در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

های سنس باریج 30 عددی Barij Essence Highsense 30 Tablets

شناسه محصول: DB5204
شناسه محصول: DB5204
تولید کننده: Barij Essence
فروشنده: داروبیار
38,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

قرص های سنس باریج اسانس محصولی گیاهی حاوی عصاره خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین مناسب برای بیماران اختلال نعوظ و تقویت میل جنسی است.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
های سنس باریج 30 عددی Barij Essence Highsense 30 Tablets
نقد و بررسی

قرص های سنس باریج اسانس محصولی گیاهی حاوی عصاره خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین مناسب برای بیماران اختلال نعوظ و تقویت میل جنسی است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

آثار فارماکولوژیک:

عملکرد جنسی را می­توان به 3 مرحله که نشانگر چرخه پاسخ جنسی هستند تقسیم­ بندی نمود:

1-میل جنسی (libido or sexual desire)

2-arousal که در آقایان عمل نعوظ (erectile function)  و در خانم ها lubrication را شامل می­شود.

3-release که شامل orgasm در خانم­ها و ejaculation در آقایان است.

شیوع اختلال عملکرد جنسی در آقایان و خانم ­های سنین میانسالی و پیری 25-10 درصد گزارش شده است.

داروها می­توانند یک یا چند مرحله از چرخه پاسخ جنسی را تحت تاثیر قرار دهند. مکانیزم­های دخیل در پاسخ جنسی کاملاً شناخته نشده­اند اما شواهدی از دخالت مکانیزم­های دوپامینرژیک، آدرنرژیک، موسکارینیک و سروتونرژیک وجود دارد. عموماً دوپامین رفتار جنسی را افزایش و سروتونین آن را کاهش می­دهد.

Libido تحت تاثیر هورمون­های تولید مثل و سلامت احساسی و فیزیکی هر فرد است. وجود تستوسترون برای یک sexual arousal طبیعی در آقایان و خانم ها ضروری است. کمبود تستوسترون در آقایان با impotence (ناتوانی در(erection  همراه است.

عملکرد جنسی آقایان به هماهنگ بودن مکانیزم­های نوروژنیک، هورمونی و سایکولوژیک بستگی دارد و اختلال در هرکدام از این
مکانیزم­ها می­تواند به(ED)  erectile dysfunction منجر شود. عضلات صاف و عروق خونی پنیس اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک را دریافت می­کنند و نعوظ عمدتاً یک عملکرد پاراسمپاتیک است.

در حالت flaccid، عضلات صاف در حالت انقباض هستند و از ورود جریان خون جلوگیری می­کنند. تحریک اعصاب پاراسمپاتیک که با واسطه نیتریک اکسید صورت می­گیرد، عضلات صاف آرتریول­ها در corpous cavernosa را  شل نموده و اجازه می­دهد خون به سرعت وارد پنیس شود. همزمان خروج خون وریدی از پنیس کاهش می­یابد و خون داخل corpous cavernosa به دام می­افتد و
 rigid erection اتفاق می­افتد.

اکسی­ توسین یک نوروترانسمیتر مهم در آقایان است و اثرات proerectile  قدرتمندی دارد زیرا مسیرهای عصبی تحریکی را از
erection-generating center spinal به پنیس فعال می­کند.

ED یک قسمت طبیعی از روند پیری محسوب نمی­شود. امروزه، میلیون­ها مرد جوان و پیر از ED رنج می­برند که می­تواند علت­های زیادی داشته باشد از جمله وجود مقادیر زیادی از هورمون­های سنتتیک(Xenoestrogens)  در رژیم غذایی و محیط، عدم تعادل تغذیه­ای به علت تولیدات بی­کیفیت و میزان بسیار کم تسوتسترون. حدود 25 درصد از موارد ED ناشی از داروهاست که شایع­ترین آن­ها داروهای antihypertensive و anticonvulsant هستند. در میان داروهای کاهنده فشار خون، دیورتیک­های تیازیدی و بتابلاکرها نقش بیشتری دارند در حالی که بلاک­کننده­های کانال­های کلسیمی و مهارکننده­های ACE تاثیر کمتری دارند.

شیوع ED غالباً در مبتلایان به دیابت، چاقی، بیماری های قلبی، هایپرتانسیون و بیماری­های عروق محیطی بالاتر است بطوری که ED در 75-35 درصد مردان مبتلا به دیابت رخ می­دهد. همچنین می­تواند پیامد آسیب به طناب نخاعی و جراحی یا رادیوتراپی ناحیه لگن یا پرینه باشد. کشیدن سیگار و مصرف الکل از فاکتورهای مهم در ایجاد ED هستند.

نتیجه تصویری برای Tribulus terrestris

ED شیوع زیادی داشته و تقریباً 50 % مردان سنین 40 تا 70 سال – معادل تقریباً 150 میلیون مرد در سرتاسر دنیا- را گرفتار می­کند.ED  تظاهری از یک اختلال عملکردی و/ یا ساختمانی در گردش خون آلت است. هر مرد مبتلا به اختلال نعوظ اولیه یا ثانویه که بیش از 6-3 ماه طول کشیده باشد لازم است به پزشک مراجعه نماید. اگرچه تعدیل فاکتورهای خطر شیوه زندگی می­تواند کمک­کننده باشد، در اکثر موارد بیماران نیازمند استفاده از دارو هستند تا اختلال نعوظ را بهبود بخشیده یا اصلاح نمایند. درمان مرسوم این اختلال با مهارکننده­های فسفودی­استراز-5 (PDE-5) مانند سیلدنافیل، وردنافیل، تادالافیل و آوانافیل صورت می­گیرد. علاوه بر تداخلات دارویی با نیترات­ها، مهارکننده­های پروتئاز و اریترومایسین، سایمتیدین و کتوکونازول؛ اختلال دید، سردرد، درد عضلانی، گُرگرفتگی و سبکی سر از جمله عوارض این داروها می‌باشد که مصرف آن را برای بسیاری از بیماران مشکل می­کند. همچنین بیماران مبتلا به دیابت یا آسیب­های عصبی، پاسخ ضعیفی به PDE-5 نشان داده یا نسبت به اثرات آن­ها مقاوم هستند. لذا تلاش برای تهیه داروهای جایگزین ازجمله داروهای حاوی اجزای گیاهی مانند جینسنگ و خارخسک همچنان ادامه دارد. ال-آرژنین آمینواسید نیمه­ضروری موجود در پروتئین­های رژیم غذایی است و در بدن از ال‌سیترولین تولید می­شود. در in vitro، ال-آرژینین موجب اتساع بافت ایزوله کورپوس کاورنوزا می­شود. در یک کارآزمایی بالینی دوسوکور با کنترل دارونما، بهبود نعوظ در مردان مصرف­کننده ال-آرژنین 31% و در گروه دارونما 12%  گزارش شده است. در این مطالعه هیچگونه عارضه جانبی گزارش نشد. ال-آرژنین اتساع عروق ناشی از نیتریک اکساید (NO) و عملکرد اندوتلیوم را بهبود می­بخشد.NO سیگنال فیزیولوژیک ضروری برای نعوظ است زیرا هم به عنوان نوروترانسمیتر فیبرهای عصبی غیرآدرنرژیک و غیرکولینرژیک آلت عمل می­کند و هم متسع­کننده عروق سلول­های عضلانی صاف شریان­ها ، سینوزوئیدها و ترابکولاهای آلت است. کاربردهای اصلی جینسنگ شامل کنترل متابولیسم گلوکز، عملکرد سایکوموتور و بیماری­های ریوی است.

در یک کارآزمایی بالینی چند مرکزی دوسوکور تصادفی موازی با کنترل دارونما، 119 بیمار مبتلا به اختلال نعوظ خفیف تا متوسط مورد بررسی قرار گرفتند تا روزانه 4 قرص 350  میلی­گرمی حاوی عصاره دانه جینسنگ یا دارونما را به مدت 8 هفته استفاده نمایند. تعیین اثربخشی با استفاده از شاخص بین المللی عمل نعوظ(IIEF)-15  و انزال زودرس با استفاده از ابزار تشخیصی انزال زودرس (PEDT) در هفته 4 و 8 صورت گرفت. بر اساس نتایج این بررسی؛ در هفته 8، در گروه مصرف­کننده جینسنگ، نمره هر قسمت و نمره کل(IIEF)-15 بطور قابل­توجهی از 40.95±7.05 به46.19±12.69  افزایش یافت (P<0.05)، همچنین نمره قسمت عمل نعوظ IIEF کمی افزایش یافت (از 17.17±2.57  به (18.59±5.99 (P<0.05). علاوه بر این بعد از 4 و 8 هفته نمره PEDT  از 9.14±4.57 به ترتیب به 7.97±4.4 و 7.53±4.26 بهبود یافت (P<0.05).  در مقایسه با ابتدای مطالعه؛ در پایان هفته 4 و هفته 8  شاخص های ایمنی مصرف  شامل نتایج آزمایشات هورمونی و پروفایل چربی تغییری نشان نداد. محققین نتیجه گرفتند مصرف عصاره جینسنگ همه زمینه­های عملکرد جنسی را بهبود می­بخشد و می­تواند به عنوان یک داروی جایگزین برای بهبود زندگی جنسی مردان مبتلا به اختلال عملکرد جنسی مورد استفاده قرار گیرد.

قرص”هایسنس باریج”حاوی عصاره خارخسک (Tribulus terrestris)، جینسنگ (Panax ginseng) و ال-آرژنین است که برای بهبود نعوظ کاربرد دارد.

به منظور بررسی ایمنی مصرف و اثربخشی فرآورده حاوی خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین؛ در یک کارآزمایی بالینی دوسوکور موازی با کنترل دارونما، 50 مرد سنین 50-25 سال مبتلا به اختلال نعوظ خفیف تا متوسط  بصورت تصادفی به دو گروه تقسیم شدند تا به مدت 12هفته روزی 2 بار هر بار یک عدد دارو یا دارونما را مصرف نمایند. ارزیابی اثربخشی با استفاده از IIEF پرسش­نامه رضایت از درمان اختلال نعوظ از نظر شریک جنسی (EDITS)، تستوسترون سرم، آنالیز مایع منی، ارزیابی کلی محقق (IGA) و نظر بیماران صورت گرفت. نتایج این بررسی به شرح زیر بود:

در مقایسه با گروه دریافت­کننده دارونما، در بیمارانی که فرآورده حاوی خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین را مصرف کرده بودند، نمره عملکرد نعوظ در IIEF  بطور قابل توجهی بهبود یافت. بعد از 3 ماه درمان، نمره متوسط عملکرد نعوظ در گروه دارو از 16.07(2.86) به 25.07 (4.55) و در گروه دارونما از 15.85(3.23) به 16.46(4.24) رسید. در گروه دارو نتایج 4 حوزه دیگر IIEF شامل عمل ارگاسم، میل جنسی، رضایت از ارتباط و رضایت کلی نسبت به گروه دارونما بهتر بود. همچنین در مقایسه با گروه دارونما،  برای گروه دارو تفاوت قابل­توجهی از نظر نمره متوسط EDITS بیماران و شرکای جنسی آنان وجود داشت؛ به ترتیب 82.31(20.23) در برابر 36.78(22.53) و82.75(9.8) در برابر18.50(9.44):  .(p<0.001)92% از بیماران گروه دارو و فقط 8% از بیماران گروه دارونما درخواست ادامه مصرف فرآورده اختصاص یافته به گروه خود را داشتند.

ارزیابی کلی محققین از درمان گروه دارو در بیش از 77% موارد بسیار خوب تا عالی و در 21% بیماران گروه دارونما نسبتاً خوب تا خوب بود. در مقایسه با دارونما اثر فرآورده حاوی خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین از نظر آماری قابل توجه بود (P<0.05). وقوع عوارض جانبی و درجه ­بندی تحمل درمان از نظر بیماران در هر دو گروه یکسان بود. محققین نتیجه گرفتند در بهبود عملکرد جنسی در مردان، در مقایسه با دارونما، فرآورده حاوی خارخسک، جینسنگ و ال-آرژنین به خوبی تحمل می­شود و موثرتر است و این دارو درمان مناسبی برای اختلال نعوظ بوده و ممکن است به عنوان اولین انتخاب مکمل سلامتی با حداقل دوره 3 ماهه به میزان 2 عدد در روز به کار رود

 

اجزا فرآورده:

عصاره خارخسک (Tribulus terrestris)

نتیجه تصویری برای Tribulus terrestris

 

خارخاسک (terrestris Tribulus):
خارخاسک یک گیاه علفی یک ساله است که از ساقه، میوه و برگ های آن برای افزایش قوای "ج.ن.س.ی" و افزایش حجم ادرار استفاده می شود. این گیاه حاوی ساپونین، فلاونوئیدها، الکالوئیدها، لگنین و گلیکوساکاریدها است. به طور معمول از خارخاسک برای افزایش میل "ج.ن.س.ی" در هر دو جنس، درمان ناباروری و بهبود اختلالات "ن.ع.و.ظ"  استفاده می شود.
یکی از ترکیبات اصلی گیاه خارخاسک پروتودیوسین (Protodioscin) است. این ترکیب استروئیدی مسئول خواص ویژه آن است. پروتودیوسین در بدن به دی هیدرواپی اندروستون دیون (DHEA) و در نهایت به کمک آنزیم ها به تستوسترون تبدیل می شود. DHEA سبب بهبود علاقه و رضایت "ج.ن.س.ی" می شود.  
محتوای استروئیدی گیاه خارخاسک باعث افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و بهبود باروری در مردان می شود.
همچنین این گیاه با اثر بر میزان ترشح نیتریک اکساید، جریان خون اندام "ج.ن.س.ی" را افزایش می دهد و منجر به تحریک "ج.ن.س.ی" می شود. نتیجه تصویری برای Tribulus terrestris

جینسنگ (Panax ginseng)

 

نتیجه تصویری برای Panax ginseng

جینسینگ با کاهش استرس اکسیداتیو در بافت ها و افزایش جریان خون در عضلات آلت تناسلی ممکن است علائم اختلال "ن.ع.و.ظ" را بهبود بخشد.
مطالعات نشان داده است که جینسینگ ممکن است باعث تولید اکسید نیتریک شود، ترکیبی که باعث گشادی عروق در عضلات آلت تناسلی می شود و جریان خون آن را افزایش می دهد. و می تواند به بهبود اختلال "ن.ع.و.ظ" کمک کند. 
آرامش، کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی با مصرف جینسینگ ایجاد می شود. همچنین، مصرف جینسینگ می تواند به  بهبود خلق و خو و بهبود سلامت روان کمک کند.

 

ال-آرژنین

ال-آرژنین یکی از عمده ترین ترکیبات مکمل های تقویت قوای "ج.ن.س.ی" است. این آمینواسید در بدن به نیتریک اکساید تبدیل می شود. نیتریک اکساید باعث گشادی عروق و افزایش جریان خون و بهبود وضعیت "ن.ع.و.ظ" می شود. 
مکمل آرژنین، در دوزهای بالاتر از میزان فیزیولوژیک استفاده شود می تواند اثرات مثبتی بر اختلالات "ن.ع.و.ظ" داشته باشد. به طور معمول از دوز های 5-2/5 گرم در روز استفاده می شود. دوز های پایین تر اثرات مفیدی نخواهد داشت مگر در ترکیب با سایر ترکیبات موثر در "ن.ع.و.ظ" که می توانند دوز پایین آرژنین را تقویت کنند. مصرف مکمل های خوراکی آرژنین ایمن است.

 

استاندارد شده:

براساس وجود حداقل 100 میلی‌گرم ساپونین‌تام در هر قرص

 

موارد مصرف:

درمان اختلال نعوظ

 

روش مصرف:

قرص”های­ سنس باریج” روزی 2 بار، هر بار یک عدد بعد از غذا همراه با یک لیوان آب میل می­شود. حداقل دوره درمان، 3 ماه است. امکان مصرف مقدار توصیه شده برای مدت طولانی وجود دارد اما در هر نوبت بیش از مقدار توصیه شده نباید استفاده نمود

 

عوارض جانبی:

با مقدار مصرف توصیه شده فراورده به خوبی تحمل شده، با اینحال احتمال کاهش فشار خون وجود دارد. مصرف مقادیر زیاد ال آرژنین میتواند موجب تهوع، استفراغ، سردرد، گر گرفتگی و کرختی گردد. در صورت بروز هرگونه عارضه دارویی، مصرف فرآورده را متوقف و با پزشک مشورت نمایید. تداخلات دارویی: موردی گزارش نشده است نکات قابل توصیه: فرآورده را از دید و دسترس اطفال دور نگهدارید. بلافاصله پس از مصرف در فرآوره را محکم ببندید. فرآورده دور از نور در دمای 15-30 درجه سانتیگراد نگهداری شود. از فرآورده‌های تاریخ گذشته استفاده نکنید.

 


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی