در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک ۶۵ میلی لیتری Cinere Hydra Plus Timeless Moisturizing Cream Normal to Dry Skin 65 ml

شناسه محصول: DB5019
شناسه محصول: DB5019
دسته بندی: نرم کننده
تولید کننده: Cinere
فروشنده: داروبیار
70,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک می باشد و با فراهم آوردن رطوبت ماندگار باعث حفظ طراوت و شادابی پوست می شود. همچنین از اثر عوامل مخرب محیطی بر روی پوست جلوگیری می کند. این کرم حاوی عوامل مرطوب کننده عمیق و موثر بوده که باعث حفظ...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک ۶۵ میلی لیتری Cinere Hydra Plus Timeless Moisturizing Cream Normal to Dry Skin 65 ml
نقد و بررسی

کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک می باشد و با فراهم آوردن رطوبت ماندگار باعث حفظ طراوت و شادابی پوست می شود. همچنین از اثر عوامل مخرب محیطی بر روی پوست جلوگیری می کند. این کرم حاوی عوامل مرطوب کننده عمیق و موثر بوده که باعث حفظ نرمی و لطافت پوست می گردد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک

پوسـت بـراى حفـظ لطافـت و نرمـى خـود بـه رطوبـت نیـاز دارد. رطوبـت مـورد نیـاز پوسـت از لایـه هـاى زیریـن پوسـت گرفتـه مـى شـود، ولـى چـون مقـدار زیـادى از رطوبــت پوســت تبخیــر مــى شــود ممکــن اســت پوســت دچــار کمبــود آب و خشــکى گــردد. بــه طــور طبیعــى پوســت داراى مــوادى اســت (NMF) کــه رطوبــت را در پوســت حفــظ مــى کننــد. بــه عــلاوه لایــه چربــى روى ســطح پوســت از تبخیــر بیــش از حــد آب جلوگیــرى مــى کنــد. شستشــوى زیــاد پوســت باعــث از بیــن رفتــن چربــى ســطح پوســت و مــواد نگهدارنــده آب (NMF) مــى شــود. آب و هــواى ســرد و خشــک، کــم بــودن ترشــح چربى از غدد چربى، کمبود برخى ویتامین ها، وجود برخى بیمارى ها و افزایش سن باعث تشدید خشکى پوست مى گردند. خشـکى پوسـت گاهـى بـا خـارش و قرمـزى و در مـوارد شـدیدتر بـا تـرك خوردگـى پوسـت همـراه اسـت. تـرك خوردگـى هـاى پوسـت دردنـاك هسـتند و پوسـت را در مقابل نفوذ باکترى ها آسیب پذیر مى نمایند. همچنین پوسته پوسته شدن پوست خشک، وضعیت ظاهرى فرد را تحت تاثیر قرار مى دهد. کـرم مرطـوب کننـده مناسـب پوسـت هاى خشـک و معمولى سـینره، بـا فراهـم آوردن رطوبـت مانـدگار باعـث حفظ طـراوت و شـادابى پوسـت مـى شـود و از اثر عوامل مخرب محیطى بر روى پوست جلوگیرى مى کند.

درباره این محصول

کرم مرطوب کننده سینره با استفاده از آخرین دستاورد های علمی تهیه شده است به طوری که علاوه بر ایجاد رطوبت تا حدود زیادی از ایجاد چین و چروک صورت نیز جلوگیری می نماید. در فرمولاسیون این کرم از مواد جاذب الرطوبه با اثر طولانی مدت استفاده شده است، به طوری که فرآورده قدرت آبرسانی فوق العاده ای داشته و باعث افزایش میزان رطوبت پوست به طور فعال می شود. مواد پوشاننده موجود در این فرمول از دسته سیلیکونها انتخاب شده اند تا علاوه بر ایجاد یک فرآورده با ظاهری مطلوب هیچگونه حالت چرب روی پوست نداشته و در عین حال باعث ایجاد جوش یا کومدون نگردند. این کرم با فراهم آوردن رطوبت ماندگار باعث حفظ طراوت و شادابی پوست می شود و از اثر عوامل مخرب محیطی بر روی پوست جلوگیری می کند.

 کرم مرطوب کننده صورت سینره مناسب پوست های معمولی تا خشک

• حاوی فاکتور مرطوب کننده طبیعی جهت رطوبت رسانی و احیای پوست و رفع خشکی

• مرطوب کننده عمیق و مؤثر با دوام طولانی

• تسریع بازسازی لیپیدهای ازدست رفته پوست و رفع خشکی
• حاوی عصاره مخمر وفاکتور مرطوب کننده طبیعی NMF
•دارای روغن آرگان و روغن سبوس برنج جهت رطوبت رسانی، محافظت و احیای پوست
•حاوی اسکوالن و شی باتر برای حفظ نرمی و لطافت پوست
•افزایش مقاومت پوست در برابر عوامل مخرب محیطی

 ترکیبات موثر کرم مرطوب کننده سینره:

• روغن سبوس برنج: این روغن سرشار از آنتى اکسیدان هاى طبیعى و استرول هاى گیاهى است و خاصیت مرطوب کنندگى فوق العاده اى دارد.

سبوس برنج 

سبوس برنج حاوی املاح معدنی ،آهن ،منگنزو ویتامینهای A-E-B1-B2-B5-B6 بوده و ضمن حفاظت از رطوبت پوست ،از چروک شدن و پیری زودرس آن جلوگیری میکند.در سبوس برنج نوعی لیپاز فعال وجود دارد که مقدار درصد اسیدهای چرب آزاد آنرا افزایش میدهد.از عصاره طبیعی آن در محصولات آرایشی و بهداشتی بعلت ترکیبات مختلفش استفاده های بسیاری میشود.رطوبت دهی و نرم کنندگی پوست،زدودن اکسیژن فعال از سطح پوست ،رشد سلولهای پوستی،خواص آنتی اکسیدان و جلوگیری از پیری پوست،افزایش گردش خون از تاثیرات آن در زیبایی پوست ، میباشد.در کرم مغذی + 04 کرم مغذی کرم مرطوب کننده پوست - خشک،سرم سفت کننده سینره از این نوع غلات استفاده شده است.

 • روغـن آرگان: ایـن روغـن قـدرت جـذب بالایـى دارد و بـه راحتـى جـذب پوسـت مـى شـود. روغـن آرگان سرشـار از اسـید هـاى چـرب ضـرورى و ویتامیـن E طبیعـى است و علاوه بر مرطوب نمودن پوست، باعث تغذیه پوست مى شود. امروزه خاصیت ضد چروك این روغن مورد توجه واقع شده است

روغن آرگان 

روغن آرگان سرشاراز ویتامین، مواد معدنی، آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب. دارای خواص پاک کنندگی، نرم کنندگی و مرطوب کنندگی برای پوست،افزایش میزان رطوبت پوست، و افزایش خاصیت کشسانی،درخشندگی و سفتی پوست بوسیله ساپونین موجود در آن. حاوی اسیدهای چرب ضروری (مانند اولئیک اسید، لینولئیک اسید) واسیدهای چرب امگا ۳ است تا به حفظ رطوبت در پوست و حفظ سلامت سلولهای پوستی کمک کند.

• سـرآمیدون: از مشـتقات پیرولیـدون کربوکسـیلیک اسـید اسـت کـه شـبیه سـرآمیدهاى طبیعـى پوسـت عمـل مـى کنـد. سـرآمیدون، پوسـت را ترمیـم مـى کنـد و ســاخت چربــى هــاى پوســت را افزایــش مــى دهــد. ســرآمیدها حــدود %45 چربــى هــاى پوســت را تشــکیل مــى دهنــد. در افــراد مبتــلا بــه خشــکى شــدید پوست، میزان این سرآمیدها به شدت کاهش مى یابد.

• اسکوالن: یک ترکیب طبیعى است که شبیه چربى پوست مى باشد و مانع تبخیر آب از سطح پوست مى شود.

اسکوآلن 

این ماده روغنی از منابع گیاهی تهیه می شود و با رادیکالهای آزاد مبارزه می کند این ماده خصوصیات ضد سرطانی از خود نشان می دهد و در ترکیبات چربی پوست بطور طبیعی موجود می باشد و همچنین این ماده خصوصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی دارد.

 

• NMF: ایـن کمپلکـس حـاوى اوره، پــیرولیدون کــربوکسیلیک اسـید، اسـید هـاى آمینـه، امـلاح و برخـى قندهـا مـى باشـد. ترکیبى مشـابه NMF طبیعـى دارد و پس از نفـوذ بـه درون پوسـت، جایگزیـن NMF از دسـت رفتـه پوسـت مـى شـود. ایـن مـاده بـا آب موجـود در پوسـت پیونـد ایجـاد مـى کنـد و از خـارج شـدن آب از پوسـت جلوگیرى مى نماید. بنابراین رطوبت پوست به طور فعال افزایش مى یابد و پوست دوباره حالت مرطوب و شاداب خود را به دست مى آورد.

• عصـاره مخمـر: ایـن عصـاره حـاوى برخـى پروتئیـن هـا، اسـید هـاى آمینـه و ویتامیـن هـاى گـروه B اسـت. عصـاره مخمـر باعـث ترمیـم پوسـت مـى گردد و پوسـت را به مدت طولانى مرطوب نگه مى دارد.

• شی باتر:

عصاره طبیعی دانه یک درخت آفریقایی به نام VITELLARIA PARADOXA است.روغن شی باتر بعلت داشتن سینامیک اسید ،یک مرطوب کننده گیاهی موثر است و بهترین انتخاب برای افرادیست که میخواهند از مواد سفت کننده طبیعی پوست استفاده نمایند.
روش مصرف:

پس از تمیز کردن پوست با محصولات پاك کننده پوست خشک، مقدار مناسبى از کرم را روى پوست صورت و گردن بمالید.

ترکیبات:

آب، گلیسرین، اسکوالن، روغن آرگان، شی باتر، آلانتوئین، روغن سبوس برنج، عصاره مخمر، فاکتور مرطوب کننده طبیعی، آلئوریتیک اسید، اکتیل دودسیل PCA، گلیکو پروتئین، امولسی فایر، نگهدارنده، عطر

 


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی