مشخصات کپسول بیوتی هلث

هنگام خرید کپسول بیوتی هلث بسیار مهم است که در مورد مشخصات آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید خریدی امن و مطمئن داشته باشید. زمانی که می گوییم امن و مطمئن منظور این است که کپسول بیوتی هلث ایداصل را بشناسید و نمونه های اصلی را از تقلبی تشخیص دهید.

بنابراین سوالی که ممکن است برای شما در این زمینه ایجاد شود این است که مشخصات ظاهری کپسول بیوتی هلث به چه صورت است؟ برای یافتن پاسخ چنین سوالی باید به مطالعه و تحقیق بپردازید اما ما سعی نموده ایم که در قالب این مطلب کلیه اطلاعات لازم را در مورد کپسول بیوتی هلث به شما عزیزان بدهیم.

زیرا این کپسول پرفایده با جان مردم سر و کار دارد بنابراین باید به طور تخصصی به مشخصات آن پرداخت تا بتوان سلامتی بدن را تامین نمود. پس پس از شما عزیزان می خواهیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

آیا کپسول بیوتی هلث در ورقه های آلومینیومی است؟

زمانی که اسم کپسول می آید همه ذهن شان به سمت ورقه های آلومینیومی می رود که درون آن ها کپسول هایی به صورت پلمپ وجود دارد که افراد هنگام استفاده باید این ورقه های آلومینیومی را با اندکی فشار باز کنند.

البته که بخش زیادی از کپسول های بیوتی پلاس را درون همین ورقه های آلومینیومی جاسازی نموده و در بازار عرضه می ‌کنند. اما برخی هم این سوال را می پرسند که آیا کپسول بیوتی هلث در قوطی های پلاستیکی می باشد؟

به همین منظور باید گفت که برخی شرکت ها کپسول های بیوتی هلث را درون قوطی های پلاستیکی ریخته و درب آن را پلمپ می کنند در این صورت مصرف کننده برای هر بار استفاده باید درب قوطی را باز کند و کپسول را بیرون آورد. در هر صورت بسته بندی کپسول های بیوتی هلث به صورتی است که بتوان به راحتی آن را باز نمود اما بهتر است که در دسترس کودکان قرار نگیرد.

 

شکل ظاهری کپسول بیوتی هلث به چه صورت است؟

کپسول های بیوتی هلث را مانند دیگر کپسول ها به شکل بیضی باریک و کوچک درست می کنند که عبور آن از گلو راحت باشد و هم چنین جذب آن به سرعت انجام شود. اگر به دقت به کپسول های بیوتی هلث نگاه کنید متوجه می شوید که یک خط در وسط کپسول کشیده شده است.

این کار برای افرادی است که می خواهند کپسول را دو نیم کنند و به صورت مجزا میل نمایند. سوال دیگری که در رابطه با شکل ظاهری کپسول های بیوتی هلث ایجاد می شود این است که کپسول بیوتی هلث به چه رنگ است؟ همان طور که می دانید ساخت رنگ کپسول های موجود در بازار به دو شکل زیر است:

  • کپسول های دو رنگ
  • کپسول های تک رنگ

که اکثراً کپسول های بیوتی هلث به صورت تک رنگ می باشند و رنگ آن ها به صورت گچی یا همان سفید است پس تشخیص کپسول بیوتی هلث اید بسیار آسان است و می توان با توجه به مشخصات ظاهری اصل آن را تشخیص داد.