در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کپسول نرم فنلین باریج اسانس ۳۰ عددی Barij Essence Fennelin 30 Soft Cap

شناسه محصول: DB5841
شناسه محصول: DB5841
تولید کننده: Barij Essence
فروشنده: داروبیار
24,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کپسول نرم فنلین باریج اسانس با دارا بودن عصاره رازیانه شیرین برای درمان دردهای دوران قاعدگی و افزایش تولید شیر در مادران شیرده استفاده می شود.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کپسول نرم فنلین باریج اسانس ۳۰ عددی Barij Essence Fennelin 30 Soft Cap
نقد و بررسی

کپسول نرم فنلین باریج اسانس با دارا بودن عصاره رازیانه شیرین برای درمان دردهای دوران قاعدگی و افزایش تولید شیر در مادران شیرده استفاده می شود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کپسول نرم فنلین باریج اسانس باعث افزايش شير مادر در دوران شيردهی می‌شود. کپسول نرم فنلین در تسکين دردهای دوران قاعدگی موثر است و حاوی عصاره رازیانه شیرین است. این محصول برای خانم‌های باردار مناسب است.

مقایسه اثر رازیانه با مفنامیک اسید:

در طب سنتی ایران رازیانه به عنوان ضد نفخ، مدر، دفع کننده سنگ‌های مجاری ادراری و افزایش دهنده شیر مورد استفاده قرار گرفته است. به منظور مقایسه اثر اسانس رازیانه شیرین با مفنامیک اسید در درمان قاعدگی دردناک اولیه، 30 خانم 15 تا 24 ساله مبتلا به دیسمنوره اولیه متوسط تا شدید در 3 دوره قاعدگی مورد بررسی قرار گرفتند. در دوره اول هیچ دارویی تجویز نشد، در دوره دوم بیماران تحت درمان با مفنامیک اسید (250 میلی گرم هر 6 ساعت) و در دوره سوم تحت درمان با اسانس رازیانه 2% (25 قطره هر 4 ساعت) قرار گرفتند. نتایج این مطالعه نشان داد که در مقایسه با دوره کنترل، هر دو دارو به صورت موثری درد قاعدگی را برطرف نمودند. زمان متوسط شروع اثر برای مفنامیک اسید 46.06 ± 67.5 دقیقه و برای رازیانه 48.9 ± 75 دقیقه بود که از نظر آماری معنی دار نبود. محققین نتیجه گرفتند می‌توان از رازیانه بعنوان یک داروی گیاهی ایمن (safe) و موثر برای قاعدگی دردناک اولیه استفاده نمود.

مقایسه اثر ایبوپروفن و اسانس رازیانه:

به منظور مقایسه تاثیر قرص ایبوپروفن و اسانس رازیانه بر دیسمنوره اولیه، در یک کارآزمایی بالینی 120 دختر مبتلا به دیسمنوره متوسط یا شدید به مدت یک سیکل تحت نظر قرار گرفتند. در سیکل دوم و سوم به نیمی از نمونه‌ها قرص ایبوپروفن (400 میلی گرم، خوراکی هر 8 ـ 4 ساعت برحسب نیاز) و به نیمی دیگر قطره اسانس رازیانه 2% (30ـ20 قطره، خوراکی هر 8 ـ 4 ساعت برحسب نیاز) داده شد. بر اساس نتایج حاصل از آنالیز اطلاعات 100 نفر، اسانس 2% گیاه رازیانه موجب کاهش شدت دیسمنوره و مدت دیسمنوره در فرد گردید و این تسکین با گروه مصرف کننده قرص ایبوپروفن تفاوت آماری معنی داری نداشت و هر دو دارو به یک میزان موجب تسکین دیسمنوره شدند. میزان نیاز به مصرف مسکن اضافی در دو گروه مشابه بود. همچنین مصرف اسانس رازیانه 2% موجب کاهش میانگین مدت خونریزی گردید. محققین نتیجه گرفتند اسانس رازیانه 2% به طور موثری قادر به تسکین دیسمنوره اولیه است و می‌تواند جانشین مناسبی برای قرص ایبوپروفن محسوب شود.

 ویژگی های کپسول نرم فنلین باریج اسانس

  • قابل استفاده در افرادی که استفاده از داروهای ضد التهاب و استروئیدی برای آنها ممنوع می باشد.
  • تسکین دردهای دوران قاعدگی (دسیمنوره)
  • افزایش شیر مادر در دوران شیردهی
  • درمان سندرم پیش از قاعدگی (PMS)
  • حاوی اسانس رازیانه شیرین

ترکیبات

ترانس آنتول، فنشون، متیل چاویکول، استراگول
27-21 میلی گرم آنتول در هر کپسول نرم

چطور مصرف کنیم

هر 4 ساعت 1 عدد میل شود.

لطفا دقت کنید

ممکن است با مصرف فنلین، میزان خونریزی طی قاعدگی افزایش یابد که در اکثر موارد اثر طبیعی دارو محسوب می‌‌شود. با این حال در صورت تشدید آن باید مصرف فنلین را متوقف و به پزشک مراجعه نمود.
در صورت وجود سابقه حساسیت به رازیانه یا هر یک از ترکیبات آن، دوران بارداری، مبتلایان به آسم آلرژیک، تشنج، بیماری‌‌های کبدی یا سرطان، کودکان منع مصرف دارد.
ترانس آنتول باعث القاء آنزیمی سیستم سیتوکروم P450 می‌‌شود. این ماده دارای اثرات استروژنیک است.
برای تاثیر بهتر فنلین در کاهش درد، بهتر است با شروع اولین علایم قاعدگی مصرف آن را آغاز نمود.
فرآورده را دور از نور و در دمای 30-15 درجه سانتیگراد نگهداری نمایید.
دور از دسترس اطفال نگهداری شود.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها