در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میلی لیتری Cinere Advanced Collagen Firming Lift Cream 40 ml

شناسه محصول: DB5015
شناسه محصول: DB5015
دسته بندی: محکم کننده
تولید کننده: Cinere
فروشنده: داروبیار
120,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کـرم محکـم کننده پوسـت صورت سـینره با بهره گیـرى از مواد حاصـل از فنـاورى بیوتکنولـوژى، بیوپلیمرهـاى دریایى و مواد گیاهى، اسـتحکام لازم را به پوسـت بخشـیده و مانـع افتادگـى آن مـى شـود. ویژگـى منحصـر بـه فـرد ایـن محصـول تاثیـر دو جانبـه آن اسـت. از ...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میلی لیتری Cinere Advanced Collagen Firming Lift Cream 40 ml
نقد و بررسی

کـرم محکـم کننده پوسـت صورت سـینره با بهره گیـرى از مواد حاصـل از فنـاورى بیوتکنولـوژى، بیوپلیمرهـاى دریایى و مواد گیاهى، اسـتحکام لازم را به پوسـت بخشـیده و مانـع افتادگـى آن مـى شـود. ویژگـى منحصـر بـه فـرد ایـن محصـول تاثیـر دو جانبـه آن اسـت. از طرفـى اثـر سـریع آن درکمتـر از چنـد دقیقـه ظاهـر مـى شـود و پوسـت جـوان تـر بـه نظـر مـى رسـد و از طـرف دیگـر بـا افزایـش میـزان کلاژن در دراز مـدت موجـب اسـتحکام پوسـت مـى گـردد. ایـن کـرم همچنیـن حـاوى مـواد ضـد چـروك و مغذى جهت کمک به حفظ ساختار طبیعى پوست مى باشد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کرم محکم کننده پوست صورت سینره

بـا گذشـت زمـان و تحـت تاثیــر عوامـل مخــرب محیطـى پوسـت بـه تدریـج شـادابى و طـراوت خـود را از دسـت مـى دهـد و دچـار چیـن و چـروك مـى شـود. در ایـن حالـت بافـت همبنـد و چربـى زیـر پوسـت تحلیـل مـى رود، قابلیـت ارتجاعـى آن کاهـش مـى یابـد و در نهایـت افتادگـى پوسـت صـورت پدیـدار مـى شـود. کاهـش سـریع وزن و رژیـم هـاى لاغـرى سـنگین، بـاردارى، جاذبـه زمین، سونـــا و حمـــام هاى آب گـــرم طولانى و ... عواملـــى هسـتندکه افتادگى پوســت را تشــدید مى کنند. کلاژن و الاسـتین مهمترین پروتئین هاى پوسـت هســتند که از بین رفتـن آنها اصلــى ترین عامل افتـادگى وچروك هاى پوست است. کـرم محکـم کننده پوسـت صورت سـینره با بهره گیـرى از مواد حاصـل از فنـاورى بیوتکنولـوژى، بیوپلیمرهـاى دریایى و مواد گیاهى، اسـتحکام لازم را به پوسـت بخشـیده و مانـع افتادگـى آن مـى شـود. ویژگـى منحصـر بـه فـرد ایـن محصـول تاثیـر دو جانبـه آن اسـت. از طرفـى اثـر سـریع آن درکمتـر از چنـد دقیقـه ظاهـر مـى شـود و پوسـت جـوان تـر بـه نظـر مـى رسـد و از طـرف دیگـر بـا افزایـش میـزان کلاژن در دراز مـدت موجـب اسـتحکام پوسـت مـى گـردد. ایـن کـرم همچنیـن حـاوى مـواد ضـد چـروك و مغذى جهت کمک به حفظ ساختار طبیعى پوست مى باشد.

درباره این محصول

کرم محکم کننده پوست صورت سینره با بهره گیری از مواد حاصل از فن آوری بیوتکنولوژی، بیوپلیمرهای دریایی و مواد گیاهی استحکام لازم را به پوست بخشیده و مانع افتادگی آن می شود. ویژگی منحصر به فرد این محصول تاثیر دو جانبه آن است. از طرفی اثر سریع آن در کمتر از چند دقیقه ظاهر می شود و پوست جوان تر به نظر می رسد و از طرف دیگر با افزایش میزان کلاژن در دراز مدت موجب استحکام پوست می گردد. این کرم همچنین حاوی مواد ضد چروک و مغذی جهت کمک به حفظ ساختار طبیعی پوست می باشد.

 

ویژگی های کرم محکم کننده پوست صورت

• حاوی بیوپلیمرهای دریایی جهت لیفت سریع پوست صورت و گردن
• بهره گیری از کمپلکس MDI جهت پیشگیری از افتادگی، افزایش استحکام و لیفت پایدار پوست
• دارای روغن گل همیشه بهار و روغن جوانه گندم جهت ترمیم و نوسازی پوست
• دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ شادابی پوست
• غنی شده با ویتامین های A،E،D پروویتامین B5، امگا 3 و امگا 6

•بدون انجام تست حیوانی یا کرولتی فری

 

ترکیبات موثر کرم محکم کننده پوست سینره:

• بیوپلیمرهـاى دریایـى(Chitosan): کیتوسـان بـا ایجـاد یـک لایـه محافـظ، الاسـتیک و همچنیـن مستحکــم بر روى پوســت باعث اسـتحکام پوسـت مى گـردد. خاصیت مرطوب کنندگى کیتوسان، رطوبت پوست را افزایش داده و به آن طراوت مى بخشد.

• کمپلکـسMDI : ایـن مـاده حاصـل فنـاورى بیوتکنولـوژى بـوده و یکـى از مهارکننده هاى پرقدرت آنزیم کلاژناز اسـت. کمپلکس MDI با افـــزایش میــزان کلاژن در پوسـت موجـب حفاظـت پوست در برابر عوامل مخرب مانند نور خورشید، استرس و آلودگى هاى محیطى مى شود.

• روغن گل همیشه بهار: ایـن عصاره سبب نوسازى سلـول هاى پوست شده و خواص مرطوب کنندگى و ضد التهاب فوق العاده اى دارد.

گل همیشه بهار 

این گیاه از قدیم الایام برای ترمیم زخمها و کاهش التهاب مورد استفاده قرار می گرفته است. عصاره این گیاه اثر نرم کننده و محفاظتی بر پوستهای حساس و کم مقاومت را دارد، روغن همیشه بهار اپی تلیال سازی (تکثیر سلولهای پوست) را به طور قابل توجهی تحریک می نماید. در تحقیقات متعدد نشان داده شده که ساخته شدن گلایکوپروتئین، نوکلئو پروتئین و کلاژن را در محل، افزایش می دهد. همچنین خواص ضد باکتریال و ضد ویروسی نیز دارد.

عصاره این گیاه به عنوان پاک کننده و پالاینده پوست از مواد زائد نیز مورد توجه می باشد. همچنین این ماده خواص آنتی هیالورونیداز داشته که سبب محافظت از اسیدهیالورونیک موجود در پوست (که توسط شرایط محیطی نامناسب تخریب می گردد) می شود. اسید هیالورونیک نقش بسیار مهمی در ایجاد ساختارسالم و طبیعی پوست ایفا می نماید.به طور کلی این ترکیب در فراورده های آرایشی، بهداشتی به عنوان نرم کننده، محافظت کننده پوست، التیام بخش، ضد التهاب و ضد عفونی کننده کاربرد دارد.مخصوصاً در مورد پوستهای خشک و ترک خورده و ملتهب بسیار مفید می باشد و حالت قابض آن باعث تنگ شدن منافذ پوست شده که این امر باعث صافی و شفافیت هر چه بیشتر پوست می گردد.

 

• روغـن جوانـه گنـدم: ایـن روغـن سرشـار از ویتامین هاى A،D،E ،لسـتین و مقدار کمى اسـید هاى چرب امـگا 3 و امگا 6 مى باشـد. اکتاکوزانـول موجود در ایـن روغن منبع غنى انرژى براى پوست به شمار مى آید.

 

جوانه گندم 

روغن جوانه گندم برای نرمی پوستهای خشک و پیشگیری از پیری پوست موثراست.این ترکیب یک مرطوب کننده طبیعی است ،اسیدهای چرب اشباع موجوددر آن بارادیکالهای آزادی که بافتها را تخریب میکنند و باعث چین و چروک میشوند مبارزه می کنند و اجازه نمیدهند خاصیت ارتجاعی پوست از بین رود.در فرآیند جوانه زدن؛املاح،ویتامینهاوپروتویینها به مقدار زیادی افزایش می یابد

• روغـن آفتابگـردان: حـاوى ویتامیـن هـاى E،A و لینولئیـک اسـید مـى باشـد و بـه نوسـازى پوسـت کمـک مـى کنـد. همچنیـن از پوسـت در برابـر اثـرات مخـرب رادیـکال هاى آزاد محافظت مى کند.

روغن گل آفتاب گردان 

این گیاه در اکثر نقاط دنیا وجود داردو به علت اینکه به طرف خورشید می چرخد به این نام خوانده میشود.روغن آن سرشار از اسید لینو لئیک، و مقداری فسفولیپید و منبع عالی ویتامین E میباشد.در محصولات زیبایی به عنوان یک ترکیب موثر و ضد رادیکال آزاد استفاده میشود.امگا 6 آن باعث کاهش اثرات پیری پوست و افزایش سلول سازی است.

 

روش مصرف:

پـس از تمیــز کــردن پوســت بـا شیــرپاك کـن و یــا ژل پـاك کننـده سـینره متنــاسب بـا نـوع پوسـت خـود، هـر صبـح و شـب، مــقدارى از کــرم محــکم کننــده پوسـت صـورت سینره را روى پوسـت صـورت و گردن بمالید. استفاده از این کرم از سن 30 سالگى توصیه مى گردد.

 

توجه:

در افتادگـى هـاى شـدید پوسـت صـورت، اسـتفاده از سـرم محکـم کننـده پوسـت صـورت سـینره بـه طـور مکمـل بـا کـرم محکـم کننـده پوسـت صـورت سـینره باعث کسب بهترین نتیجه مى گردد.

 

ترکیبات:

آب، بیو پلیمرهای دریایی، ‎‎‎‎‎‎‎روغن دانه آفتابگردان، ‎‎‎‎‎‎‎گلیسرین‎‎‎‎ ،‎‎‎‎روغن گل همیشه بهار‎‎‎‎،‎‎‎‎‎‎‎ روغن جوانه گندم‎‎‎‎، آلانتوئین، گلایکوز آمینو گلیکان، دکسپانتنول (پیش ساز ویتامین B5)، ویتامین ‎‎‎‎E، امولسی فایر، ‎‎‎‎‎‎‎مواد نگهدارنده‎‎‎‎، عطر


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها