مشخصات شربت ارژیتال هلث اید

برای این که خرید درست و مطمئنی داشته باشید باید نسبت به چیزی که می خرید آگاهی داشته باشید، این آگاهی با علم بر مشخصات محصول ایجاد می شود، از این رو شما عزیزان باید همه مشخصات کلی و جزئی شربت ارژیتال هلث اید را بدانید تا هنگام خرید نمونه های تقلبی را به اسم این شربت به شما نفروشند، به همین خاطر اکنون این جا هستیم تا به شما مشخصات این شربت را بشناسانیم.

اولین سوالی که در رابطه با شربت ارژیتال هلث اید برای شما ایجاد می شود این است که شربت ارژیتال هلث اید حاوی چه موادی است؟ قطعا مواد تشکیل دهنده این شربت فوق العاده است و به صورت یک مکمل عمل می کند زیرا دارای انواع ویتامین های مورد نیاز بدن است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، پس اگر مشتاق فهمیدن مشخصات بیش تری از این شربت هستید لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

شربت ارژیتال هلث اید و ویتامین های مفید بدن

ویتامین هایی که در ساخت شربت ارژیتال هلث اید استفاده شده همگی برای بدن مفید و ضروری هستند از ویتامین های این شربت می توان به D,  A, B6, B12, C, K, Ca,  زینک و روی اشاره کرد که همگی موجب رشد بهتر و تقویت می شود. حال ممکن است بپرسید که شربت ارژیتال هلث اید کمک به چه ارگانی از بدن می کند؟

ما به شما خواهیم گفت که این ویتامین ها با تاثیر بر سیستم ایمنی، آن را قوی تر می کنند و باعث می شوند که بدن در برابر بیماری ها مبارزه کند و پیروز شود اما ارگان دیگری, از بدن که تحت تاثیر شربت ارژیتال هلث اید است هورمون های رشد می باشند، که با تاثیر پذیری از مواد این شربت رشد بهتر و سریع تری را در بدن ایجاد می کنند.

پس همان طور که به نظر می رسد این شربت بسیار مفید و پر کاربرد است و برای همه سنین هم مناسب می باشد. هر چند باید در استفاده از آن زیاده روی نکرد زیرا خطرناک خواهد بود.

 

شربت ارژیتال هلث اید به چه صورت در بازار ارائه می شود؟

شربت ارژیتال هلث اید هم مانند دیگر شربت های موجود در بازار در داروخانه ها به فروش می رسد که برای خرید می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین مراجعه نمایید، شربت ارژیتال هلث اید به دو صورت زیر بسته بندی شده و به فروش می رسد:

  •          در قوطی های شیشه ای
  •          در قوطی های پلاستیکی

که هر کدام از این دو را به صورت پلمپ و درون کارتن بسته بندی می نمایند، بر روی جعبه یا همان کارتن شربت نام و مشخصات محصول ثبت شده است به اندازه های 100 و 150 میلی لیتر وجود دارند.

درون جعبه یک بروشور قرار داده شده است که در آن مدت استفاده و محل نگهداری و فواید و مواد درون آن و هم چنین سنین قابل استفاده ذکر شده است تا شما عزیزان به راحتی و با اطمینان کامل از آن استفاده نمایید البته که تحت نظر پزشک بهتر است.