در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

لیدی میل فاسکا مخصوص خانم های باردار و شیرده 400 گرمی FASSKA LADYMIL For Pregnant & Lactating Mothers 400 g

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: غنی شده
تولید کننده: Behdashtkar , Fasska
طعم:
وانیل توت فرنگی موز کاکائویی
فروشنده: داروبیار
87,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

لیدی میل فاسکا یک مکمل غذایی منحصربه فرد است که برای خانم‌های باردار و مادران شیرده طراحی شده است. لیدی میل شامل تمامی مواد مغذی حیاتی مانند پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی با تاکید ویژه بر روی کلسیم، آهن، روی و فولیک اسید است. لیدی میل دارای 4 ط...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
لیدی میل فاسکا مخصوص خانم های باردار و شیرده 400 گرمی FASSKA LADYMIL For Pregnant & Lactating Mothers 400 g
نقد و بررسی

لیدی میل فاسکا یک مکمل غذایی منحصربه فرد است که برای خانم‌های باردار و مادران شیرده طراحی شده است. لیدی میل شامل تمامی مواد مغذی حیاتی مانند پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی با تاکید ویژه بر روی کلسیم، آهن، روی و فولیک اسید است. لیدی میل دارای 4 طعم توت‌فرنگی، وانیلی، موزی و کاکائویی است. هم چنین از پودر لیدی میل برای بدنسازی و چاقی نیز مصرف می شود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

پودر لیدی میل

مـکمـل غـذایی بـر پـایـه شـیـر بـرای خانم های بـاردار و مـادران شیرده

دوره بارداری و شیــردهی از مهمترین و حیاتی ترین دوران زندگی مادران می باشد و بخشی از این اهمیت حیاتی در راستای تامین تغذیه متنـاسب و دقیق با نـیازهای این دوران اسـت. چنـانکه می دانـیم نیـازهای تـغـذیه ای مـادران در دوران بارداری و شـیر دهی به شکل واضـحی تغییر می یابد. به طوری که نـیاز بدن به بسیاری از درشت مغذی ها و ریز مغـذی ها، در حد قـابل توجهی افزایش می یابد. این نیاز اضافی به مواد غذایی، به دلیـل رشد و نمو جنین یا کـودک و افزایش متابولیسم مادران بـوده که در صورت عدم تامین کامل، می تواند خسارات جبران ناپذیری را متوجه هم مادر و هم کـودک نمـاید و بعضی از تاثیرات منفی این صـدمات تا سال ها در زندگی فرد باقی خواهند ماند.

با اینکه این افزایش نیاز می تواند توسط خود مادر از مواد غذایی تامین گردد، اما به دلیل مشکلات گوارشی این دوران، سختی محاسبات تغذیه ای دقیق و نیز محدودیت های هزینه ای، این پوشش معمولاً صورت نمی گیرد و نیاز به یک بسته غذایی کامل که به راحتی در دسترس باشد و هزینه مناسبی داشته و ضمانت غذایی کافی ایجاد کند، به وضوح احساس می شود. این بسته بهتر است طبیعی بوده و بر پایه پروتئین شیر تامین گردد که ارزش بیولوژیک بالایی دارد. ليدي ميل بسته غذایی کامل است که با پوشش استانداردهای علمی، ملی و بین المللی، به طور بسیار مطلوب نیازهای تغذیه ای را برای مادران شیرده و باردار تامین می کند، ضمن اینکه پذیرش آسانی نیز دارد و بسیاری از کمبود ها و اختلالات تغذیه ای در بدن مادر و جنین را جبران می کند. 

مشخصات لیدی میل

 • ليدي ميل باعث جلـوگیری از چـاقي در دوران بـارداري می شـود. اغلب مادران براي اطمينان از تامين نياز هاي خود و نوزاد به ميزان بیش از حد نياز از مواد غذايي استفاده مي كنند، اين كار باعث چاقي مي شود و مشكلات زيادي را براي مادر در پي دارد. مقادير ضروري از مواد مختلف مورد نياز، در ليدي ميل كاملا مطابق با افزايش نيازها در طول بارداري و شيردهي تنظيم گرديده است، به طوري كه مادر مي تواند با اطمينان از تامين تمامي نيازها، تنها ليدي ميل را به جيره غذايي پيش از بارداري خود اضافه كند. اين كار از بروز چاقي و همچنين كمبودهاي غذايي و صدمات جبران ناپذير مادر و كودك جلوگيري مي نمايد.
 • ليدي ميل با فراهم سازي آهن به میزان روزانه 23/4 ميلي گرم، توانسته نياز به آهن را به طور کامل برآورده سازد، طبق اعلام سازمان بهداشت جهاني، فقـر آهن شايع ترين كمبود تغـذيه اي در جـهان است. به دليل افزايش گلبول سازي جهت رشد جنين نياز روزانه به آهن در بارداري افزايش مي يابد.  ليدي ميل تنها مكملي است كه براي بهبود يبوست از اينولين (كه نوعي پری بيوتيك نيز مي باشد) براي حل اين مشكل بهره برده است. يبوست عارضه اي شايع در خانم هاي باردار است.
 • ليدي ميل با دارا بودن مقادير مناسب ويتامين B6 باعث پيشگيري و درمان تهوع شايع بارداري مي شود.
 • ليدي ميل با دارا بودن اسيد فوليك در تركيبات خود، باعث كاهش چشمگير در وقوع نقص لوله عصبي نوزاد (NTD) و پيشـگيري از عوارض مهـمي مانند زايمـان زودرس و تـولد نوزاد كـم وزن (LBW) مي شود.
 • ليدي ميل را نمي توان صرفا يك مكمل غذايي در چند رده محدود تغذيه اي دانست ( امروزه مكمل هاي بارداري و شيردهي موجود در بازار، تنها شامل برخي ويتامين ها و بعضي از مواد معدني هستند در حاليكه لیدی میل حاوی کلیه ويتامين ها و مواد معدني، انرژي و پروتئين مورد نياز بدن مي باشد.)
 • ليدي ميل بسته غذايي كاملا طبيعي بر پایه شیر گاو است كه اين ويژگي در سایر مكمل ها که معمولا مصنوعي و سنتتيك هستند کمتر دیده می شود.
 • ليدي ميل شامل مواد نيمه ضروري كولين، تورين و اينوزيتول مي باشد كه در تكامل سيستم عصبي و انتقال ريز مغذي ها به داخل سلول نقش كليدي دارند.
 • ليدي ميل با توجه به احـترام شركت فاسکا به سليقه هاي متفاوت، در چهار طعم دلپذير موز، كاكائو، توت فرنگي و وانيل تهيه و عرضه مي گردد.
 • ليدي ميل با دارا بـودن اسيـد هاي چرب ضروری امگا 3 و امگا6 (كه از پيـش سـازهاي DHA  و AA مي باشند) عـلاوه بر خـواص شناخته شده خـود باعث قابلـيت توليـد اسـید آراشـیدونیـک و اسيد دوكوزاهگزانوئيك و ايكوزاپنتانوئيك در بدن مادر می شـود كه براي رشد جنـين مفيـد مي باشند. نسبت 6/6 براي امگا 6 به امگا 3 جهت رشد بهينه ارگان های كودك شيرخوار يا جنين بسيار مهم است، امروزه منابع علمي بر رعایت اين نسبت در تغذيه مادر تأكيد جدی دارند.
 • لیدی میل شامل AAو DHA جهت تکامل سیستم بینایی و توسعه شبکه عصبی جنین و نیز حفظ عملکرد بهینه سیستم عصبی مادر می باشد.
 • ليدي ميل به گونه اي طـراحي شده اسـت كه در فرايند توليـد و آماده سـازي، تنها يك بار تحت روند حرارت دهی قرار گیرد كه اين مسئله باعث حفظ كيفيت پروتئين ها، ويتامين ها و ساير مواد ضروري در بالاترين سطح ارزش بيولوژيك شده است. این محصول فاقد گلوتن می باشد، لذا بیماران سلـیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.
 • توصیه می شود که مصرف لیدی میل چند ماه پیش از بارداری آغاز شود تا ذخایر مورد نیاز بدن از نظر مواد مغذی ضروری در زمان شروع بارداری تأمین شده باشد.
 • بدلیل افزودن وی پروتئین مایع در فرآیند تولید لیدی میل ، این محصول
 • دارای وی پروتئین بیشتری نسبت به شیر معمولی است که باعث افزایش ارزش بیولوژیک پروتئین ها شده و هضم آن آسان است.
 • شركت فاسکا بلژيك به دليل توليد مستقيم وي پروتئين و حتي فروش آن به ساير شركت هاي  مرتبط در سرتاسر اروپا، همواره از تازه ترين و با كيفيت ترين وي پروتئين ها به شكل مايع در محصولات خود بهره برده است.
 • ليدي ميل دارو نیست بلکه یک مکمل غذایی است و به همين دليل به شكل پودر تغذيه اي (و نه قرص) همانند مواد غذايي، در دسترس مي باشد.
 • ليدي ميل تامين كامل مازاد نيازهای تغذيه ای مادر (مطابق DRI ) در دوران شيردهي و بارداری نسبت به قبل از بارداری در زمينه انرژی، پروتئين، كربوهيدرات، چربي، مواد معدنی، ويـتامين ها و مواد نيمه ضـروری نظير كولـين، تورين و اينوزيتول را پوشش می دهد.  (لازم به توضـيح است مكمـل های نسبي كه فـقط مـواردی همچون مواد معدنی يا بعضي ويتامين ها و يا حتي در بهترين شرايط مخلوطي از ويتامين ها و مواد معدنی و مثلا مقداری اسید چرب ضروری را تاميـن مي كنند، نمي توانند تمامي نياز های ضروری مادر را تامين كرده و معمولا رويكردی تجاری دارند).
 • این محصول دارای گواهینامه حلال می باشد.
 • ليدي ميل مکملی ویژه است که تضمين کننده مرغوبيت و كيفيت آن، برخورداری از پوشش استاندارد غذايي مدرن، نظير ISO 22000 و گواهینامه HACCP می باشد.

مزایای پودر ladymil

 • پیشگیری از کم خونی مادر و جنین در دوران بارداری و پس از آن
 • شرکت در روند تکامل اسکلت استخوانی جنین و نوزاد
 • کمک به تکامل سیستم اعصاب مرکزی جنین و نوزاد
 • پیشگیری از کرتینیسم، عقب ماندگی ذهنی و کوتولگی
 • کاهش احتمال اضطراب و افسردگی مادر پس از زایمان
 • جلوگیری از پدیدۀ کم وزنی نوزاد هنگام تولد (L.B.W)
 • تسهیل روند پیدایش جـوانه های دنـدانی جنین
 • پیشگیری از یبوست دوران بارداری مادران
 • غنی سازی و افزایش کمی و کیفی شیر مادر
 • جلوگیری از پدیدۀ نرمی استخوان نوزاد
 • تأثیرگذار در توسعۀ شبکیۀ چشم نوزاد
 • پیشگیری نقایص مغزی و نخاعی نوزاد
 • پیشگیری از زایمان های زودرس
 • جـلوگیـری از پـوکی استخوان مادر

خرید اینترنتی پودر لیدی میل

با توجه به اینکه امروزه خرید حضوری از رونق افتاده، بسیاری از افراد به خرید اینترنتی پودر لیدی میل روی آورده اند. اما این سوال پیش می آید که پودر لیدی میل کدام داروخانه دارد. داروخانه آنلاین داروبیار این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار داده است.

لیدی میل برای بدنسازی

علاوه بر اینکه از این پودر برای مادران شیرده و باردار استفاده می شود، ورزشکاران زیادی برای بدنسازی نیز مصرف می کنند. برخی از پودر لیدی میل برای چاقی استفاده می کنند. همان طور که گفته شد، این پودر مزایای زیادی دارد.  

نقد و بررسی پودر لیدی میل فاسبل

لیدی میل فاسبل باعث جلوگیری از چاقی در دوارن بارداری می‌شود. اغلب مادران برای اطمینان از تامین نیازهای خود و نوزاد به میزان بیش از حد نیاز از مواد غذایی استفاده می‌کنند. این کار باعث چاقی می‌شود و مشکلات زیادی را برای مادر در پی دارد. مقادیر ضروری از مواد غذایی مورد نیاز در لیدی میل کاملا مطابق با افزایش نیازها در طول بارداری و شیردهی تنظیم گردیده است. به طوری که مادر می‌تواند با اطمینان از تامین تمامی نیازها، تنها لیدی میل را به جیره غذایی پیش از بارداری خود اضافه کند. این کار از بروز چاقی و همچنین کمبودهای غذایی و صدمات جبران ناپذیر در مادر و کودک جلوگیری می‌نماید.

ضرورت مصرف مکمل لیدی میل در دوران بارداری و شیردهی

دوران بارداری از مهمترین و حیاتی ترین دوران زندگی مادران است و بخشی از این اهمیت حیاتی در راستای تامین تغذیه متناسب و دقیق با نیازهای این دوران است. نیازهای تغذیه ای مادران در دوران بارداری و شیردهی به شکل واضحی تغییر می‌کند و نیاز بدن به بسیاری از درشت مغذی‌ها و ریزمغذی‌ها در حد قابل توجهی افزایش می‌یابد. این نیاز اضافی به مواد غذایی، بدلیل رشد و نمو جنین یا کودک و افزایش متابولیسم مادران بوده که در صورت عدم تامین کامل می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را متوجه هم مادر و هم کودک نماید و بعضی از تاثیرات منفی این صدمات تا سال‌ها در زندگی فرد باقی خواهد ماند.

با اینکه این افزایش نیاز می‌تواند توسط خود مادر از مواد غذایی تامین شود، اما به دلیل مشکلات گوارشی این دوران، این پوشش معمولا صورت نمی گیرد. لیدی میل بسته غذایی کامل است و به طور بسیار مطلوبی نیازهای تغذیه ای را برای مادران شیرده و باردار تامین می‌کند. ضمن اینکه پذیرش آسانی داشته و بسیاری از کمبودها و اختلالات تغذیه ای در بدن مادر و جنین را جبران می‌کند.

ترکیبات لیدی میل برای مادران و بدنسازی

لیدی میل توانسته نیاز به آهن را به طور کامل برآورده سازد؛ زیرا به جهت رشد جنین نیاز روزانه به آهن در بارداری افزایش می‌یابد. تنها مکملی است که برای بهبود یبوست از نوعی پره بیوتیک به نام اینولین بهره برده است. زیرا عارضه یبوست در خانم‌های باردار شایع است. با دارا بودن مقادیر مناسب ویتامین B6، باعث پیشگیری و درمان تهوع شایع بارداری می‌شود. و با دارا بودن اسید فولیک در ترکیبات خود باعث کاهش چشمگیر وقوع نقص لوله عصبی نوزاد و پیشگیری از عوارض مهمی مانند زایمان زودرس و تولد نوزاد کم وزن می‌شود.

لیدی میل فاسبل بسته غذایی کاملا طبیعی بر پایه شیر گاو است که شامل مواد نیمه ضروری کولین، تورین، اینوزیتول است که در تکامل سیستم عصبی و انتقال ریزمغذی‌ها به داخل سلول نقش کلیدی دارند. لیدی میل با دارابودن اسیدهای چرب ضروری امگا3 و امگا6 (DHA/AA) برای رشد بهینه ارگان‌های کودک شیرخوار یا جنین بسیار مهم است و باعث تکامل سیستم بینایی و توسعه شبکه عصبی جنین و نیز حفظ عملکرد بهینه سیستم عصبی مادر می‌شود. این محصول دارای وی پروتئین بیشتری نسبت به شیر معمولی است که باعث افزایش ارزش بیولوژیک پروتئین‌ها شده و هضم آن آسان است. لیدی میل فاسبل دارو نیست بلکه یک مکمل غذایی است و به همین دلیل به شکل پودر تغذیه ای (و نه قرص) همانند مواد غذایی در دسترس است.


ویژگی های مکمل غذایی لیدی میل فاسبل

 • فراهم سازی آهن جهت رشد جنین و پیشگیری از کم خونی مادر
 • پیشگیری از زایمان زودرس و جلوگیری از پوکی استخوان مادر
 • کاهش احتمال اضطراب و افسردگی مادر پس از زایمان
 • کمک به تکامل سیستم اعصاب مرکزی جنین و نوزاد
 • در چهار طعم موزی، کاکائویی، توت فرنگی و وانیلی
 • فاقد گلوتن و قابل استفاده در بیماران سلیاکی
 • غنی سازی و افزایش کمی و کیفی شیر مادر
 • پیشگیری و درمان تهوع در دوران بارداری
 • تکامل اسکلت استخوانی جنین و نوزاد
 • جلوگیری از چاقی در دوران بارداری
 • درمان یبوست در دوران بارداری

ترکیبات

شیر چربی گرفته شده، ساکاروز، روغن‌های گیاهی، پودر کاکائو، مالتودکسترین، وی پروتئین، مواد معدنی، اینولین، اسید آراشیدونیک (AA)، اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA)، طعم دهنده طبیعی شکلات و وانیل، کولین بی تارترات، تورین، اینوزیتول، بتاکاروتن (پیش ساز ویتامین A)


چطور مصرف کنیم

روزانه 2 لیوان لیدی میل باید مصرف شود، مگر این که در این خصوص پزشک دستور دیگری داده باشد.

طرز تهیه: 10 پیمانه سر صاف از پودر لیدی میل را داخل یک لیوان (200 میلی لیتر) آب گرم از قبل جوشانده شده (حداکثر 45 درجه سانتیگراد) ریخته و خوب بهم بزنید.

هر پیمانه حاوی 4.5 گرم پودر است.

روزانه 2 لیوان یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

توصیه می‌شود که مصرف لیدی میل چند ماه پیش از بارداری آغاز شود تا ذخایر مورد نیاز بدن از نظر مواد غذایی مورد نیاز ضروری در زمان شروع بارداری تامین شده باشد.


لطفا دقت کنید

بهترین زمان مصرف تا قبل از تاریخ درج شده در زیر قوطی است.

محتویات قوطی بازشده حداکثر تا 4 هفته قابل مصرف است.

لیدی میل آماده را ظرف مدت یک ساعت مصرف نمایید.

در قوطی را بعد از هر بار مصرف محکم ببندید.

بعد از هربار مصرف باقیمانده را دور بریزید.

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

در یخچال نگهداری نشود.

                                                                   

 


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها