چرا خرید مکمل بدن سازی داروخانه ای پیشنهاد می شود؟
چرا خرید مکمل بدن سازی داروخانه ای پیشنهاد می شود؟

چرا خرید مکمل بدن سازی داروخانه ای پیشنهاد می شود؟

خرید مکمل های بدن سازی از مهم ترین دغدغه هایی است که ورزشکاران و بدسازان با آن روبه رو هستند زیرا افراد به دنبال خرید مکمل های اصل و اورجینال هستند و متاسفانه این روز ها که تبلیغات زیاد است توزیع و فروش مکمل های تقلبی هم افزایش یافته است که علاوه بر بی تاثیر بودن می تواند به سلامت فرد آسیب برسانند. و این مغایر با هدفی است که افراد از ورزش کردن دنبال می کنند. زیرا همه ی ورزشکاران ورزش را برای سلامتی  تناسب اندام انجام می دهند اما اگر مکمل های تقلبی مصرف کنند نه تنها به هدف خود نمی رسند بلکه ممکن است آسیب هم ببینند. بنابراین نیاز است که از مکمل هایی استفاده شود که سلامت ما را به خطر نمی اندازند.  حتما برای شما هم دغدغه شده است که مکمل ها را از کجا بخرید؟ چگونه مکمل های اصل و اورجینال را از نوع تقلبی آن تشخیص بدهید؟
برای پاسخ این سوال در ادامه با داروخانه آنلاین دارو بیار همراه باشید.

خرید از داروخانه

بدون تردید خرید از داروخانه ها ساده ترین راهکاری است که شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای مکمل مورد نیاز خود را تهیه کنید. مصرف خودسرانه ی مکمل های ممکن است در طول کوتاه مدت و بلند مدت به سلامتی شما آسب برساند. اما اگر شما تحت نظر مربی خود و پزشکان داروخانه مکمل ها را تهیه و استفاده کنید هیچ آسیبی به سلامت شما وارد نمی شود. به دلیل استقبال زیاد ورزشکاران و بدن سازان از مکمل ها، این روزها بازار دلالان و سود جویان از فروش مکمل ها نیز بسیار داغ شده است. بنابراین توصیه می شود که مکمل ها را از داروخانه تهیه کنید زیرا در داروخانه ها مکمل های اصل و اورجینال با قیمت مناسب و متعادل به فروش می رسند. اما سود جویان دلالان مکمل های تقلبی را با  قیمتی مانند  قیمت مکمل های اصل و اورجینال می فروشند. این امر در مکمل های که طرفداران بیشتری دارند پر رنگ تر است. به عنوان مثال ممکن است محصول تقلبی را باید قیمت 200 هزار تومان باشد در حالی که قیمت اصل این محصول ممکن است نصف این محصول باشد.اما داروخانه ها مکمل ها را با قیمتی که بر روی آن ها درج شده است در اختیار شما قرار می دهند.

بیشتر بخوانید:  مصرف چه ویتامین هایی به کاهش ریزش مو کمک می کند

گفتیم که بهتر است مکمل ها را از داروخانه ها بگرید زیرا مکمل های داروخانه اصل  و اورجینال هستند و قیمت آن ها مناسب است. در این بخش در مورد اوجینال بودن مکمل های داروخانه ای بیشتر صحبت می کنیم. در واقع اورجینال و اصل بودن مکمل های بدن سازی مهم ترین فاکتوری است که شما را به خرید از داروخانه ها تشویق می کند. اگر مکمل ها اصل و اورجینال نباشند به کلیه ها و کبد شما آسیب می رساند. از انجایی که ممکن است مکمل های تقلبی پروسه ی نامشخصی را هنگلم تولید طی کنند و فرایند های تولید به صورت اصولی و بهداشتی طی نشود همین امر می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. لذا مکمل ها و پودر های بدن سازی باید از طریق داروخانه ها در اختیار افراد قرار بگیرند زیرا مواد اولیه ای که در تولید مکمل های داروخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند از طبیعی ترین موادی هستند که کمترین آسیب را به دنبال دارند. بنابراین با خرید از داروخانه محصولات اصل و اورجینال را تهیه کنید.

تشخیص مکمل های بدن سازی اصل از تقلبی

تشخیص مکمل های بدن سازی اصل از تقلبی

برای تشخیص مکمل اصل از تقلبی ابتدا باید به وزن محصول توجه کنید؛ محصولات تقلبی معمولا وزن کمتری نست به وزن محصول اصلی دارند. مورد دیگر که برای تشخیص تقلبی و اورجینال بودن محصول به شما کمک می کند هولوگرام روی محصول استو نکته ی مهم این است که هولوگرام روی محصول به تنهایی دلیل کافی  برای اوجینال بودن محصول نیست. اتفاق افتاده است که محصولات تقللی همچون محصولات اورجینال هولوگرام داشته اند اما محتویات روی آن با مکمل درون محصول همخوانی ندارد. شما با مراجعه به سایت های معتبر به راحتی می توانید مکمل خود را با نمونه ی تقلبی آن مقایسه کنید.  یکی دیگر از مهم ترین راه ها برای تشخیص مکمل های اورجینال وا صل از تقلبی این است که مقداری از پودر بدن سازی را در دهانتان بریزید هر چه میزان چسبندگی  ان بیشتر باشد نشان از مرغوب و اصل بودن محصول است. و همچنین این نکته را مد نظر قرار دهید که پودر مکمل سازی که تهیه کرده اید باید یک دست و یک رنگ باشد.

بیشتر بخوانید:  عوارض قرص هیرویت که به شما نمی گویند