جست و جو در نتایج

قاشق ها (قاشق کودک)

سایت داروبیار در این مقاله قصد دارد به معرفی قاشق ها (قاشق کودک)  و بررسی تمام ابعاد مختلف   قاشق ها (قاشق کودک)  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   قاشق ها (قاشق کودک)  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

مادران معمولاً هنگام انتخاب کارد و چنگال برای فرزندان کوچک خود، به خصوص قاشق بچه، کار سختی را تجربه می ‌کنند. حتی چنان چه به نظر بی اهمیت می ‌رسد، انتخاب قاشق بچه در واقع برای کمک به کودک شما در خوردن غذای خود بسیار مهم است. چنان چه در یک فروشگاه آنلاین گشت و گذار کنید و “قاشق بچه” را در قسمت جستجو تایپ کنید، طیف گسترده ای از انواع ظاهر می ‌شود. در این صورت برخی از والدین گیج خواهند شد چرا که عملکرد و نام این نوع قاشق بچه را درک نمی ‌کنند. تا زمانی که زیبا باشد، بسیاری از والدین بلافاصله آن را می ‌خرند؛ با این حال، استفاده از آن ممکن است برای سن کودک شما در خانه مناسب نباشد. خرید چیز های اشتباه می ‌تواند روند غذا خوردن را مختل کند و حتی آن را برای کودکان ناراحت کننده کند.

در قاشق کودک به دنبال چه چیزی باشید؟

این که به کدام قاشق نیاز دارید به سن کودک شما و این که چه کسی به او غذا می ‌دهد بستگی دارد. نوزادان معمولا یک نوع قاشق را بر دیگری ترجیح می ‌دهند. در این جا چند ویژگی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

  • اندازه و شکل کاسه: برای اولین تغذیه، یک کاسه ی بسیار کوچک می ‌خواهید که تقریباً مسطح باشد، چرا که این طرح برای تغذیه کننده های اولیه ساده تر است. بعداً، نوزادان یاد می ‌گیرند که لب‌ های خود را خم کنند تا غذا را از کاسه ای عمیق‌ تر بیرون بیاورند و یک قاشق با یک کاسه ی بزرگ‌ تر و عمیق‌ تر، اشتهای در حال رشد آن‌ ها را به‌ طور مؤثر تر ارضا می ‌کند.
  • قاشقی متناسب با سن کودک خود پیدا کنید. به عنوان مثال، چنان چه به تازگی غذای کمکی شیر را شروع کرده اید، به این معنی است که قاشقی را با نوک کوچک انتخاب کنید، نه قاشقی بزرگ.
  • یک قاشق با لبه های گرد انتخاب کنید و از قاشق های تیز اجتناب کنید. چرا که قاشقی که نوک آن تیز است، قابلیت خراش دادن دهان نوزاد را دارد.
  • طراحی دسته: اکثر مادران متوجه می ‌شوند که استفاده از قاشق هایی با دسته های بلند و مستقیم آسان تر است، در حالی که نوزادان به دسته ی کوتاه و احتمالاً خمیده نیاز دارند. یک ماده ی ضد لغزش باعث می ‌شود تا کودکان، قاشق ها راحت تر در دست بگیرند.
  • مواد: بسیاری از قاشق های کودک دارای نوک نرمی از سیلیکون، پلاستیک یا لاستیک هستند. بقیه ی قاشق ها را می ‌توان از همان مواد یا از فلز، چوب، بامبو یا پلاستیک سخت تر درست کرد. به دنبال قاشقی باشید که مانند سیلیکون یا فولاد ضد زنگ، مواد آن ایمن و مقاوم در برابر حرارت باشد.

قاشق کودک

انواع پایه ی قاشق کودک

  • 4 تا 6 ماهه: از قاشقی استفاده کنید که خیلی مقعر، دسته ی بلند و از سیلیکون ساخته شده باشد تا لبه های قاشق تیز و سفت نباشد. از این قاشق می ‌توانید برای دادن شیر مادر از فنجان استفاده کنید. فقط زمانی که کوچولوی شما 6 ماهه شد، می ‌توانید از قاشق به عنوان وسیله ای برای یادگیری کودک خود برای خوردن غذای جامد استفاده کنید.
  • 6 تا 8 ماهه: از یک دسته ی بلند با تورفتگی کمی صاف و لبه ی نرم استفاده کنید. مطمئن شوید که دسته ی قاشق از مواد ضد لغزش در هنگام تماس با آب یا غذا ساخته شده است.
  • ۹ تا ۱۲ ماهه: مناسب ترین قاشق غذاخوری دسته ی کوتاه تر با سر کمی ضخیم تر است.

بیش از 12 ماه. می ‌توان به کودک شما یک چنگال و قاشق بزرگ تر معرفی کرد. این به این دلیل است که غذای بیش تری برداشت یا تغذیه شود. اما مادران باید توجه داشته باشند، وقتی قاشق فولادی ضد زنگ می ‌دهید، مطمئن شوید که قاشقی با لبه ی ضخیم پیدا کرده اید چرا که نوع نازک آن تیز است و می ‌تواند به دهان و لثه‌ های کودک شما آسیب برساند.

بازار پر از قاشق های بچه است که هر کدام نوید بهتری نسبت به اولی می ‌دهند. اما مانند هر محصول دیگری برای کودک، باید مراقب قاشق هایی که خریداری می ‌کنید نیز باشید. قاشق اشتباه نه تنها غذا خوردن را سخت می ‌کند، بلکه حتی می ‌تواند به دهان ظریف کودک شما آسیب برساند. چون ما سردرگمی شما را درک می ‌کنیم، این لیست از بهترین قاشق های بچه را گردآوری کرده ایم. یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیاز های شما مطابقت دارد.

قاشق کودک بامبو آوانچی

قاشق غذاخوری بامبو آوانچی یک افزودنی هوشمند و ایمن برای زمان غذا است. این قاشق سبک وزن بامبو و سیلیکونی به همان اندازه که کاربردی است، رنگارنگ هم است و نوک سیلیکونی نرم آن روی لثه‌ های حساس ملایم‌ تر است. طول و انحنای قاشق به کاهش درد کمر و درد دست یا مچ از زوایای نامناسب تغذیه کمک می ‌کند. و این قاشق غیر سمی است، بنابراین کودک شما زمان غذای امن تری دارد. قاشق کودک آوانچی برای تغذیه ی نوزادان کوچک و همه ی کودکانی که هنوز هماهنگی حرکتی خوبی برای استفاده از قاشق ندارند، عالی است.

قاشق بچه ی بامبو آوانچی

قاشق بچه ی بامبو آوانچی برای نوزادانی که مهارت های حرکتی برای شروع در دست گرفتن و استفاده از قاشق را دارند مناسب است. قاشق‌ های کودک سر بزرگ‌ تر و دسته ی کوتاه‌ تری دارند که برای استفاده ی نوزادان ایده ال است.

چنان چه کودک شما آماده دست زدن به قاشق نیست و به فکر از شیر گرفتن کودک نیستید، به جای آن، قاشق های شیرخوار بامبو آوانچی را انتخاب کنید. قاشق های مخصوص نوزادان برای کودکانی که نیاز به لقمه های کوچک تر دارند و کودکان با نیاز های خاص نیز ایده آل هستند.

قاشق کودک استیل آوانچی

قاشق کودک از جنس استیل ضد زنگ غیر سمی با دسته ی سیلیکونی باعث می ‌شود که زمان صرف غذا زیبا، ایمن و آسان باشد. قاشق کودک کوتاه تر و پهن تر از قاشق نوزاد است، طرحی که برای اجازه دادن به نوزادان برای تغذیه ی خود ایده آل است. فولاد ضد زنگ بادوام و صیقلی در برابر باکتری مقاوم است، به این معنی که نیازی به استریل کردن قاشق خود ندارید. تفاوت وزن و کیفیت یک قاشق بچه ی آوانچی را بلافاصله احساس خواهید کرد. قاشق‌ های بچه برای نوزادان بزرگ‌ تر مناسب می باشند؛ آن‌ هایی که نزدیک به دست گرفتن قاشق هستند. قاشق‌ های کودک سر بزرگ‌ تر و دسته ی کوتاه‌ تری دارند که برای استفاده ی نوزادان ایده ال می باشد.

قاشق کودک

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی   قاشق ها (قاشق کودک)

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   قاشق ها (قاشق کودک)  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   قاشق ها (قاشق کودک)  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که مادران معمولاً هنگام انتخاب کارد و چنگال برای فرزندان کوچک خود، به خصوص قاشق بچه، کار سختی را تجربه می ‌کنند. حتی چنان چه به نظر بی اهمیت می ‌رسد، انتخاب قاشق بچه در واقع برای کمک به کودک شما در خوردن غذای خود بسیار مهم می باشد. چنان چه در یک فروشگاه آنلاین گشت و گذار کنید و “قاشق بچه” را در قسمت جستجو تایپ کنید، طیف گسترده ای از انواع ظاهر می ‌شود. در این صورت برخی از والدین گیج خواهند شد چرا که عملکرد و نام این نوع قاشق بچه را درک نمی ‌کنند. تا زمانی که زیبا باشد، بسیاری از والدین بلافاصله آن را می ‌خرند؛ با این حال، استفاده از آن ممکن است برای سن کودک شما در خانه مناسب نباشد. خرید چیز های اشتباه می ‌تواند روند غذا خوردن را مختل کند و حتی آن را برای کودکان ناراحت کننده کند.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   قاشق ها (قاشق کودک)  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست