند ماه اول برای کودک مناسب است، زمانی که آن ها بین 2 تا 4 اونس در هر غذا می ‌نوشند. اما همان طور که نوزادان رشد می ‌کنند، در هر بار شیر خوردن غذای بیش تری می ‌خورند و شما را ملزم به خرید بطری‌ های بزرگ‌ تر می ‌کند.

جنس نوک پستانک

به طور کلی، نوک پستانک های بطری از لاتکس، سیلیکون ساخته شده اند یا می ‌توانید برخی از آن ها را پیدا کنید که از لاستیک طبیعی ساخته شده اند.

  • لاتکس: نوک پستانک های لاتکس نرم تر، ارزان تر و انعطاف پذیر تر از نوک پستانک های سیلیکونی هستند. با این حال، آن ها آن قدر با دوام نیستند و سریع تر فرسوده می ‌شوند. آن ها علاوه بر این ممکن است مواد سرطان زا به نام نیتروزامین ها را که ترسناک است، از بین ببرند. نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشت این می باشد که برخی از نوزادان به لاتکس حساسیت دارند.
  • سیلیکون: نوک پستانک های سیلیکونی از سیلیکون مواد غذایی یا پزشکی ساخته شده اند. آن ها سفت تر از نوک پستانک های لاتکس هستند، اما دوام بیش تری دارند، به این معنی که عمر طولانی تری دارند. آن ها علاوه بر این بدون سم می باشند.

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی بطری شیر خوری

در این مقاله داروبیار سعی کردیم درباره‌ ی بطری شیر خوری  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد بطری شیر خوری  آشنا سازیم .

بطری شیرخوری

به طور کلی باید اظهار کرد که یکی از چیز هایی که هنگام بچه دار شدن به آن نیاز خواهید داشت بطری شیر خوری بچه است. حتی چنان چه قصد دارید به کودک خود به طور انحصاری با شیر مادر تغذیه کنید، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید کمی از آن دور شوید و از شریک زندگی خود برای شیر دادن کمک بگیرید. هنگام برنامه ریزی برای تولد نوزاد، بطری شیر خوری نوزاد یک ضرورت است. اما با وجود تعداد زیادی بطری در بازار و کودکانی که ترجیحات متفاوتی دارند، چگونه می ‌دانید که بطری های مناسب را انتخاب می ‌کنید؟ چندین چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بنابراین، قبل از این که اینترنت یا راهروی شیشه ی کودک را در فروشگاه محلی خود جستجو کنید، از قبل برنامه ریزی کنید و بدانید که قبل از خرید به دنبال چه چیزی هستید. این لیست به شما کمک می ‌کند حداقل یک یا دو شیشه ی شیر خوب را قبل از آمدن کودک خود انتخاب کنید. سپس، هنگامی که کودک شما به دنیا آمد، می ‌تواند انتخاب کند که کدام یک را بیش تر دوست دارد.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی بطری شیر خوری  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست