کدام نوع اسپری تاخیری بهتر است
کدام نوع اسپری تاخیری بهتر است؟

کدام نوع اسپری تاخیری بهتر است؟

زودانزالی  از جمله رایج ترین اختلالات جنسی در بین مردان است که سبب کاهش اعتماد به نفس آن ها می‌شود و نارضایتی جنسی را به دنبال می آورد. این اختلال از دلایل متفاوت تفاوتی  ناشی می شود اما هنوز هم دلیل اصلی آن کشف نشده است. درمان های مختلفی برای این اختلال ذکر شده است از جمله این موارد استفاده از اسپری های تاخیری است. بسیاری از کاربران به دلیل  مشکلاتی های که در رابطه با اختلال زود انزالی و رفع آن دارند دوست دارند از یک مارک برند و معتبر است برای خرید اسپری تاخیری استفاده کنند.  ما در ادامه در سایت داروبیار به معرفی  برخی برندهای معتبر اسپری تاخیری در ایران می پردازیم با ما همراه باشید.

در انتخاب یک اسپری تاخیری چه مواردی را باید مورد توجه قرار داد؟

قبل از معرفی انواع برندهای اسپری تاخیری می‌خواهیم به این سوال جواب بدهیم که از میان انواع اسپری تاخیری با توجه به کدام عوامل بهترین نوع آنها را انتخاب کنید؟

  • در انتخاب یک اسپری تاخیری خوب باید در نظر داشته باشید که علاوه بر ایجاد تاخیر در انزال سبب بی حسی و از بین رفتن اعصاب ناحیه تناسلی می شود به گونه ای که مرد از رابطه ی جنسی هیچ حسی نداشته و لذت نمی برد. همچنین افزودنی های اسپری باید حساسیت زا نباشد. و  به تاخیر در انزال و همینطور افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کنند.
  • عامل دیگری که در انتخاب اسپری تاخیری اثر دارد داشتن بوی مطبوع است، به صورتی که حس خوشایندی را در زوجین ایجاد می کند و حتی از نظر جنسی تحریک می شود و حرارت را بالا می برد.
  • از دیگر موارد مهم ایجاد عدم ایجاد حساسیت در مورد محل استعمال است. در صورتی که از اسپری های تاخیری با دوز مناسب استفاده کنید،حساسیت به حداقل می‌رسد اما اگر از اسپری تاخیری با دوز مناسب اینجا استفاده کردید اما باعث ایجاد سوزش در محل شد سریعا آن قسمت را با آب بشویید و خشک کنید و مجددا از آن اسپری استفاده نکنید .
  • اندازه ی اسپری هم چیزی است که که باید به آن توجه شود و همچنین اینکه در حمل آن راحت باشید .
  • و ملک دیگر برای انتخاب اسپری تاخیری این است که دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی کشور باشد.
بیشتر بخوانید:  علائم حساسیت به کاندوم و راه‌های درمان آن

کدام نوع اسپری تاخیری بهتر است

انواع اسپری تاخیری

  • اسپری تاخیری سیمپلکس

 حاوی ویتامین ای است و در تاخیر در انزال و نعوظ طولانی مدت نقش مهمی را ایفا می‌کند. ترکیبات موجود در این اسپری به افزایش جریان خون خود  در آلت تناسلی کمک کرده و در رفع اختلال نعوظ هم موثر می باشد و  همراه با کاندوم نیز قابل استفاده بوده که از مهمترین مزیت های آن می باشد.

  • اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس

 دارای تاییدیه وزارت بهداشت و گواهینامه از سازمان غذا و دارو می باشد و در زمره بهترین انواع اسپری های تاخیری قرار دارد . سرعت جریان خون در آلت تناسلی را افزایش می‌دهد و به نعوظ طولانی مدت کمک می کند و همراه با کاندوم هم قابل استفاده می باشد.شکل  استفاده آسانی دارد و مکانیسم اثر آن خیلی زود خود را نشان میدهد.

  • اسپری تاخیری حساس کند

 اگر پوستی حساس دارید بهترین اسپری تاخیری در بازار ایران برای شما این اسپری است که مدت زمان رابطه جنسی را با جلوگیری از زود انزالی افزایش میدهد و کیفیت رابطه را بالا می بر.د این محصول  عارضه جانبی به همراه ندارد. لیدوکائین موثر ترین ماده موجود در این اسپری می باشد.

  • اسپری تاخیری وی آی پی ایموشن

اسپری تاخیری وی آی پی ایموشن  حاوی ویتامین ای است و مشکل انزال زودرس را به خوبی برطرف می کند. کافی از ۵ دقیقه قبل از نزدیکی از این اسپری استفاده کنید.

  • ژل ایموشن

 به حالت ژل به فروش می‌رود اما جزو بهترین اسپری های تاخیری برای درمان زود انزالی می باشد و از اتحادیه اروپا و سازمان غذا و دارو تاییدیه دارد . درصد لیدوکائین کمتری نسبت به اسپری تاخیری دارد و با وجود اینکه بی حسی کمتری ایجاد می‌کند اما تاثیر فوق العاده ای دارد و نحوه تولید این ژل بر پایه آب هست و دارای خاصیت ضد باکتریال می باشد.