جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

غذا خوری کودک

سایت داروبیار در این مقاله قصد دارد به معرفی غذا خوری کودک  و بررسی تمام ابعاد مختلف غذا خوری کودک بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی غذا خوری کودک  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

با گذشت روز ها، نوزادان و کودکان نوپا شروع به استقلال می ‌کنند و برای گرفتن غذا های جامد احساس نیاز می ‌کنند. اگر چه ممکن است به سادگی یک قاشق را به کودک نوپا بدهید تا خودش را با آن تغذیه کند، اما نمی ‌توان آن‌ ها را مجبور کرد که از آن به درستی استفاده کنند و غذا را به دهانشان ببرند. در این جا تعدادی از بهترین ظروف غذا خوری برای نوزادان آورده شده است که تغذیه را برای شما آسان می ‌کند و کودک شما را سرگرم کننده می ‌کند.

ست ظروف Sweetie Spoons 2 Pack Itzy Ritzy

ست ظروف کودک Sweetie Spoons 2 Pack Itzy Ritzy با یک قاشق و یک چنگال ارائه می ‌شود. این مجموعه دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند حلقه برای دسته است که امکان برداشت آسان را فراهم می ‌کند، قاشق نرم سیلیکونی، آن را برای دندان ها و لثه ها ملایم می ‌کند و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. این مجموعه غذا خوردن را برای کودک و والدین لذت بخش و آسان می کند.

ست NumNum™ Pre-Spoon GOOtensils Dual-Stage Utensil

این مجموعه ظروف محبوب برای شروع فرآیند کمک به نوزادان برای شروع تغذیه ی خود استفاده می ‌شود. این مجموعه دارای برخی ویژگی‌ های منحصر به فرد برای کمک به کودک شما می ‌باشد، طراحی سر صاف، عدم تراوش، بافتی نرم برای لثه‌ ها و قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی از جمله این موارد است.

غذاخوری Boon PULP™ 2-Pack Silicone Feeders

غذاخوری های سیلیکونی Boon PULP 2 Pack برای این که بچه‌ های کوچولو برای اولین بار با مواد جامد آشنا شوند عالی هستند. برای نوزادانی که هنوز جویدن را بلد نشده اند، این غذاخوری ها به شما این امکان را می ‌دهند که تکه های غذا را در پوشش سیلیکونی قرار دهید و از حفره ی کوچک دهان به کودک اجازه دهید تا خودش غذا بخورد. این مجموعه یک روش آسان و با کثیفی کم تر برای تغذیه ی نوزادان است و به آن ها اجازه می ‌دهد تا میوه ها و سبزیجات جدید را به روشی متفاوت کشف کنند.

غذا خوری کودک

ست غذاخوری Ginbear Silicone Baby Feeding

ست غذای کودک سیلیکونی Ginbear مجموعه ای عالی از کاسه های کودک با ساکشن، پیش بند سیلیکونی کودک و قاشق کودک را ارائه می ‌دهد. مکش به کاهش آشفتگی و پرتاب کاسه کمک می ‌کند. پیش بند شامل یک منحنی در پایین برای گرفتن هر غذایی است که به مقصد اصلی خود نرسیده است و قاشق سیلیکونی برای تغذیه ی مناسب است. برای تکمیل بیان ویژگی های آن، این مجموعه ی قابل استفاده در مایکروویو، فریزر و ماشین ظرفشویی است.

قاشق غذاخوری سیلیکونی Boon SQUIRT

چنان چه شما والدینی هستید که دائما در حال حرکت هستند، پس این قاشق غذاخوری برای شما مناسب است! قاشق غذاخوری سیلیکونی Boon SQUIRT غذای کودک را می ‌گیرد و آن را در یک ظرف برای تغذیه ی ساده با یک دسته بسته بندی می ‌کند. این قاشق تا 3 اونس غذا را به طور همزمان نگه می ‌دارد و غذای کودک را یک لقمه ی آزاد می ‌کند. علاوه بر این دارای یک کلاهک است تا بتوانید پس از اتمام کار کودک، غذای اضافی را در آن ذخیره کنید.

ست ظروف غذاخوری کودکان LILY PAD + LITTLE MR

با ست ظروف غذاخوری کودکان LILY PAD + LITTLE MR کمی غذا خوردن را برای بچه ها سرگرم کننده تر کنید. شما قادر خواهید بود از بین سه شخصیت انتخاب کنید و هر مجموعه دارای 1 بشقاب، 1 کاسه، 1 فنجان و یک قاشق و چنگال است. همه ی این ست ها سبک وزن، نشکن و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند، که آن را به یک ست غذاخوری مناسب برای کودکان تبدیل می ‌کند.

مجموعه ی غذاخوری مسافرتی Easy-Pack

سفر در حال حاضر سخت است، بنابراین اجازه دهید غذا خوردن در سفر را دشوار تر نکنیم. مجموعه ی Easy-Pack Travel Feeding قاشق مسافرتی تاشو، فنجان مجهز به نی، کاسه ی مسافرتی و ظروف و قاشق را ارائه می ‌دهد که برای ذخیره سازی و نیاز های سفر در حین حرکت مفید است. این مجموعه علاوه بر این فاقد BPA بوده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد.

غذا خوری کودک

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی غذا خوری کودک

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   غذا خوری کودک  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   غذا خوری کودک  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که با گذشت روز ها، نوزادان و کودکان نوپا شروع به استقلال می ‌کنند و برای گرفتن غذا های جامد احساس نیاز می ‌کنند. اگر چه ممکن است به سادگی یک قاشق را به کودک نوپا بدهید تا خودش را با آن تغذیه کند، اما نمی ‌توان آن‌ ها را مجبور کرد که از آن به درستی استفاده کنند و غذا را به دهانشان ببرند. در این جا تعدادی از بهترین ظروف غذا خوری برای نوزادان آورده شده است که تغذیه را برای شما آسان می ‌کند و کودک شما را سرگرم کننده می ‌کند.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   غذا خوری کودک  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست