کپسول فست ران او پی دی فارما 15 عددی OPD Pharma Fastrun 15 Capsules
عوارض کپسول فست ران

همان طور که می دانید کپسول فست ران در واقع کپسولی است که برای همه سنین طراحی شده است و همه افراد می توانند، بدون محدودیت جنسیتی از این کپسول استفاده کنند. در حقیقت کپسول فست ران برای ترمیم مفاصل، بسیار خوب است و همان طور که از نام آن پیدا است، به معنای تند و سریع دویدن است؛ یعنی با خوردن این کپسول به حد استخوان‌ ها و مفاصل شما قوی و تقویت می‌ شوند که می ‌توانید مسافت طولانی را بی وقفه بدوید بدون اینکه خسته شوید؛ البته که برخی پزشکان برای سالمندان، کودکان، جوانان، نوجوانان و حتی خانم های باردار هم این کپسول را تجویز می کنند. اما باید توجه داشته باشید به همان اندازه که این کپسول دارای فواید و مزایای بی شمار مفیدی است، ممکن است دارای عوارض خاصی نیز باشد و حتی در مواردی می تواند خطرناک هم واقع شود. از این رو شما عزیزان باید قبل از استفاده با پزشک متخصص مشورت کنید البته که در ادامه این مقاله با شما در مورد عوارض کپسول فست ران صحبت خواهیم نمود. لطفاً تا پایان این مطلب با داروخانه آنلاین داروبیار همراه باشید.

عوارض قرص fast run چیست؟

کپسول های فست ران که در بسته بندی های مختلف در تمام داروخانه های سراسر کشور در حال توزیع و فروش می باشد اگر در دوزهای مشخص و یا در موقعیت نامناسب استفاده شود، می ‌تواند برای بدن خطرناک باشد و عوارض کوتاه مدت و یا بلند مدتی بر روی بدن بگذارد. ما امروز در خدمت شما هستیم با معرفی این عوارض تا شما را آگاه سازیم؛ پس لطفاً به موارد زیر عوارض کپسول فست ران بر بدن است خوب دقت کنید و آنها را به خاطر بسپارید:

  •          ممکن است برخی افراد آلرژی به ترکیب کپسول های فست ران داشته باشند.
  •          در بعضی افراد هم ایجاد نفخ و یا بیماری های گوارشی می ‌کند.
  •          در مواردی موجب معده درد و یا سوزش معده می شود.
  •          در برخی افراد ممکن است موجب استفراغ و یا حالت تهوع شود.
  •           و مواردی از این قبیل…
بیشتر بخوانید:  آیا شربت اشتها آور باریج چاق می کند؟

زمانی که گفته می شود برخی افراد به ترکیب کپسول فست ران الرژی دارند منظور است که کپسول های fastrun از آووکادو و سویا ساخته می شوند و ممکن است بدن برخی افراد به سویا و یا اووکادو حساسیت داشته باشد. یعنی ممکن است سیستم ایمنی بدن برخی افراد با سویا و یا آووکادو سازگاری نداشته باشد، واکنش ‌های شدید و یا خفیف از خود نشان دهند که در این صورت مصرف کپسول های فست ران اصلاً توصیه نمی شود.

آیا کپسول فست ران، بدن را دچار مشکل می کند؟

عموماً کپسول فست ران از از ترکیب گیاهان ساخته شده است. پس اگر بخواهیم به طور سطحی به این موضوع بنگریم می فهمیم که نمی تواند مضر باشد اما این اصل را هم باید در نظر گرفت که بدن همه افراد مثل هم نیست و دارای تفاوت‌ های زیادی می باشند. بنابراین نمی ‌توان گفت که کپسول فست ران برای کسی ضرر ندارد. از این رو ممکن است بعضی از افراد از کپسول های فست ران استفاده کنند و بدن آن ها دچار مشکل شود. برای مثال ممکن است فردی زخم معده داشته باشد و یا مشکلات حاد تری در قسمت معده ایجاد شده باشد، در این صورت مصرف کپسول فست ران ممکن است معده واکنش نشان دهد و درد های شدید و غیر قابل تحملی را حس کنید. از این رو توصیه می کنیم قبل از مصرف کپسول های فست ران حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید تا نحوه و یا دوز مصرف آن را برای شما مشخص کند.

بیشتر بخوانید:  آیا کپسول مفاصل پیاسیدین چاق کننده است

کپسول فست ران چه تاثیرات منفی بر روی بدن بجای می گذارد؟

پس از این که افراد در مورد عوارض کپسول های فست ران تحقیق می کند و از همه عوارض آن مطلع می شوند این سوال برایشان پیش می آید که کپسول فست ران چه تاثیرات منفی بر روی بدن به جا می گذارند؟ در حقیقت نمی توان گفت که کپسول های فست ران تاثیر منفی ندارند اما باید بدانیم که تاثیرات منفی آن قدر کوچک و خفیف هستند که به مدت طولانی برجای نمی ماند برای مثال برخی افراد هستند که سیستم بدن شان ضعیف و یا حساس است چنین افرادی ممکن است مدتی پس از استفاده از قرص fast run دچار حالت تهوع و یا استفراغ شوند اما همان طور که در بند های قبل هم گفته شد کپسول های گیاهی فست ران به حدی مفید و فوق العاده هستند که بعید است تاثیرات منفی آن ها طولانی مدت باشد. پس قطعاً بعد از مدت کوتاهی این تاثیرات منفی بر طرف می شوند و بدن به حالت عادی خود برمی گردد. پس توصیه ما در این مورد این است که قبل از این که تصمیم به مصرف کپسول های فست ران بگیرید یک آزمایش کلی داده و به پزشک معالج نشان دهید.

عوارض کپسول فست ران برای کودکان

کودکانی هستند که مشکلات مفصلی و استخوانی دارند و پس از این که والدین آن ها به پزشک مراجعه می ‌کنند پزشک برای کودک آن ها ممکن است کپسول های گیاهی  فست ران را تجویز کند که قطعاً دوز مصرف آن ها را هم مشخص می کند اما به دلیل حساس بودن سیستم بدن کودکان آن ها ممکن است دچار نفخ و یا مشکلات گوارشی شوند اما قطعاً این عوارض برای بدن آن ها پایدار نیست و پس از مدت کوتاهی سازگار می ‌شوند و به حالت عادی بر می گردند. همان طور که در بند های قبل هم گفته شد از کپسول های فست ران برای خانم های باردار هم تجویز می شود اما سوالی که پیش می آید این است که عوارض کپسول های فست ران بر روی زنان باردار چیست؟ زنان باردار هم ممکن است پس از مصرف کمی دچار سوزش معده و یا تهوع و استفراغ شوند که پس از مدتی برطرف می شود هر چند که خانم های باردار باید طبق نظر پزشک کپسول های فست ران را مصرف کنند زیرا در موقعیت و شرایط حساس تری وجود دارند که باید حتما تحت نظر باشند.

بیشتر بخوانید:  آیا شربت ارژیتال هلث اید اشتها آور است؟