جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

نمایش 1 - 24 کالا از 69

لوازم نوزاد و کودک

سایت ما در این مقاله قصد دارد به معرفی لوازم نوزاد و کودک  و بررسی تمام ابعاد مختلف لوازم نوزاد و کودک  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی درباره ی لوازم نوزاد و کودک  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

والدین جوانی که در انتظار اولین فرزندشان هستند، انواع احساسات را تجربه می کنند. چه شادی و سرخوشی از استقبال از یک زندگی جدید باشد و چه فشار و سردرگمی ناشی از مسئولیت اضافی. علاوه بر این، فرزند پروری چیزی است که شخص به صورت تجربی یاد می ‌گیرد و هیچ راه درستی برای انجام آن وجود ندارد. از این رو، والدین جدید با اطلاعات، محصولات و توصیه هایی که اغلب در نهایت متناقض هستند، بمباران می ‌شوند. در چنین شرایطی طبیعی است که احساس کنند از دست رفته اند. امروز، نکاتی را که باید هنگام خرید لوازم کودک برای کودک خود در نظر داشته باشید، به شما خواهیم گفت.

لوازم نوزاد و کودک

لوازم نوزاد     

بالش شکل دهنده ی سر

یک نوزاد 14 – 17 ساعت در روز را در سرزمین رویا ها می ‌گذراند. بالش های معمولی که توسط بزرگسالان استفاده می ‌شود، نرمی و تکیه گاه مورد نیاز سر نوزاد در هنگام خواب را ندارند. تا چند ماه پس از تولد، استخوان های جمجمه ی کودک سفت نمی ‌شوند. بنابراین، در اصل، سر آن ها ضربه پذیر است. این امر باعث می ‌شود که نوزاد در معرض خطر ایجاد شکل نا متقارن سر در صورت عدم دستیابی به سطح مناسب برای قرار دادن سر باشد.

بالش شکل دهنده ی سر راه حل مناسبی برای این مشکل است. سر کودک را بالشتک می ‌کند و طراحی عملی آن باعث می ‌شود سر در وضعیت توصیه شده به پشت خوابیده بماند و فشار را از بین ببرد. این به شما این امکان را می ‌‍دهد شکل گرد طبیعی سر کودک را حفظ کنید و از احتمال صاف شدن سر جلوگیری کنید.

Footmuff

درست مثل این که یک مادر کانگورو کوچولوی خود را در یک کیسه ی دنج ایمن نگه می ‌دارد، یک Footmuff لوازم مناسبی است که کودک شما را به راحتی در آغوشی نرم در آغوش می ‌گیرد. این به کودک شما کمک می ‌کند وقتی بیرون هوا سرد است گرم بماند. به راحتی روی کالسکه ی کودک یا صندلی ماشین قرار می ‌گیرد. علاوه بر همه ی این ها، در رنگ‌ های پاستلی متنوعی عرضه می ‌شوند که به عنوان یک محیط آرام بخش مثبت در اطراف کودک شناخته می ‌شوند.

قنداق

قنداق برای نوزاد شما که از الیاف پنبه یا بامبو ارگانیک تنفسی ساخته شده است، به آرامی کودک را پیله می ‌کند و او را به خوابی راحت می ‌رساند. گرمای رحم مادر را تکرار می ‌کند و به کودک کمک می ‌کند تا به آرامی به دنیای بیرون منتقل شود. آن ها را از سر تا پا حفظ می ‌کند و وضعیت طبیعی خواب نوزاد را برای خواب طولانی و آرام حفظ می ‌کند.

پمپ پستان

شیر مادر نه تنها تمام مواد مغذی مورد نیاز کودک را فراهم می ‌کند، بلکه آنتی بیوتیک های بسیار مورد نیاز را برای تقویت ایمنی بدن او نیز فراهم می ‌کند. پمپ سینه وسیله ای عالی برای والدین مدرن است چرا که تعداد بیش تری از آن ها به طور مساوی در مراقبت از نوزاد کمک می ‌کنند. این امکان را برای پدر فراهم می ‌کند که شیر از پیش پمپ شده را به نوزاد بدهد، حتی زمانی که مادر در محیط خانه حضور ندارد.

لوازم نوزاد و کودک

درک نیاز های کوچولوی شما

در سال های شکل گیری یک نوزاد، در هر ثانیه بیش از یک میلیون اتصال عصبی در مغز آن ها تشکیل می ‌شود. این پیشرفت اولیه، معماری مادام العمر مغز آن ها را تشکیل می ‌دهد. از آن جایی که مراقبت مثبت بر این امر تأثیر می ‌گذارد، انتخاب لوازم جانبی مناسب برای کودکتان ضروری است. در اینجا چند نکته وجود دارد که در هنگام انتخاب آن به شما کمک می ‌کند:

  1. در مرحله ی اولیه، ضروری است قبل از انتخاب لوازم جانبی کودک با پزشک اطفال خود مشورت کنید. ویترین های فروشگاه ها با هزاران محصولی روبرو شده اند که به تایید پزشکی توجهی ندارند. یک متخصص اطفال در طول مدت فعالیت خود با طیف وسیعی از محصولات مراقبت از نوزاد مواجه می ‌شود و مزایا و معایب آن ها را فراتر از آن چه در پیام بازاریابی ادعا می ‌کند، درک می ‌کند. بنابراین، آن ها ممکن است یک نقطه ی تماس عالی برای کمک به شما در انتخاب محصولات مناسب برای کودک خود، در مورد دلایل پزشکی باشند.
  2. اغلب، والدین بر این باورند که محصولاتی که از نظر آن ها نرم هستند برای کودک مناسب است. با این حال، باید این را در نظر داشته باشید که پوست کودک شما تا 30 درصد نازک‌ تر از پوست شماست. بنابراین، حوله، پتو، بالش یا تشکی که طبق استاندارد های شما نرم هستند، ممکن است برای نوزاد شما یکسان نباشد. نکته ی دیگری که باید بدانید این است که در شش ماه اول، پوست کودک به طور کامل رشد نمی ‌کند و ممکن است یک تا دو سال طول بکشد تا پوست به طور کامل شکل بگیرد. این امر باعث می ‌شود فقط محصولاتی را انتخاب کنید که به آرامی پوست حساس کودک را تغذیه می ‌کنند.
  3. علاوه بر این لازم است که از مواد خام مختلف، سموم و سایر اجزای مضری که ممکن است نا آگاهانه به تخت کودک شما راه یافته باشند، کاملا آگاه باشید. ما در مورد همه ی آن اسباب‌ بازی‌ های پر جنب و جوشی صحبت می ‌کنیم که کودک شما با آن‌ ها بازی می ‌کند یا در دهانش می ‌گذارد. این محصولات دارای رنگ‌ های زنده و طرح‌ های دل پذیر هستند، اما خرده ‌فروشانی که آن ها را می ‌فروشند اغلب نگران آن چه در تولید این محصولات می ‌روند، نیستند. آن ها به کیفیت مواد استفاده شده یا راحتی محصول به کودک توجه نمی ‌کنند. از این رو، همیشه باید قبل از خرید تحقیق کنید و بررسی های محصول را بررسی کنید.

ما این مقاله را به کاهش فشار و کاهش سردرگمی والدین در مراقبت از کودک خود اختصاص داده ایم. ما این محصولات را تولید و فهرست بندی کرده ایم تا به جستجوی بی پایان شما برای لوازم جانبی مناسب کودک پایان دهیم. آن ها برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت گران بهای خود ساخته شده اند تا بتوانید آن را صرف ایجاد خاطرات زیبا با کودک خود کنید. این را با سایر والدین جدید یا والدین آینده به اشتراک بگذارید تا به آن ها کمک کنید محصولات مراقبت از کودک مناسب را برای کودک خود انتخاب کنند و سفر مراقبت از کودک خود را هموار تر کنند.

لوازم نوزاد و کودک

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی لوازم نوزاد و کودک

در این مقاله داروبیار سعی کردیم درباره‌ ی لوازم نوزاد و کودک  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد لوازم نوزاد و کودک  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که والدین جوانی که در انتظار اولین فرزندشان هستند، انواع احساسات را تجربه می کنند. چه شادی و سرخوشی از استقبال از یک زندگی جدید باشد و چه فشار و سردرگمی ناشی از مسئولیت اضافی. علاوه بر این، فرزند پروری چیزی است که شخص به صورت تجربی یاد می ‌گیرد و هیچ راه درستی برای انجام آن وجود ندارد. از این رو، والدین جدید با اطلاعات، محصولات و توصیه هایی که اغلب در نهایت متناقض هستند، بمباران می ‌شوند. در چنین شرایطی طبیعی است که احساس کنند از دست رفته اند. امروز، نکاتی را که باید هنگام خرید لوازم کودک برای کودک خود در نظر داشته باشید، در این مقاله ذکر کردیم.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی لوازم نوزاد و کودک  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست