کپسول فست ران او پی دی فارما 15 عددی OPD Pharma Fastrun 15 Capsules
کپسول فست ران با چه داروهایی تداخل دارد؟

معمولا به خاطر استفاده از غذا های ناسالم، استرس ها و ورزش نکردن بشر انواع و اقسام بیماری ها را می گیرد و به خاطر بیماری های مختلف مجبور به مصرف چندین مدل قرص است ما در این مقاله بررسی نی کنیم که کپسول fastrun به چه داروهایی تداخل دارد؟ و یا این که آیا در هنگام مصرف کپسول فست ران محدودیت دارویی وجود دارد؟ تصور کنید که شما همزمان به معده درد و یک بیماری دیگر دچار هستی و مصرف یک نوع میوه و یا سبزی برای بیماری اول مضر است در صورتی که برای دیگری بسیار مفید است و این پزشک است که مشخص می کند درصد ضرر هر قرص چه قدر است و دارویی که با کپسول فست ران تداخل ناسازگار دارد چیست؟ پس حتما در اولین فرصت به پزشک خود مشورت کنید و لیست داروهایی که با این کپسول تداخل دارند را بپرسید. چنان چه باردار هستید نیز حتما حتما باید برای مصرف این کپسول سوال بپرسید در غیر این صورت حق مصرف آن را ندارید. در بخش های بعد بیش تر در رابطه با این کپسول ها صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید.

کپسول فست ران او پی دی فارما 15 عددی OPD Pharma Fastrun 15 Capsules
کپسول فست ران او پی دی فارما 15 عددی OPD Pharma Fastrun 15 Capsules

کپسول فست ران چیست و برای درمان چه بیماری تجویز می شود؟

کپسول فست ران یکی از بهترین کپسول هایی که تا به حال ساخته شده است. لازم به ذکر است که این کپسول حاصل ترکیب سویا و آووکادو می باشد. قطعا می دانید که سویا پروتئین بسیار بالایی دارد و این امر باعث می شود که التهاب زانو درمان شود و به مرور درد مفاصل و زانو کم‌ شود. آووکادو نیز خاصیت ضد درد و ضد التهابی دارد و در مواقعی که زخم های پوستی بر روی بدن فرد ایجاد می شوند معجزه می کند. همان طور که تا به این جا حدس می زنید این کپسول برای کارد بهتر مفاصل و تسکین دهنده ی درد آن ها ساخته شده است‌‌‌. شما می توانید بیماری هایی هم چون آرتروز، آرتریت و استئوآرتریت را درمان کنید. شایان به ذکر است که این کپسول به مرور باعث بازسازی غضروف هایی می شود که تا به این جا تخریب و یا فرسوده شده اند، کلاژن سازی ، کاهش دهنده ی درد زانو و درمان آرتروز از جمله ویژگی های این کپسول هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره نهفتگی برای زگیل های تناسلی

برای اینکه بدانید کپسول فست ران با چه داروهایی تداخل دارد، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و با مشاورین داروخانه آنلاین داروبیار ارتباط برقرار کنید.

 02146074304

این کپسول ها را چگونه مصرف کنید

دقت کنید که شما قبل از مصرف هر داوری باید از پزشک خود بپرسید که چه دارویی می تواند در هنگام مصرف خطر ساز شود؟ پس از این که پزشک مصرف این کپسول را تایید کرد شما می توانید بلافاصله بعد از غذا و یا حتی هنگام مصرف غذا آن را مصرف کنید فقط دقت کنید که باید حداقل یک لیوان آب با آن بنوشید. باید خدمتتان عرض کنیم که برخی از دارو ها هستند که برای تاثیر گذاری بهتر قبل از غذا خورده می شوند. برخی دیگر در حین غذا و برخی بلافاصله بعد از غذا میل شود‌ زیرا اسید معده اسید آن ترشح می شود و بیش تر تاثیر می گذارد. یکی دیگر از دلایل مصرف دارو بعد از غذا این است که دارو وارد جریان خون می شود و تاثیر گذار تر می شود‌‌. دقت کنید که برای مصرف این کپسول نباید به آووکادو و یا حتی سویا آلرژی داشته باشید تا خدای نکرده مصرف آن عوارضی نداشته باشد. پس تعلل را کنار گذاشته و دیگر درد نکشید همین حالا با پزشک خود مشورت کنید و درمان زانو درد خود را شروع کنید و منتظر بمانید که پس از گذشت مدتی مصرف این دارو درمان شوید.