معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)
معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)

 

برقراری رابطه جنسی یکی از بخش‌های مهم زندگی زناشویی است. کیفیت رابطه جنسی به دو طرف بستگی دارد و به هر میزان که زن و مرد از ساختار بدنی خود آگاه باشند به همان میزان می‌توانند کیفیت رابطه خود را افزایش دهند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با داروبیار همراه باشید

در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود که مردان به هنگام رابطه جنسی از قوای جسمانی مناسب برخوردار نیستند و در حین رابطه با مشکلات مختلفی از جمله زود انزالی، کاهش میل جنسی و سایر موارد مواجه می‌شوند. برای برطرف کردن مشکلات مربوط به رابطه جنسی باید عوامل بیرونی و درونی را در نظر گرفت و با تنظیم یک زندگی سالم کیفیت رابطه جنسی را نیز افزایش داد.

 

علت کاهش میل جنسی مردان

گاهی اوقات ممکن است میل جنسی افراد نسبت به برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند، این موضوع ممکن است هر چند وقت یکبار پیش بیاید و همچنین در سنین مختلف نیز میزان میل جنسی مردان متفاوت است. بنابراین با در نظر گرفتن این شرایط کاهش میل جنسی گاهی اوقات طبیعی و نرمال است، اما در بیشتر موارد غیر طبیعی و ناشی از عوامل درونی و محیطی است.

در ادامه به برخی از مواردی که در کاهش میل جنسی مردان نقش دارند اشاره خواهیم کرد.

معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)
معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)

۱- تستوسترون

تستوسترون یک هورمون مردانه است که در مردان در بیضه تولید می‌شود و منبع اصلی تحریک تولید اسپرم است. بنابراین کاهش میزان تستوسترون در کاهش میل جنسی نیز نقش دارد. البته در طی روند پیری کاهش مقدار تستوسترون در مردان یک امر طبیعی است.

بیشتر بخوانید:  کنترل آلرژی های فصل بهار و تابستان

۲- افسردگی

افسردگی یکی از عواملی است که می‌تواند موجب کاهش میل جنسی مردان شود چرا که در دوره افسردگی علاقه افراد به انجام کارهایی که قبلاً از آن‌ها لذت می‌بردند کاهش پیدا می‌کند. و به طور کلی این بیماری روحی جنبه‌های مختلفی از زندگی را درگیر می‌کند.

۳- مصرف انواع داروها

گاهی اوقات مصرف برخی از داروها میزان تستوسترون را کاهش می‌دهند و مانع نعوظ و انزال در مردان می‌شوند. به عنوان مثال مصرف داروهای سرطان و یا فرایند شیمی درمانی و همچنین مصرف برخی مسکن‌ها مثل مورفین در کاهش تستوسترون نقش دارند.

۴- بیماری‌های مزمن

زمانی که در بدن به دلیل برخی از بیماری‌ها احساس درد کنید و عملکرد بخش‌هایی از بدن مختل شود در نتیجه تمایل شما به برقراری رابطه جنسی نیز کاهش پیدا می‌کند.

عملکرد و تأثیرگذاری قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی مردان

گاهی اوقات برخی از افراد برای برطرف کردن کمبود میل جنسی به استفاده از قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی مردان روی می‌آورند.

قرص‌ها و مکمل‌های تقویت کننده میل جنسی از ویتامین‌ها و مواد معدنی تشکیل می‌شوند که سطح تستوسترون را در مردان افزایش می‌دهند و میزان تأثیرگذاری این قرص‌ها بستگی به کیفیت و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن‌ها دارد.

معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)
معرفی ۱۰ مدل از بهترین قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی آقایان (افزایش میل جنسی)

۱۰ مدل از بهترین قرص‌های افزایش میل جنسی

قرص‌های معرفی شده در ادامه جزو قرص‌های پرطرفدار و با کیفیت بالا در رابطه با افزایش میل جنسی هستند.

۱– قرص من شاری، این قرص یکی از مکمل‌های مورد استفاده برای آقایان است که حاوی ژل رویال می‌باشد. این قرص علاوه بر افزایش میل جنسی قدرت باروری را نیز افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید:  بهترین درمان آسم

۲– کپسول تستو، این کپسول حاوی موادی است که استرس را کاهش می‌دهد و همین موضوع سبب افزایش میل جنسی مردان می‌شود. از این کپسول برای تقویت اعضلات نیز استفاده می‌شود.

۳– کپسول ایکس اید گلدن لایف، این کپسول در برطرف کردن برخی مشکلات جنسی از جمله مشکلات مربوط به نعوظ موثر است. روشن است که با برطرف شدن اختلالات جنسی میل جنسی نیز افزایش پیدا می‌کند.

۴- قرص VigRX Plus

این قرص به طور کلی عملکرد مردان را تقویت می‌کند و حاوی مواد گیاهی از جمله جینسینگ قرمز است که میل جنسی را افزایش می‌دهد.

۵- قرص semenex

فرمولاسیون این قرص تا حدودی با سایر قرص‌های تقویت کننده قوای جسمی مردان متفاوت است و سبب افزایش مقدار مایع منی در بدن مردان می‌شود.

۶– کپسول ماکاویت ام یوروویتال، این کپسول نیز به علت دارا بودن مواد گیاهی و ویتامین‌های مختلف اختلالات جنسی را برطرف کرده و میل جنسی را افزایش می‌دهد.

۷- داروی لاوویگ، یکی دیگر از موادی است که قدرت فیزیکی مردان را برای انجام رابطه جنسی افزایش می‌دهد.

۸– کپسول اورامین ام دوون فارم، این کپسول به علت داشتن مواد معدنی و ویتامین سبب افزایش ترشح هورمون مردانه تستوسترون می‌شود.

۹- قرص Extenze، اثرگذاری این قرص برای افزایش میل جنسی بسیار سریع است به همین علت توصیه می‌شود که چند ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی از این قرص استفاده شود.

۱۰- قرص پروسالوشن پلاس، این قرص انزال زودرس را برطرف می‌کند و از طرفی سبب افزایش میل جنسی نیز می‌شود.

بیشتر بخوانید:  همین حالا با ۵ بیماری کمبود ویتامین سی مهم آشنا شوید