موارد مصرف کپسول مفاصل پیاسیدین

شاید تا به حال از پدربزرگ ها و یا مادربزرگ ها نام کپسول پیاسیدین را شنیده باشید اما ندانید که این کپسول دقیقا برای چیست و یا این که این سوال برای شما پیش بیاید که در چه مواردی می توان از کپسول مفاصل پیاسیدین استفاده کرد؟

امروز ما این جا هستیم تا به شما کپسول مفاصل پیاسیدین را معرفی کرده و موارد مصرف آن را به طور کامل خدمت تان توضیح دهیم پس لطفاً به ادامه مطلب توجه نمایید. همان طور که گفته شد از کپسول مفاصل پیاسیدین بیش تر پدربزرگ ‌ها و مادربزرگ ‌ها استفاده می‌ کنند در واقع به خاطر این که استخوان ها و مفاصل و غضروف های آن ها نسبت به قبل ضعیف شده است و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد.

از این رو اگر به پزشک مراجعه کنند پزشک معالج برای آنها مصرف کپسول پیاسیدین در دوره مشخص را تعیین می کند که اگر به صورت مرتب و منظم مصرف شود تاثیرات مثبت آن نمایان خواهد شد به همین منظور برای اطلاعات بیش تر در مورد این کپسول و موارد مصرف آن بندهای بعدی را مطالعه نمایید.

 

آیا مصرف کپسول مفاصل تپیاسیدین در حالت معمول بدن مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت این کپسول برای کاهش درد های استخوانی مثل درد دیسک کمر ساخته شده و قابلیت آرام نمودن و درمان آن را دارد اما افرادی که دچار هیچ مشکلی نیستند لازم نیست از این کپسول استفاده کنند.

زیرا ممکن است برای حالت معمول بدن خطرناک باشد حال ممکن است پزشکی تشخیص دهد که برای پیشگیری از عارضه های استخوانی مفاصل و غضروفی بهتر است از این کپسول استفاده شود که در این صورت دیگر تشخیص پزشک است و نیازی به حذف آن نیست.

اکنون اگر بخوانیم موارد استفاده کپسول مفاصل پیاسیدین برای درد را نام ببریم به موارد زیر اشاره می کنیم:

  •          کپسول مفاصل پیاسیدین برای درد دیسک کمر
  •          استفاده از این کپسول برای تسکین دردهای آرتروز گردن
  •          کاهش درد های زانو
  •          دردهای از بین رفتن و نازک شدن غضروف ها
  •          کاهش دردهای استخوانی
  •          و مواردی از این قبیل…

پس همان طور که به نظر می‌ رسد موارد استفاده از کپسول مفاصل پیاسیدین بسیار گسترده می باشد.

 

در هنگام بروز چه علائمی باید از کپسول مفاصل پیاسیدین استفاده کرد؟

اگر خدای نکرده هنگام انجام کارهای روزانه خود دچار استخوان درد شدید می شوید و یا اینکه گاهی اوقات دچار کمردرد و یا گردن درد شدید می شوید و یا حتی هنگام بالا رفتن از پله ها زانوهای شما احساس درد شدیدی می کنند به نظر می‌رسد که باید به پزشک مراجعه نمایید تا در این صورت برای شما کپسول مفاصل پیاسیدین تجویز نموده تا در دوره مشخص استفاده نمایید و از این درد ها رهایی یابید.

گروه خانم های باردار دردهای استخوانی می شوند در چنین مواقعی سوال پیش می آید که آیا مصرف کپسول مفاصل پیاسیدین در دوران بارداری مناسب است در پاسخ به این سوال باید گفت که پزشک شما تشخیص می دهد که آیا مناسب است یا خیر اما تحقیقات انجام گرفته مصرف کپسول پیاسیدین را برای خانمهای باردار توصیه نکرده است.