در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

قطره پدی لاکت-Pedilact Oral Drop

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: مکمل ‌دارویی
فروشنده: داروبیار
43,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

مشخصه ها: برطرف سازی اختلالات شایع گوارشی کودکان از قبیل اسهال عفونی، اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از آنتی بیوتیک، اسهال مزمن، نفخ و کولیک

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
قطره پدی لاکت-Pedilact Oral Drop
نقد و بررسی

مشخصه ها: برطرف سازی اختلالات شایع گوارشی کودکان از قبیل اسهال عفونی، اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از آنتی بیوتیک، اسهال مزمن، نفخ و کولیک

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

مشخصه ها:

- برطرف سازی اختلالات شایع گوارشی کودکان از قبیل اسهال عفونی، اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از آنتی بیوتیک، اسهال مزمن، نفخ و کولیک

- پروبیوتیک کودکان

- تقویت سیستم ایمنی

موارد مصرف:

کاهش خستگی ذهنی و جسمی افزایش قدرت جنسی و جسمی

روش مصرف:

روزانه 5 قطره یا طبق دستور پزشک

توضیحات:

فلور میکروبی و پروبیوتیک ها در دستگاه گوارش انسان تعداد بسیار زیادی باکتری وجود دارد که بیشتر آنها باکتری های مفید هستند و فلور میکروبی نامیده می شوند. این باکتری ها در حفظ توازن دستگاه گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مؤثری دارند. فلور میکروبی بدن تحت تأثیر عوامل متعددی دچار دگرگونی و عدم تعادل می شود. این عوامل شامل تغییرات رژیم غذایی، افزایش سن، مسافرت، استرس و فشارهای روانی، انواع بیماری ها و مصرف داروهای مختلف بخصوص آنتی بیوتیک ها می باشند و باعث پدید آمدن اختلالات گوارشی (مانند اسهال، یبوست، علائم سوء هاضمه و..) و مشکلات ناشی از بر هم خوردن سیستم ایمنی (مانند آلرژی، اگزما، درماتیت و...) می گردند. پروبیوتیک ها باکتری های سودمند دستگاه گوارش هستند. مصرف مکمل های پروبیوتیکی، با کمک به بازسازی فلور میکروبی دستگاه گوارش اثرات محافظتی متعددی را در بدن اعمال می کنند و سبب پیشگیری و بهبود این مشکلات می گردند. اثرات پروبیوتیک ها • برطرف کردن انواع اسهال (ویروسی، مسافرتی، ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، مزمن) و یبوست • بهبود علائم سندروم روده تحریک پذیر (IBS) • کاهش علائم بیماری های التهابی روده (کولیت و کرون) • کاهش میزان کلونیزاسیون با هلیکوباکترپیلوری و زخم های گوارشی • کمک به هضم و جذب مواد غذایی • کاهش جذب کلسترول • تولید ویتامین های گروه B و ویتامین K • تقویت سیستم ایمنی در برابر باکتری های بیماری زا و پروتوزواها • کاهش دوره نقاهت بیماری های عفونی • کاهش احتمال عفونت مجدد • بهبود علائم آلرژی های تنفسی و پوستی مخصوصاً در کودکان مکانیسم اثر پروبیوتیک ها

1- باکتری های اسید لاکتیک که لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکترها و استرپتوکوکوس در این دسته قرار دارند با تبدیل گلوکز به اسیدلاکتیک و ایجاد محیط اسیدی شرایط را برای زندگی بسیاری از میکروارگانیسم های پاتوژن نامطلوب می کنند و آنها را از بین می برند.

2- پروبیوتیک ها با تولید ترکیبات مهارکننده شامل پراکسیدهیدروژن و انواع باکتریوسین ها اثرات مستقیم ضد میکروبی به خصوص در برابر پاتوژن های روده ای و دستگاه ادراری-تناسلی دارا می باشند.

3- برخی پروبیوتیک ها به علت توانایی بالای اتصال به سلول های اپیتلیال روده از اتصال و استقرار پاتوژن ها جلوگیری می کنند.

4- پروبیوتیک ها از منابع غذایی استفاده می کنند و باکتری های پاتوژن را با کمبود مواد مغذی روبرو می کنند.

5- پروبیوتیک ها می توانند با از بین بردن رسپتورهای سموم در مخاط روده اثرات حفاظتی مناسبی اعمال کنند.

6- پروبیوتیک ها در سطوح مختلف روی سیستم ایمنی اثر می گذارند، مثلاً با افزایش سطح سایتوکاین ها، ایمنوگلوبولین ها، افزایش فعالیت سلول های کشنده طبیعی (NKC) و تعدیل خود ایمنی اثرات مثبت روی سیستم ایمنی را بدون ایجاد پاسخ التهابی مضر اعمال می کنند. عموماً این اثرات زمانی که تلفیقی از لاکتوباسیلوس ها و بیفید و باکتری ها مصرف می شوند، دیده می شود.

کیدی لاکت چیست؟ کیدی لاکت یک ترکیب ویژه پروبیوتیکی برای کودکان بالای 2 سال است که حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند از جمله سویه خاص کودکان "بیفیدو باکتریوم اینفنتیس" به همراه پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید (کمک کننده به رشد و فعالیت پروبیوتیک ها) می باشد و فرمول آن ویژه کودکان تهیه شده تا آن را به آسانی مصرف کنند.

سایر اجزاء: ویتامین های گروه B، مالتودکسترین، لاکتوز، آویسیل، منیزیم استئارات، تالک ویژگی کیدی لاکت نسبت به محصولات مشابه چیست؟ این محصول حاوی مقادیر بالاتری از انواع پروبیوتیک هاست. بعلاوه سویه های پروبیوتیک به کار رفته در محصول از مفید ترین و شناخته شده ترین پروبیوتیک ها برای کودکان هستند. وجود پروبیوتیک سویه خاص کودکان "بیفیدوباکتریوم اینفنتیس" که مطالعات گسترده ای را در سال های اخیر به خود اختصاص داده است ویژگی ممتاز برای این محصول به شمار می رود.

پروبیوتیک های موجود در این فرآورده شامل: 1- Lactobacillus Casei 2- Lactobacillus Acidophilus 3- Lactobacillus Rhamnosus 4- Lactobacillus Bulgarigus 5- Bifidobacterium Infantis 6- Bifidobacterium Breve 7- Streptococus Thermophilus

عوارض جانبی و سمیت: تا کنون هیچ عارضه جانبی خاص و مورد سمیت برای پروبیوتیک ها گزارش نشده است. همه پروبیوتیک ها به طور طبیعی در بدن وجود دارند و همگی به عنوان عوامل generally regarded as safe یعنی ایمن توسط سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) ثبت شده اند.

مصرف در گروه های خاص: کیدی لاکت در کودکان مبتلا به بیماری های شناخته شده مرتبط به سیستم ایمنی با مشورت پزشک می تواند مصرف شود.

تداخل دارویی: مصرف همزمان این فرآورده با هیچ دارویی تداخل ندارد. حتی همزمان با مصرف آنتی بیوتیک ها برای افزایش اثر ضد میکروبی و جلوگیری از عوارض ناشی از آن ها توصیه می شود.

نتایج مطالعات بالینی مصرف پروبیوتیک ها در کودکان اسهال حاد عفونی: نتایج یک مرور نظام مند شامل 56 مطالعه در نوزادان و کودکان نشان داد مصرف پروبیوتیک ها ایمن هستند و اثر بخشی قابل ملاحظه ای در کاهش مدت دفعات اسهال حاد عفونی دارند(1).

دردهای شکمی: نتایج یک متا آنالیز نشان داد مصرف لاکتوباسیلوس، افزایش قابل توجهی در موفقیت درمـان دردهای شکمی مخصوصاً در کـودکـان مبتلا به سنـدرم روده تـحریک پذیر در پی خواهد داشت(2).

ریفلاکس: مطابق نتـایـج یک مـطالعه بـالینـی مصرف لاکـتـوباسیـلوس بـاعث کـاهش سرعت تـخلیـه معـده و نفـخ، همچنین بـهبـود دفعات ریـفـلاکس در کودکان گـردیـده است(3).

یبوست: نتایج یک مطالعه دوسوکور کنترل شده نـشان داد مصرف ماست غنی شده با بیفیدوباکتریوم بـاعث بهبود دل درد و دفـعات دفع کودکان مبـتلا به یـبـوست مزمن عـملکردی شده است(4).

آلرژی: بر اساس نتایج یک متاآنالیز مصرف پروبیوتیک های لاکتیک اسید به همراه سایر پروبیوتیک ها جهت پیشگیری از اگزمای اطفال پیشنهاد می شود(5).

بر اسـاس یـک مطالعه بالینی با کنترل پلاسبو مصرف تـرکیب پروبیوتیک – پری بیـوتیک بهبود بالینی معنـی داری در درماتــیت اتوپیک کـودکـان 3-1 ساله بـه هـمراه تغییرات قابل توجه در لنفوسیتــهای خون محیطی نشان میدهد(6).

عفونت های تنفسی: نتـایـج یک مطالعه دوسوکور با کنترل پلاسبـو نشان دهنـده افزایش مقاومت نوزادان در برابر ابتلا به عفونت های تنفسی در 2 سال اول زندگی آن ها پس از مصرف فرآوردهای پروبیوتیک – پری بیوتیک بود. ایمن بودن این فرآورده نیز در این مطالـعه ثابـت گردید(7).

در یـک مطالعه مشابـه به مصرف لاکتـوبـاسیلوس بـاعث کاهش تعداد مبـتلایـان بـه عفونت های تنفسی گردید(8).


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها