پروتئین وی فانتوم خوبه؟
پروتئین وی فانتوم خوبه؟

یکی از دغدغه های بدنسازان برای مصرف پروتئین وی، انتخاب یک مکمل مناسب و با کیفیت است. از این رو به دنبال این هستند که چه مکملی برایشان خوب است؟ ما در در این مقاله از داروخانه آنلاین داروبیار به بررسی جوانب مختلف پروتئین وی فانتوم پرداخته ایم.

درباره پروتئین وی فانتوم

همان طور که می دانید یکی از بهترین مکمل ها برای ساخت عضلات و از بین بردن چربی ها، پروتئین وی است. پروتئین وی فانتوم حاوی پروتئین وی کنسانتره است که از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و به افزایش حجم آنها کمک می کند. پودر وی پروتئین گلد فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش حجم عضلات است که شامل اسید آمینه های والین، لوسین و ایزولوسین می باشد. این محصول دارای مجموعه آنزیمی است که به هضم بهتر و سریعتر پروتئین در بدن کمک می کند. در ترکیبات این پودر وی پروتئین کنسانتره، مالتودکسترین، آسه سولفام و طعم دهنده مجاز خوراکی بکار رفته است.

ویژگی های پروتئین وی فانتوم

  •          حاوی مقادیری از آمینو اسید های مورد نیاز بدن
  •          چربی کم
  •          دارای طعم و مزه مناسب
  •          کمک به افزایش حجم و بازسازی عضلات
  •          تقویت عملکرد عضلانی
  •          کمک به  تامین پروتئین با کیفیت بالا

انواع محصولات پروتئین وی فانتوم

پروتئین وی 1818 گرمی فانتوم نوتریشن | 62 سروینگ Phantom Nutrition Whey Protein 1818 g
پروتئین وی فانتوم 1818 گرمی | 62 سروینگ Phantom Nutrition Whey Protein 1818 g

 

پروتئین وی فانتوم نوتریشن 908 گرم Phantom Nutrition Whey Protein 908 g
پروتئین وی فانتوم نوتریشن 908 گرم Phantom Nutrition Whey Protein 908 g
پروتئین وی گلد فانتوم نوتریشن 4540 گرم Phantom Nutrition Whey Protein Gold 4540 g
پروتئین وی گلد فانتوم نوتریشن 4540 گرم Phantom Nutrition Whey Protein Gold 4540 g

وی فانتوم کیسه ای

آیا پروتئین وی فانتوم خوب است؟

پروتئین وی فانتوم یک محصول ایرانی است که با کیفیت بالایی با کیفیت بالایی تولید می شود، از این رو توانسته جایگاه ویژه ای بین ورزشکاران پیدا کند. این برند همچنان در حال گسترش خدمات و بالا بردن سطح کيفيت محصولات خود است.پروتئین وی فانتوم برای دوره های افزایش حجم عضلانی باکیفیت، دوران رژیم های کربو سایکلین، رژیم های کات، رژیم های کاهش وزن، رژیم های افزایش وزن با کیفیت و تناسب اندام بسیار مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید:  طریقه مصرف گینر برای بدنسازی

پروتئین وی کنسانتره فانتوم از مواد اولیه با کیفیت وارداتی تهیه شده است و می تواند گزینه مناسبی برای ورزشکاران باشد.مصرف این محصول علاوه بر ورزشکاران رشته بدنسازی برای ورزشکاران دیگر رشته های ورزشی از جمله فوتبالیست ها،رزمی کاران،شناگران، دو میدانی ، کشتی گیران و دیگر ورزشهای قدرتی و استقامتی توصیه می شود.

تمامی محصولات داروخانه آنلاین داروبیار با با تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت در اختیار شما قرار گرفته است. برای مشاهده محصولات پروتئین وی کلیک کنید.