در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: مچ بند
تولید کننده: Paksaman
فروشنده: داروبیار
43,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک, این اورتز در موارد ذیل کاربرد دارد: 1- جهت حمایت از ناحیه مچ دست است. 2- در حین انجام حرکات تکراری که احتمال آسیب مچ دست وجود دارد. ۳ - در حین انجام تمرینات ورزشی و یا در حین مسابقات ورزشی نظیر تنی...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک
نقد و بررسی

Paksaman Elastic Simple Wrist Support مچ بندالاستیک, این اورتز در موارد ذیل کاربرد دارد: 1- جهت حمایت از ناحیه مچ دست است. 2- در حین انجام حرکات تکراری که احتمال آسیب مچ دست وجود دارد. ۳ - در حین انجام تمرینات ورزشی و یا در حین مسابقات ورزشی نظیر تنیس، والیبال، بسکتبال و غیره می باشد. ۴- جهت کنترل و کاهش درد ناحیه مچ دست می باشد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

توضیحات:

تنگی کانال مچی، عارضه شایع و ناراحت کننده ای می باشد، که در ناحیه مچ دست اتفاق می افتد. برای آشنایی با این عارضه بهتر است ابتدا کمی به آناتومی مچ دست بپردازیم.
مفصل مچ دست از هشت استخوان کوچک تشکیل یافته است که بستر مقعر شکلی را ایجاد می نماید، یک رباط عرضی، دو سر این فضای فرو رفته را به یکدیگر وصل نموده و آن را به یک معبر تنگ و باریک تبدیل می نماید و از این معبر تنگ، ده عنصر تشریحی شامل تاندون های عضلات خم کننده انگشتان و عصب مدیان عبور می کند. مجاورت تنگاتنگ این عناصر با یکدیگر در یک فضای محدود موجب حساسیت خاص این ناحیه شده است به همین دلیل مواردی نظیر التهاب تاندون ها، ورم ها (که در زنان حامله بسیار شایع است) و شکستگی همراه با جابجایی اندک استخوان های کوچک مچ، باعث تنگ تر شدن این فضا و ایجاد فشار بر روی عصب مدیان می گردد. فشار برروی عصب مدیان به هر دلیلی که باشد منجر به بی حسی (Numbness)، درد (pain)، و گزگز (tingling) برروی سه انگشت اول دست (شست،نشانه و میانی) می گردد، چنانچه ضایعه شدید تر شود حتی می تواند باعث فلج نیز بشود.
تاندون ها و عضلاتی که از ناحیهٴ مچ دست عبور نموده و خود را به انگشتان می رساند، امکان کلیه حرکات قدرتی، ظریف و ترکیبی را در انگشتان، مفصل مچ باعث می گردند، منتها خود مفصل مچ از حمایت عضلانی چندانی برخوردار نیست و در حین انجام حرکات قدرتی یا کششی می تواند در معرض آسیبی که منجر به درد گردد، قرار گیرد.
لذا در موارد انجام حرکاتی که نیاز به استفاده قدرتی از مچ دست می باشد، در حرکات تکراری و یکنواخت و در انجام بعضی از تمرینات ورزش و یا در مسابقات، لازم است که از یک مچ بند حمایت کننده مچ دست استفاده نمائیم.
 

این اورتز در موارد ذیل کاربرد دارد:

1- جهت حمایت از ناحیه مچ دست است.
2- در حین انجام حرکات تکراری که احتمال آسیب مچ دست وجود دارد.
۳ - در حین انجام تمرینات ورزشی و یا در حین مسابقات ورزشی نظیر تنیس، والیبال، بسکتبال و غیره می باشد.
۴- جهت کنترل و کاهش درد ناحیه مچ دست می باشد.

 

توجه:

- امکان استفاده طولانی از آن بدون بروز عوارض و ضایعات پوستی می باشد.
- شستشو با آب سرد انجام شود و از چنگ زدن و فشردن آن هنگام آبکشی خود داری نمایید .


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها