در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

پودر اسمارت چویس اف اس ام پی پدیاشور ابوت برای کودکان ۲ تا ۱۰ سال 400 گرمی Abbott PediaSure Smart Choice Powder FSMP For Children 2-10 Years 400 g

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: بالای ۲ سال
تولید کننده: abbot
فروشنده: داروبیار
40,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

پودر اسمارت چویس اف اس ام پی پدیاشور ابوت یک مکمل تغذیه ای مکمل و متعادل با طعم وانیل جهت مصرف خوراکی فاقد گلوتن مکمل غذایی غنی از پروتئین، کربو هیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی هر وعده 225 میلی لیتری در صورت آماده سازی صحیح، دارای 225 کیل...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
پودر اسمارت چویس اف اس ام پی پدیاشور ابوت برای کودکان ۲ تا ۱۰ سال 400 گرمی Abbott PediaSure Smart Choice Powder FSMP For Children 2-10 Years 400 g
نقد و بررسی

پودر اسمارت چویس اف اس ام پی پدیاشور ابوت یک مکمل تغذیه ای مکمل و متعادل با طعم وانیل جهت مصرف خوراکی فاقد گلوتن مکمل غذایی غنی از پروتئین، کربو هیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی هر وعده 225 میلی لیتری در صورت آماده سازی صحیح، دارای 225 کیلو کالری انرژی است. مصرف روزانه 1000 میلی لیتر از پدیاشور کامپلیت برای کودکان 2 تا 6 ساله و مصرف روزانه 1300 میلی لیتر از آن برای کودکان 7 تا 10 ساله 100% یا حتی بیشتر از مقادیر توصیه شده پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی ذکر شده در استاندارد NRC-NAS را تأمین می کند. 

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی
پودر اسمارت چویس اف اس ام پی پدیاشور ابوت
پدیاشور کامپلیت سلامت کودک شما را تضمین و تقویت می کند. ویژگی پدیاشور کامپلیت سینبیوتیک های اضافه شده به آن است. سینبیوتیک ترکیبی از پروبیوتیک ها (لاکتوباسیلوسهای مفید و بیفیدوباکتریوم) و پری بیوتیک FOS (فروکتوالیگوساکارید) می باشد. پری بیوتیک باعث رشد و تقویت پروبیوتیک ها می شود. سینبیوتیک ها با متوقف کردن رشد باکتری های مضر و بیماری زای دستگاه گوارش سیستم دفاع طبیعی بدن را تقویت می کنند. پدیاشور کامپلیت تغذیه تکمیلی متعادل را فراهم نموده و می تواند رشد مطلوب را حمایت نماید. مصرف بی رویه مکمل های غذایی می تواند باعث چاقی و اضافه وزن گردد.
مصرف روزانه 1000 میلی لیتر از پدیاشور کامپلیت برای کودکان 2 تا 6 ساله و مصرف روزانه 1300 میلی لیتر از آن برای کودکان 7 تا 10 ساله 100% یا حتی بیشتر از مقادیر توصیه شده پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی ذکر شده در استاندارد NRC-NAS را تأمین می کند. محتویات پدیاشور کامپلیت شامل : ساکارز، نشاسته ذرت هیدرولیز شده، سدیم کازئینات، روغن آفتابگردان با اولئیک بالا، روغن سویا، تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط (MCT)، مواد معدنی، پروتئین غلیظ شده آب پنیر، فروکتوالیگوساکارید، طعم مصنوعی وانیل (وانیلین، اتیل وانیلین)، ویتامین ها، ام-اینوزیتول، تورین، لاکتوباسیلوس، اسیدوفیلوس، ال-کارنیتین و بیفیدوباکتریوم
 
 • مکمل غذایی با طعم وانیل
 • جهت مصرف خوراکی
 • جهت بچه های 2 تا 10 سال
 • فاقد گلوتن
 • مکمل غذایی غنی از پروتئین، کربو هیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی
 • هر وعده 225 میلی لیتری در صورت آماده سازی صحیح، دارای 225 کیلو کالری انرژی است.

 

برای تهیه 225 میلی لیتر از فرآورده، 190 میلی لیتر آب سرد را در داخل لیوان ریخته و به آرامی 5 پیمانه سرصاف (موجود در قوطی) یا 45/7 گرم از پدیاشور کامپلیت را در حال به هم زدن به آن اضافه کنید تا کاملاً حل و یکنواخت شود. با آماده سازی صحیح، هر میلی لیتر پدیاشور کامپلیت تقریباً معادل یک کیلو کالری انرژی تولید می کند. یک قوطی 400 گرمی از پودر، تقریباً معادل 9 وعده 225 میلی لیتری را ارائه می دهد. پدیاشور کامپلیت را می توان 1 تا 3 وعده در روز استفاده نمود.

 

نقد و بررسی پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت با طعم وانیل

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت، سلامت کودک را تضمین و تقویت می کند. ویژگی این مکمل، سینبیوتیک‌های اضافه شده به آن است. سینبیوتیک ترکیبی از پروبیوتیک ها (لاکتوباسیلوس های مفید و بیفیدوباکتریوم) و پری بیوتیک FOS (فروکتو الیگوساکارید) است. پری بیوتیک باعث رشد و تقویت پروبیوتیک‌ها می‌شود. سینبیوتیک ها با متوقف کردن رشد باکتری‌های مضر و بیماری زای دستگاه گوارش سیستم دفاع طبیعی بدن را تقویت می‌کنند.

پدیاشور فاقد گلوتن است و نباید به صورت تزریقی استفاده شود. مبتلایان به گالاکتوزومیا نباید از پدیاشور استفاده کنند و مصرف آن برای کودکان زیر یک سال توصیه نمی شود.

پدیاشور تغذیه تکمیلی متعادل را فراهم نموده و می تواند رشد مطلوب را حمایت نماید. مصرف روزانه 1000 میلی لیتر از پدیاشور برای کودکان 2 تا 6 ساله و مصرف روزانه 1300 میلی لیتر از آن برای کودکان 7 تا 10 ساله 100% یا حتی بیشتر از مقادیر توصیه شده پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی ذکر شده در استاندارد NRC-NAS را تأمین می‌کند. هر وعده 225 میلی لیتری در صورت آماده سازی صحیح، دارای 225 کیلوکالری انرژی است.

مهمترین فواید این محصول

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت برای کودکانی که هر غذایی را نمی‌خورند، حاوی مواد مغذی و معدنی است که برای رشد آنها ضروری است. این مکمل کمک می‌کند تا کودک لاغر وزن طبیعی خود را به دست آورد. هنگامی که فرزند شما از یک بیماری مزمن رنج می‌برد و هر غذایی را نمی‌تواند مصرف کند، وجود PediaSure در رژیم غذایی روزانه او بسیار کمک کننده خواهد بود.

پدیاشور تا حدود زیادی کالری مورد نیاز روزانه کودک را تامین می‌کند. کالری موجود در پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت از شیر محلول و قند است به همین خاطر عطر و طعم خوبی دارد. این مکمل به طور معمول شامل 9 گرم چربی است. چربی در پدیاشور، چربی شیر است. نوشیدنی PediaSure نیز حاوی 3 گرم چربی اشباع شده در هر وعده است.

پروتئین جز مواد مغذی حیاتی است که علاوه بر تامین انرژی بدن کودک موجب عضله سازی نیز می شود. هر وعده پدیاشور شامل 7 گرم پروتئین است. همچنین شامل اسیدهای آمینه ضروری است که به رشد کودک کمک می‌کند. پدیاشور با ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی غنی شده است. مصرف آن به صورت منظم و روزانه؛ 25 درصد از کلسیم، 40 درصد ویتامین C و 20 درصد آهن مورد نیاز کودک را تامین می‌کند.


ویژگی های پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت با طعم وانیل

 • فراهم نمودن تغذیه تکمیلی متعادل
 • تضمین و تقویت سلامت کودک
 • تقویت رشدی سالم و مطلوب
 • حاوی پروبیوتیک و پری بیوتیک
 • تقویت سیستم دفاعی بدن
 • دارای طعم مطلوب وانیل
 • برای مصرف خوراکی
 • فاقد گلوتن

ترکیبات پودر مکمل غذایی پدیاشور

ساکارز، نشاسته ذرت هیدرولیز شده، سدیم کازئینات، روغن آفتابگردان با اولئیک بالا، روغن سویا، تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط (MCT)، مواد معدنی، پروتئین غلیظ شده آب پنیر، فروکتو الیگوساکارید، طعم مصنوعی وانیل (وانیلین، اتیل وانیلین)، ویتامین‌ها، ام-اینوزیتول، تائورین، لاکتوباسیلوس، اسیدوفیلوس، ال-کارنیتین و بیفیدوباکتریوم


چطور مصرف کنیم

برای آماده کردن 225 میلی لیتر از فراورده، 190 میلی لیتر آب سرد را داخل لیوان ریخته و به آرامی 5 پیمانه یا 45.7 گرم از پودر پدیاشور را در حال به هم زدن به آن اضافه کنید. تا کاملا حل و یکنواخت شود با آماده سازی صحیح هر میلی لیتر پدیاشور تقریبا معادل 1 کیلو کالری انرژی تولید می‌کند. یک قوطی 400 گرمی تقریبا 9 وعده 225 میلی لیتری را ارایه می‌دهد.

پدیاشور را می‌توان 1 تا 3 وعده در روز مصرف نمود.


لطفا دقت کنید

مکمل پدیاشور آماده شده باید بلافاصله مصرف شود در غیر این صورت آن را در ظرف سر بسته در یخچال قرار دهید و حداکثر طی 24 ساعت مصرف نمایید.

قوطی باز شده را در دمای معمولی نگهداری کنید. (دمای زیر 25 درجه سانتی گراد)

پس از باز کردن در قوطی محتویات آن را ظرف مدت 3 هفته مصرف کنید.

پودر را در جای خشک و خنک و بیرون از یخچال قرار دهید.

به تاریخ انقضای حک شده در کف قوطی توجه کنید.

در قوطی را بعد از هر بار مصرف محکم ببندید.

 

ترکیبات
عنوان مقدار نیاز روزانه
ویتامین آ
258 IU
 
ویتامین D3
32 IU
 
ویتامین E
2.3 IU
 
ویتامین K1
3.8 mcg
 
ویتامین C
10 mg
 
اسید فولیک
22 mcg
 
ویتامین B1
0.27 mg
 
ویتامین B2
1.03 mg
 
ویتامین B6
1.3 mg
 
ویتامین B12
0.30 mcg
 
نیاسین
8.4 mg
 
پنتوتنیک اسید
0.70 mg
 
بیوتین
18.2 mcg
 
کولین
30 mg
 
سدیم
46 mg
 
پتاسیم
130 mg
 
کلراید
100 mg
 
کلسیم
98 mg
 
فسفر
300 mg
 
منیزیم
98 mg
 
آهن
6.9 mg
 
روی
4.9 mg
 
منگنز
1.23 mg
 
مس
500 mcg
 
ید
47.3 mcg
 
سلنیوم
14.8 mcg
 
کروم
15 mcg
 
مولیبدن
5.0 mcg
 
کالری
100 Kcal
 
پروتئین
3.0 g
 
چربی
5.0 g
 
لینولئیک اسید
0.93 g
 
کربوهیدرات
10.7 g
 
FOS
0.36 g
 
اینوزیتول
8.0 mg
 
تائورین
7.2 mg
 
کارنیتین
1.7 mg
 
بستن 
 
 •  نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است
 •   مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی